tellwe.com'da bakılan fallar!

Hadi yaaa
Hadi yaaaa... Bak simdi sen beni durtuyorsun ama yaaa :))) n'apsam ki...

Vallahi tam tespitlerd helal olsun her şeyimi anlattı resmen. Yine aynı tarihleri verdi bakalım o tarihte inşallah burada olursak tutup tutmadığını yazarım birkaç ay var zaten
Bende falin çıktı diye yorum yaptım bebek dogunca doğum saatiyle gelin ücretsiz astrolojisine bakayım demiş sağolsun

Vallahi tam tespitlerd helal olsun her şeyimi anlattı resmen. Yine aynı tarihleri verdi bakalım o tarihte inşallah burada olursak tutup tutmadığını yazarım birkaç ay var zaten
Omurluk degil mi simdi bu yani? Vade diyorsun? Iliski icin yildizname oluyor mu?

Omurluk degil mi simdi bu yani? Vade diyorsun? Iliski icin yildizname oluyor mu?

evet ömürlük bana yapmam gerekn mesleği ne yapacağımı vs söyledi, kaç çocuğum olacağını nasıl bir hamilelik geçireceğimi bile söyledi, ben yollarken soru kısmına bu çocuğu yazmıştım bu yıl biri ilişki yaşayacağımı söyledi, nasıl başlayacağını nasıl biri olduğunu, soru kısmında da önceki fallarda verdiği tarihte başlayacağını söylemiş. ilişki için olacağını sanmıyorum çünkü bana babamla olan ilişkimi bile anlatmıştı

Senin falından sonra ara verdi galiba:)) ne ettin kadına:)
Valla senin mesajini gorunce baktim daha bana sira gelmemistir diye dusunerek ama yanit gelmis... Hayatimin ilk 18 yili icin guzel yazilabilecek birsey yok ama kendisi zarif anlatmaya calismis. 25 ile 40 arasini d bilmis. Dogrudur benden sonra biraz allak bullak olmasi. Ama insallah bundan sonrasi icin guzel seyler olur. Umut beslemek ve olumlu dusunmeye calismam lazim. Ben yildizname den cok korkarak gonderdim cunku ilk bakilan da soyle olabilir boyle olabilir diye yazip arabesk filme dondurmustu hayatimi bakan kisi. Ustelik iradem disi bakilmisti. Orada aklkmd kalan kotu seylerin olacagindan hep korkmustum. Ama simdj biliyorum ki dogum saatimj bilmedigi icin arkdsim ilk bakilan tam bana uymak zorunda degilmis. Velhasil chitra gecmisi bilmis. Gelecekle ilgili cok belirgin seyler soylememekle beraber umut verici konusmus sagolsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…