tellwe.com'da bakılan fallar!

bir de ben yeşilçingeneye 2 defa attım ikisinde de enerjiden dolayı reddetti başka böyle olan var mı ya? burada okumuştum çok iade ettiği fal oluyormuş, olumsuz görünce iade ediyormuş diye okumuştum

Ayni hesaptan yolladiysan kesinlikle 1 kez iade ettigi birine bir daha fal bakmiyor. Bir de kendin eger fala bakilmadan geri cektiysen o zaman da bakmiyor :)))

Evet aynı hesaptan yolladım :KK43:[/QU
Yesilcingeneye atarken olumlu olumsuz siyleyin lutfen demistim bakmisti. Ama benimle enerjisi tutmadi diye duaunuyorum o ayri. Soylwdikelrinin benimle ilgilsi yoktu. Bana annemin adiyla seslenerek basladi (ne diye anne adiba kadar yazip detay verip karistirdim olayi bilmem) ve esimin aklinda baska biri oldugunu soyledi. Fiziksel tarif ve harf vermis. Beni tarif ediyordu resmen.

Ben yine nasil yaptim bilmem withoutyou withoutyou benim mesajim seninmis gibi cikti :KK43: neyse yesilcingeneye sonra annemin adiyla bakmissiniz trif bana uyuyir. Benim adimla baksaniz bir kere daha dedim. Ama soylediginden vzgecmedi sen degilsin sen olaan sensin deedim dedi. Ama isim ben degildim ya icime sinmedi. Hep ynlis odaklandi diye duaundum oyle kaldi aklimda.

Kızlar daha önce firuzzee'ye fal baktırıp da çıkan var mı? Ben burdaki yorumlardan görüp attım. Bana bayağı bişey bildi an ve geçmişle ile ilgili hatta nokta atışı da oldu bikaç tane, gelecek hakkında da chitrayla benzer konuştu ve aynı vadeyi verdi. Ama bi yandan da acaba çok mu olumlu diye düşünmeden edemedim... sizce pembeci mi firuzzee ve dedikleri çıkıyor mu?

X