tellwe.com'da bakılan fallar!

Chitra adamına göre yorum yapıyor ikidir kusura bakma diyerek iade ediyor. Falinustasi ve geysu tellwe de en özenli falcilar bence

Chitra nin eylul ekim hricinde verdigi vade var mi? Herkes mi ayniydi bekliyoruz? Ban simdi yildizname okuyunca 6 haziran tarihinden bahsetmis. Daha dogrusu soyle demis 6 hazirana dek calkanti devam edebilir ama sonrasinda cok ufak gelismeler yasamaya baslayacaksiniz. Benim asil vadem eylul ekim ama :KK43: ekimden sonra tamamen hersey duzelecek demis. Allahim insallah dogru cikar.
Bana da eylül dedi :) sanirim biraz uzak tarih olduğu icin, eger patlarsa bile ne kadar gec patlarsa o kadar iyi diye mi dusunuyor :KK70:
Ama hakkini vereyim cidden bos biri degil yani belki vadede patlar ama verdigi guzel ayrintilar bildigi seyler oluyor

Geldi mi falın canım? Merak ettim bu falcıyı :)

Tam onu yazacaktım :) kızlar firuzzee'ye fal attım ben. Daha önceden de atmıştım ama geri çekmiştim buradaki yorumlardan korkup, dün de sayfasındaki yorumları çok iyi görünce içimde kalmasın diye gönderdim. Sesli yorumlamışı ve ben bayıldım çok fazla detay söylemişti chitra ile aynı vadeleri verdi ve tam nokta atışları vardı. Tellwe'deki üçüncü favorim oldu kendisi

Tam onu yazacaktım :) kızlar firuzzee'ye fal attım ben. Daha önceden de atmıştım ama geri çekmiştim buradaki yorumlardan korkup, dün de sayfasındaki yorumları çok iyi görünce içimde kalmasın diye gönderdim. Sesli yorumlamışı ve ben bayıldım çok fazla detay söylemişti chitra ile aynı vadeleri verdi ve tam nokta atışları vardı. Tellwe'deki üçüncü favorim oldu kendisi
Hangi falı attın canım? Birde bir yerlerden birşey araştırmadığına eminsin değil mi?

Hangi falı attın canım? Birde bir yerlerden birşey araştırmadığına eminsin değil mi?

Buradaki kullanıcı adımla oradaki farklı artık. Sırf bu yüzden değiştirmiştim kullanıcı adımı :) zaten bana söylediği şeyler buralara yazdıklarım değildi, benimle ilgili değil karşı tarafla ilgili çok detay şeylerdi araştırsa da bulamaz hiç yazmadım :)

Yalnız kızlar burada firuzze'yi hiç beğenmeyenler var benim ilk falımı iptal etmemin sebebi de buydu ona göre yorumlara iyice bakarak gönderin bence

Yalnız kızlar burada firuzze'yi hiç beğenmeyenler var benim ilk falımı iptal etmemin sebebi de buydu ona göre yorumlara iyice bakarak gönderin bence
Bende önermiştim burda firuzzeyi kimse takmamisti :KK70:
Ben memnun kaldim baya daha dedigi icin zaman var ama anı falan guzel analiz etmisti
Ama favorim hep nakta, daha iyisine denk gelmedim henuz :KK70:

Kızlar bi kadın var telwee de şuan sufalı için yolladım resim filan ya üzerime aşırı bir ağırlık çöktü bakıyor şuan falda uykum geldi başımı zor kaldırıyorum.
Ve kalbim hızlı atıyor korktum yazmak istedim. Yazdıklarını paylaşırım :bicak:

Kızlar bi kadın var telwee de şuan sufalı için yolladım resim filan ya üzerime aşırı bir ağırlık çöktü bakıyor şuan falda uykum geldi başımı zor kaldırıyorum.
Ve kalbim hızlı atıyor korktum yazmak istedim. Yazdıklarını paylaşırım :bicak:
Belki falla alakali degildir cunku bende bugun kendimle birlikte 4 5 kişiden ayni seyi duydum gokyuzuyle vs. alakali bir durum olabilir aynen bende oyleyim suan :uykucu:

Bende önermiştim burda firuzzeyi kimse takmamisti :KK70:
Ben memnun kaldim baya daha dedigi icin zaman var ama anı falan guzel analiz etmisti
Ama favorim hep nakta, daha iyisine denk gelmedim henuz :KK70:
Nakta ya ne zaman baktirdin? Vadesi doldu mu cikti mi? Sen de benim gibi vade doldurmaya mi calisiyorsun yoksa :)

Kızlar Ramazan gelmişken fal baktırmayı gerçekten bırakıyorum artık bari mübarek ayda yapmayalım :KK49:
Çok kişiye fal baktırmış biri olarak yeni baktıracak arkadaşlara tellwe'de 3 önerim var. Yani o kadar kişi içinden 3 kişiden çok memnun kaldım onlar da falinustasi, chitra ve firuzzee
Göndermeden önce yorumları iyice okuyun ama

X