tellwe.com'da bakılan fallar!

Bazı falcılarda var o, hepsinde değil. Falcı isterse günlük fal alma kotası koyabiliyor. Geysu'da vardı ama deneyin isterseniz, eğer dolu derse gece 12'den sonra denersiniz.

Dolu dedi simdi dün biri bana naktayi önerdi, ona yolladim. Sesli msj mi geliyor? Birde ne kadar sürüyor bakmalari? Tskler

Dolu dedi simdi dün biri bana naktayi önerdi, ona yolladim. Sesli msj mi geliyor? Birde ne kadar sürüyor bakmalari? Tskler

Nakta'ya hiç baktırmadım bilmiyorum ancak profilinde yazar sesli ya da yazılı yorum yaptığı. Ancak genellikle yazılı oluyor yorumlar sesli yorumlayan az kişi var benim bildiğim. Birkaç saate bakar sıranıza göre bence.

Yorumunuz gelince paylaşır mısınız merak ettiğim bir isim Nakta da :)

Yazili olunca kopyala yapistir olur diye korkuyorum:) paylasirim tabi bekliyorum :)

Kizlar günlük bakma siniri mi var? Yani anca yarin mi tekrar deneyebilirim?

GeYsu diye okudum en iyiler arasi onu mu deneyim?
Gunluk fal bakma siniri falcilar icin gecerli aanirim. Bize degil. Ya da ben hic siniri gecmediyaem bilemiyorum. Ama nakta icin falci gunluk fal sinirina ulasmistir uyariai almistim.

Nakta bana 9.5 dklik ses kaydi gonderdi. Tavsiye ederim. Ama ses kaydinda (kopek havlamasi yuzunden) sorun yasayan oldugunu da okudum gecen gun. Fal isteginizde net aes kydi diye rica edin olmazsa

Hadi yaaa ani da bilemedi demek off ben cok inanmak istiyorum. Ben de ani super bilmisti cunku. Paylasirim vade gelince insallah guzel seyleri...

Hadi yaaa ani da bilemedi demek off ben cok inanmak istiyorum. Ben de ani super bilmisti cunku. Paylasirim vade gelince insallah guzel seyleri...
Valla ilgisinden emin olduğum biri için sana ilgisi Yok dedi kartlar öyle diyormuş :) Daha bugün beni gözetlerken yakaladım adamı. Bir kadın hislerinde zaten yanılmaz.

Geldi yorum bence ani iyi yorumlamis, bazi nokta atislari var. Gelecek biraz karisik, tam ne olacagini anlayamadim, soru sOrdum. Birde bi kac dua tavsiye etmis

Acaba ozel degilse soyler misin ne kadar kisa vade cikti? Cikmayacak gibi dusundugun bir seyken mi cikti merak ettim?
Konuşmayı kendisinin isteyeceğini adım atacağını söyledi. Bir tarih verdi. O gün kendisi konuşmak istedi. Baktirdigim faldan on beş yirmi gün falan sonrasiydi.

Geldi yorum bence ani iyi yorumlamis, bazi nokta atislari var. Gelecek biraz karisik, tam ne olacagini anlayamadim, soru sOrdum. Birde bi kac dua tavsiye etmis
Duayi bana da tavsiye etti. Ama ses kaydinda sadece ogrenmek isterseniz bana yazmaniz yeterli demisti. Geri kalani hep fal idi. Sen de gelecek yorumu yapmamis mi?
Icine sinmedi mi senin?
Heyecanima kapilip cok ovdum ya ben. Kitu hissediyorum simdi benim yuzumden baktiran olurda fos cikrsa diye
(bu arada dip not akrepgoz den cok etkilenmistim ilk baktirdigimda. Ani bilmisti. Ama sonradan farkettim ki hic vade yok ve ses kaydin uzunca bir bolumunde bana dua etmemi ve nasil edecegimi anlatmis. Yanlis anlasilmasin dualara sonsuz inancim var ama mesela nakta kayit sonunda iaterseniz yazarim demis ya o hosuma gitti. Fala dahil etmemis o kismi yani)

Yok öyle düsünme bilemeyecegi seyleri bildi, gelecekde olmayacak baskasini tarif etti. Bi kac kisiyi tarif etti tekrar soru sordum düzeltti. Bilmiyorum uzun vaade vermis, bekleyip görcez:) geysu ya baktirdin mi hic?

Yok öyle düsünme bilemeyecegi seyleri bildi, gelecekde olmayacak baskasini tarif etti. Bi kac kisiyi tarif etti tekrar soru sordum düzeltti. Bilmiyorum uzun vaade vermis, bekleyip görcez:) geysu ya baktirdin mi hic?
Bugun ilk kez geysu yu denemek istedim ama fal kotasi bugun icin dolmus

Sen geysu ya ne fali atmistin? Benim niyetim tarot. Uzun ve detayli mi? bir de yazili mi sesli mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…