tellwe.com'da bakılan fallar!

Savunma yaparken bile bu kadar övme, istatistik verme falan . Yok şuna bakacak olursakmış buna bakarsakmış. Geç kardeşim geç biz çok gördük sizin gibileri.
Yeni uye yazmasi sebebiyle yuklenmeyin bence. Nakta ya ben de tamamen tesadufen baktirdim ve cok memnun kaldim. Sizin falinizda tutarli bir sey cikmamasina uzuldum. Kredisi yuksek sonucta. Ama kendi adima reklam degil tamemen tavsiye niteliginde konustugumu soylemeliyum.

Valla simdi okuYunca benimde süphem olustu.. buraya güvenerek atiyoruz fal..

bence buraya güvenerek atmak evet önemli ama önce forumda bir aratmak lazım yorumcuları bazen önceden patlatılmış oluyor yorumcu ama sonradan yeni baktırmaya başlayanlar fark etmeden atıyor. mesela ben firuzze'ye atmıştım, forum da arattığımda kopyala yapıştır gönderdiğini yazdıklarını gördüm iptal ettim. bir de buradaki kullanıcı ismiyle tellwe'deki kullanıcı isminin aynı olmaması lazım yoksa buradan hakkımızda okuyup fala bakıyorlar

Yeni uye yazmasi sebebiyle yuklenmeyin bence. Nakta ya ben de tamamen tesadufen baktirdim ve cok memnun kaldim. Sizin falinizda tutarli bir sey cikmamasina uzuldum. Kredisi yuksek sonucta. Ama kendi adima reklam degil tamemen tavsiye niteliginde konustugumu soylemeliyum.
Sebep yeni üye olması değil Leyla Hn. Sadece tek bir falcıdan bahsetmesi ve onu deli gibi savunması. Konu ne benim falımın nasıl olduğu nede sizin falınız. Bunu anlayamadınızsa üzgünüm. İyi geceler.

Teşekkür ediyorum destekleriniz ve doğru yönlendirmeleriniz için .:eğlence:Ben sizin ve bir kaç arkadaşın bildirimlerini okudum , ve iyiki de okumuşum ,Naktayı tanımama vesile oldunuz Başka sesli deneyebileceğim yorumcu varsa görüşlerinizi almak isterim :KK200:

Naktayı ben de övdüm ama reklam asla asla.. zaten ilk baktırdığım kişiydi ve sesli yorumları o ilgimi çekti ya da etkiledi diyeyim.
Yani ben zaten ne zamandan beri burdayım reklam yapmadım haberiniz ola En Büyük KK
Seni zaten biliyoruz canım benim üzerine alınma.Ama ben eski üyeyim ve yıllardır baktırıyorum. Emin ol kimseyi haksız yere itham etmem. Mesajları sizde objektif okursanız anlarsınız. En beğendiğim falcıyı bile ben bu kadar savunmam.

Sebep yeni üye olması değil Leyla Hn. Sadece tek bir falcıdan bahsetmesi ve onu deli gibi savunması. Konu ne benim falımın nasıl olduğu nede sizin falınız. Bunu anlayamadınızsa üzgünüm. İyi geceler.
Anliyorum sizi. Haklisiniz elbette. Herkes yorumunu yapar biter. Fazla atesli savunmaya da gerek yok bence. Gerginlik olmasina uzuldum. Ben mesajlari geriden okuyarak gelerek yorumlar yaptim. Gerginlesildigini onceden gorseydim araya girmek istemezdim. Size de iyi geceler.

Naktayı ben de övdüm ama reklam asla asla.. zaten ilk baktırdığım kişiydi ve sesli yorumları o ilgimi çekti ya da etkiledi diyeyim.
Yani ben zaten ne zamandan beri burdayım reklam yapmadım haberiniz ola En Büyük KK

Benimde baktırdığım ilk kişiydi Nakta , ve geçen hafta söz verdiğim üzere falı çıktı hemen paylaşmak istedim sesli ve akıcı yorum yapan biri varmıdır denediğiniz ? :spor:

Seni zaten biliyoruz canım benim üzerine alınma.Ama ben eski üyeyim ve yıllardır baktırıyorum. Emin ol kimseyi haksız yere itham etmem. Mesajları sizde objektif okursanız anlarsınız. En beğendiğim falcıyı bile ben bu kadar savunmam.
O benimde ilgimi çekti kız nakta burada mısın yoksa ? :KK53:

Kızlar şimdi bu konuşmalardan sonra Nakta'nın profiline baktım, az önce burada birkaç arkadaş "neden iade etti?" gibi sorular sormuştu. O sıralarda Nakta profiline iade nedenlerini açıklamış. Tüm bunlar tesadüf mü? :KK70: nilmil nilmil
Tabiki tesadüf :) sen onun başarısını kıskanıyorsun!

X