tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar öneriniz yok mu? kredim varken atayım diyorum ama tarot falan baktırmak istemiyorum özel fal öneriniz var mı

Kızlar bir falcıya daha attım ismini vermeyeyim çünkü 1.sıradayım. o da gelsin bir süre baktırmamayı düşünüyorum. onun için gelen yorumla birlikte tüm baktırdıklarımı en iyileri burada toplarım

Nasılmış peki canım? Hepimizi gömdüğü gibi gömmüş mü seni de :)

tekrar bulabilsem ekran görüntüsüyle koyacağım buraya da site üzerinden bulamıyorum, ben evlilik ne zaman olur sizce gibi bir şey sormuştum aslında diğer falcılarla aynı zamanı vermiş gibi bir şey tek farkı demiş ki bu yaştan önce yapılan evlilikler kesinlikle hayırlı olmaz biter gibi bir şey demiş. başka da bir şey yoktu zaten canlı faldı kısaymış

Bu kadar kesin bir ifade olur mu yahu? Hayatta ne olacağı belli olmaz.

bu arada dün tüm baktırdığım fallara bakarken hesabımı ilk açtığımda nakta'ya canlı fal baktırdığımı gördüm
Sen b daha denesene nakta ya atmayi. Su tarihte canli fal bakmissiniz bana simdi tekrar denemek iatiyorum desen. Diger fal tamamen bir istisna idi desen... Ask kartlari super cunku onun. Karsi tarafi okuyor.tarot attigimda da sorum geneldi yine de inanilmaz detay verdi.

Hadi bakalim bekliyorum. Ben de yapicam oyle bir uzun mesaj ama insallah vadeleri dolsun cikti diye aticam. Insallah yaaa

Verilen vadelere pek bir şey kalmadı bana. Onlar gelsin öyle atıcam Nakta'ya şimdi bakmaz zaten

Naktanın hangi falını öneriyorsunuz? Sesli fal çok hoşuma gidiyor baya beğenilmişti ona atıyım diyorum ama kimsenin vadesi daha çıkmamış galiba gelecek konusunda nasıl olduğunu bilmiyorum tabi

Yeşilçingeneye baktırdım kariyer ve araba almamı bayağı Sonra dedi olumsuz yaklaştı ama birisiyle tanışma aşık olma diğer falcılarla aynı galiba ben aşık olcam hatta çok mutlu olacaksın dedi

Naktanın hangi falını öneriyorsunuz? Sesli fal çok hoşuma gidiyor baya beğenilmişti ona atıyım diyorum ama kimsenin vadesi daha çıkmamış galiba gelecek konusunda nasıl olduğunu bilmiyorum tabi
Sesli atiyor. Tarotta memnun kaldim ani bildi. Vade dolmadi. 5 ay dedi ekim yani. ama ask kartlari bir gece once karsi tarafin soylediklerini aynen soyledi. Hatta gelecekle ilgili daba net gordu ekimde ya duzelir ya biter dedi (

Sesli atiyor. Tarotta memnun kaldim ani bildi. Vade dolmadi. 5 ay dedi ekim yani. ama ask kartlari bir gece once karsi tarafin soylediklerini aynen soyledi. Hatta gelecekle ilgili daba net gordu ekimde ya duzelir ya biter dedi (
Ya düzelir ya biter dediyse düzelme ihtimali büyük ama aksi bi durumda bitebilir anlamı taşıyor devamlı olumlama yap ihtimali varsa. Olumlu düşün,Allah olmayacak şeyin hayali kurdurtmaz,düşünebildiğimiz hayal edebildiğimiz hiçbişey imkansız değilll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…