tellwe.com'da bakılan fallar!

Katina aşk falı değil miydi ben öyle biliyorum. Sizde işle ilgili bir konudan bahsetmiş falda. Aşk dışında şeylerden de bahsetti mi nakta katına falında?

Katina aşk ,ama babanızdan da bahsedebilir sağlığınızdan da , bana sağlığım ile ilgili bir mevzuyu da söyledi örneğin , burada konu kart değil , gerçek bir yorumcu zaten karta göre yorumlamaz zaten söyledikleri karta göre söylenmeyecek şeylerdi , bir kere göz rengi yazmamışsın dedi iade etti , başka bişey bu

Samimiyetle yorum yapanları kenara koyuyorum ama ben Naktanın reklamının yapıldığını düşünüyorum artık bu başlıkta. Nakta aşağı nakta yukarı.

Reklam derken kastedilen benmiyim ? Bu kadar insanın arasında ? Zaten bu kişinin reklama ihtiyacı olmadığı çok açık baktığı fal sayısı ,duvar yazıları, başarı ortalamasına da bakacak olursak ..%100 zaten minneti yok kaç kişinin falını iade etmiş benim iki arkadaşıma da bakmadı

Savunma yaparken bile bu kadar övme, istatistik verme falan . Yok şuna bakacak olursakmış buna bakarsakmış. Geç kardeşim geç biz çok gördük sizin gibileri.

Savunma yaparken bile bu kadar övme, istatistik verme falan . Yok şuna bakacak olursakmış buna bakarsakmış. Geç kardeşim geç biz çok gördük sizin gibileri.

Minneti yokmuş, başarı yüzdesi %100 müş. E öyle olacak tabii anlattım ya burada birisi 1 yıldız verir baktıktan sonra diye önceden araştırıyor, ediyor ona göre reddediyor

Arkadaşlarınıza neden bakmadı ki?

Pardon ? siz kimlerdensiniz , ağzınızı bozmadan konuşun , bir yorumcunun yüzdesi neden bu kadar rahatsız ediyor sizi ? kardeş kim ? ben 38 yaşındayım , ve burada bir hafta önce paylaşacağım dediğim seyi paylaştım olanı paylaştım , kişisel bir kıskançlığınız var ise yorumcuya özel bilemem ,ama burada diğer arkadaşlarım gibi memnuniyetimi dile getireceğim elbette

Hakaret mi ettim ben sana? Ne diye ağzını bozma diyorsun! Kardeş sıfatı hakaret mi oluyor :) kişisel ne kıskançlığım olacak o kadına tanımam etmem. Ama ne yapmaya çalıştığınızın farkındayım Ve sizi moderatöre şikayet ettim. Daha da muhattap olma benimle. Naktanda senin olsun.Birde kimlerdensin demiş. Bizim sizin gibi falcılarla bağımız yok. Alınterimizle kazandığımız paramızla fal baktırıyoruz.

Pardon şikayet ?? sebep?? muhatap olan ve yazan sensin ayrıca buraya yazdığım memnuniyeti bile kaldıramadın sen bir kendinizi değerlendir önce

Hadi yaaa ciddi misin... Insallah hersey guzel sonuclanir. Butun olumlu fallar ciksin insallh. Nakta ya tekrar aticam haftaya. Beklemeye calisiyorum biraz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…