tellwe.com'da bakılan fallar!

Tesekkur ederim guzel sozlerin icin. Haklisin hep oyle olumlu dusunmek lazim. Elimden geleni yapiyorum. Bazen insan gozunu kapasa acsa guzel gunlerde uyaniverse diye istiyor ama butun hersey cabalamadan sabretmeden gecmiyor. Hepimiz icin Allah hayirlisini versin.

Hatta aslinda aynen soyle demis: ben 5 ay sonra duzelecek gibi goruyorum ama sizi bos yere de umytlandirmak istemem. Hicbir fal yuzde yuz degildir.

Hadi inşallah bana da çıkar söyledikleri. Vade olarakda yaz ortası dedi heyecanla bekliyorum. Sizde vadeyi tutturmuş muydu ve bildiği olay büyük bir şey miydi ?
Evet benim için büyük bir şeydi yani ben o kadının gerçekten bu işi para için yapmadığına inanıyorum hisleri gerçekten kuvvetli açıklamaları falan ve çok netti

nakta kart yorumcusu tellwe bitti bnm için benım ailesinden bile iyi tanıdığım son derece sabırlı sevgılım için aceleci sabırsız dedi çıkan kart onu gosterıyodu yani hissiyat yok kart yorumu vardı nasıl ovuluyor pes artık

Tamda atıyordum ona.. sen kimi önerirsin?

Arkadaşlar hepinize merhaba ;Naktanın söylediği benim şu 7 gün olayı 5. günde çıktı , söylediği şekilde gerçekleşti , işyerinde bir konu ile ilgili sözlü savunmam istendi ve kendiside iş ile ilgili olanagan dışı bir vaka yaşanacaksınız ve olayların şekillenmesinde etkiniz büyük olacak demişti beş yıldız az kendisine ... herkese selamlar

Hayir yaaaaaaaaa bana olumsuz konusmustu cikmasin :))

Bende nakta gercekten superdi. Kart yorumundan oteydi. Ikincisi ask kartlari zaten ayna gibi yansitti yaptigim konusmayi. Gelecegi bilmiyorum nasil vadesi dolunca gorecegiz.
Nakta karttan öte bir şey ben bizzat tecrübe ettim .ve muhteşem yetenek ile tanışmama vesile olduğunuz için ayrıca size minnetarım

Mesajlarınıza baktımda profilinizden, hep naktayla ilgili.Başka falcıya baktırmadınız mı? Varsa onlarla ilgili de yorum alabilir miyiz ?

Mesajlarınıza baktımda profilinizden, hep naktayla ilgili.Başka falcıya baktırmadınız mı? Varsa onlarla ilgili de yorum alabilir miyiz ?

yok ben ilk kez bir hafta önce baktırdım , burda Nakta nın ismi çok geçince ona baktırdım , zaten reelde baktırmak tercihim ,ama site ise eğer yazılı değil sesli olması gerek , sesli yorum yapanda çok az , sesli yorum yapan ve çok iyi olan Naktanın ismi geçiyor , siz benden daha tecrübelisiniz sesli ve akıcı yorum yapan ve biri var ise yorumcu ismi ben alayım lütfen sizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…