tellwe.com'da bakılan fallar!

Firuzzee cevrimici gordum simdi. Siradayim. Ay insallah bana bakmadan cikmasin!
Ya bir de ben bu hareketli simgeleri niye herkes gibi cumlemin sonuna koyamiyorum yaa. Habire basa gidiyor neyse :)

Firuzzeee hakkında burada baya kötü yorumlar vardı arattın mı? Ben o yüzden çektim falımı
Ben de ayni gun gonderip geri cekmistim kopyala yapistir yapiyor diyenler oldugunu gorup. Ama bak gecen gun birisi yazdi sesli bakiyor kopyala yapistir olamaz diye. O yuzden bugun tekrar attim.
Deryahatun dan sesli yorum aldim simdi. Sanki normal bir evlilik sorunu var, hayat gailesinde zaman ayiramadigimiz icin ilgisizlikten ben falcilara dusmusum gibi bir tablo olusmus. Pembeci midir kendisi ona gore ortada sorun bile. Yok. Basbasa yemege ciksak konussak bitecek gibi enerjimiz tutmadi diyeyim yani...

Son düzenleme:

ben pek emin olamadım ya baktırmak istemedim ondan

Nakta konusunda sana katılıyorum.Ben dün falı sabahtan attım bana akşam bakabileceğini yazmış 9'dan sonra.Bende dışarıda falan herhalde diye iyiniyetli düşünüp tamam dedim. O arada benimle ilgili araştırma yaptığını Ve bulduklarını bana falımda söylediğini düşünüyorum. Ben yaklaşık 3 yıldır sitelerde fal baktırıyorum.Eski fal sorularımı Ve mesajlarımı okuduğunu düşünüyorum hatta eminim.Falcılık yerine araştırmacı gazetecilik yapsın bence.40 liram boşa gitti helal etmiyorum.

Arkadaşlar emin misiniz. Bana baktığı falda karşı tarafın bana söylediklerini kelimesi kelimesine bildi. Bunu başka fallara bakarak söyleyemezdi. Çünkü yeni bir duurumdu ve bu şekilde bakan ilk naktaydı.

Şuan naktaya attım herkes memnun kalmış galiba iyi yorumluyor benim ilk internet falım bu arada umarım servetimi dökmem bu arada sırada olup olmadığımı nereden göreceğim ? 15 dk önce gönderdim falı Ne zaman yorumlanır ki..
Arkadaşlar emin misiniz. Bana baktığı falda karşı tarafın bana söylediklerini kelimesi kelimesine bildi. Bunu başka fallara bakarak söyleyemezdi. Çünkü yeni bir duurumdu ve bu şekilde bakan ilk naktaydı.

Ben kendi adıma eminim. Emin olmasam İnan buraya yazmazdım. Eski fallarımdan, eski ilişkilerimden araya sıkıştırdığı cümleler tesadüf olamaz.

Bir şey diyeceğim falı attıktan 15 dakika Sonra nakta falda olarak görüldü benim falıma mı bakıyor acaba ? Nasıl anlayacağım ?
Ben kendi adıma eminim. Emin olmasam İnan buraya yazmazdım. Eski fallarımdan, eski ilişkilerimden araya sıkıştırdığı cümleler tesadüf olamaz.

Bana bakmadığı için o konuda bir şey dyemem ama tavrı cidden hoşuma gitmedi yani. Yok falcı size 1 yıldız vermiş işte sizin falınıza bakmaya çekindim falan böyle iş mi olur? Hiç güven vermiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…