tellwe.com'da bakılan fallar!

Valla senin mesajini gorunce baktim daha bana sira gelmemistir diye dusunerek ama yanit gelmis... Hayatimin ilk 18 yili icin guzel yazilabilecek birsey yok ama kendisi zarif anlatmaya calismis. 25 ile 40 arasini d bilmis. Dogrudur benden sonra biraz allak bullak olmasi. Ama insallah bundan sonrasi icin guzel seyler olur. Umut beslemek ve olumlu dusunmeye calismam lazim. Ben yildizname den cok korkarak gonderdim cunku ilk bakilan da soyle olabilir boyle olabilir diye yazip arabesk filme dondurmustu hayatimi bakan kisi. Ustelik iradem disi bakilmisti. Orada aklkmd kalan kotu seylerin olacagindan hep korkmustum. Ama simdj biliyorum ki dogum saatimj bilmedigi icin arkdsim ilk bakilan tam bana uymak zorunda degilmis. Velhasil chitra gecmisi bilmis. Gelecekle ilgili cok belirgin seyler soylememekle beraber umut verici konusmus sagolsun.

Hala ara vermis yaziyor cidden yormusum valla :KK43:(

fal baktirailabilir diyorsun yani. Ben deneyeyim ama umarim falimi iade etmez. Sen memnun kalmisa benziyorsun, umut verici seyler insallah cikar. Ama genel olarak sana uyan seylerdi degil mi soyledikleri?

Bu arada o arada ara veriyor oyle;sanirim o ara cok fal bakmak istemiyor cunku daha once de gordum ayni sekilde.Iki gune geri gelir. Ben dogum saatimi bilmiyorum yaklasik biliyorum o da 1 saat oynuyor.Yildizname de dogum saatinin onemi ni bilmiyordum ben

fal baktirailabilir diyorsun yani. Ben deneyeyim ama umarim falimi iade etmez. Sen memnun kalmisa benziyorsun, umut verici seyler insallah cikar. Ama genel olarak sana uyan seylerdi degil mi soyledikleri?

Bu arada o arada ara veriyor oyle;sanirim o ara cok fal bakmak istemiyor cunku daha once de gordum ayni sekilde.Iki gune geri gelir. Ben dogum saatimi bilmiyorum yaklasik biliyorum o da 1 saat oynuyor.Yildizname de dogum saatinin onemi ni bilmiyordum ben
Acikcasi ben yildizname den oyle aman aman cok etkilendim diyemem. Daha once baktirsifim tarottaki nokta atislari be sonra baktirdigim nakta ile ayni vadeyi vermis olmasi beni daha cok etkiledi. Icinde kalacaksa baktir ama ask icinse tarot tavsiye ederim ben.

Bana dogum aaatinden emin misiniz degilseniz ona gore bakayim dedi. Bilmiyorsan bilmedigini belirt yine de bakabilir herhalde?

Ben zaten aşk la ilgili katina ve aşk kartları baktırdım. Ikisi de süperdi. Tabiki uzun vadeli söyledikleri var ama kısa vadeli olanlar çıktı
Acaba ozel degilse soyler misin ne kadar kisa vade cikti? Cikmayacak gibi dusundugun bir seyken mi cikti merak ettim?

hangi falcının ki çıkmış ben orayı kaçırdım
Birkac gun onceki bir yazisma sanirim. Bahsedilen nakta. Cok umut bagladim ya nakta ya... Ariyorum cikan fallari var mi diye? Ama ismi cok az gecmis sanki. Ben hep buradaki yorumlara gore atardim. Gecenlerde gec saatte cevrimici idiydi oyle gordum. Buraya sordum sonra yanit gelmedi kimseden, ativerdim ben de. Iyi ki atmisim diyorum ama simdi takip etmeye calisiyorum yorumlarini :) insallah cikar diyerek:)

Birkac gun onceki bir yazisma sanirim. Bahsedilen nakta. Cok umut bagladim ya nakta ya... Ariyorum cikan fallari var mi diye? Ama ismi cok az gecmis sanki. Ben hep buradaki yorumlara gore atardim. Gecenlerde gec saatte cevrimici idiydi oyle gordum. Buraya sordum sonra yanit gelmedi kimseden, ativerdim ben de. Iyi ki atmisim diyorum ama simdi takip etmeye calisiyorum yorumlarini :) insallah cikar diyerek:)

hadi inşallah olumlu dedikleri çıkar

acaba chitra bir yerde bakıyor mu ya acayip hisli bir kadın istanbuldaysa giderim valla :KK70:
Siteden paylasim yapamiyor olabilirler kurallari geregi. Ben nakta ya size email adresimi versem buradan baska bir yere giderseniz bana haber verebilir misiniz kurallara aykiri degilse diye sordum. Bana cok nazikce "ben gormemis olayim :)" diye yazdi. Cok isterdim adresimi vereyim irtibatta kalalim ama dedigim gibi site yonetimi izin vermiyor olabilir :KK43: sen de bir sor chitra ya dene istersen belki paylasir :) yuzyuze baska olur ne de olsa.

Siteden paylasim yapamiyor olabilirler kurallari geregi. Ben nakta ya size email adresimi versem buradan baska bir yere giderseniz bana haber verebilir misiniz kurallara aykiri degilse diye sordum. Bana cok nazikce "ben gormemis olayim :)" diye yazdi. Cok isterdim adresimi vereyim irtibatta kalalim ama dedigim gibi site yonetimi izin vermiyor olabilir :KK43: sen de bir sor chitra ya dene istersen belki paylasir :) yuzyuze baska olur ne de olsa.

profil açıklamasında dışarıda, çevremde baktığım fallar vs yazmış belki vardır bir sorayım

Bu arada binnaz abla basligini biliyor musunuz? Oraya sadece o sitede bakilan yorumlar yapiliyor saniyordum. Ama tellwe ile ilgili de yorumlar gordum. Binnaz abla sitesine baktigimda sadece cevrimici olanlara baktirilabiliyor diye birakmistim. Birkac yorum gormustum berrak ile ilgili ama sonra vazgectim hep cevrimdisi idi. Ve siraya giremiyorsun sanirim. Bu arada burada baska bir site hakkinda yorum yazmam yanlissa soyleyin. Haberdar degilim cunku :KK43:

acaba chitra bir yerde bakıyor mu ya acayip hisli bir kadın istanbuldaysa giderim valla :KK70:

bu kadından herkes memnun mu ksc gun oluyo ki geleli ben epeydir takip etmiyordum kaçırmışım. anda iyi midir yoksa atıp ta tutulacak seyler mi dıyor benım ıcın çok önemli çünkü sadece an için baktırmk istiyorum

Nicolata deneyen var mi? Burada birisi ovmus baktirdigim 30 falciya bedeldi diye. Eski bir mesaj, o zamanlar 10 kredi imis akil okuma. Simdi 30 olmus :) girip detayina baktim ozellikle cok ilgi cekici geldi. Kisi uyurken bkilabiliyormus ve seninle ilgili ne dusunuyor ne hissediyor neler olacak cikiyormus(?) cook merak ettim yaaa... Baktiran oldu mu? Bir de en son 2 hafta once girmis. Cok girmiyor demek ki.

İş girişimim olumsuz sonuçlandi.

Olumsuz olacagini en net bilen kahinhanim oldu. Kendisine haksizlik ettigim icin özür dilerim. Nazarrrrr, ayselfalci ve birkerebir de belirsiz konusmuslardi yani daha cok olumsuz gibi demislerdi.

Serüven, taraca, akrepgöz, azizeninsesi, hesperidler, deryahatun, fahrunisa, gelecegiinsifresi, kocaalem, falkahini olumlu konusanlardi.

Simdi bu sadece iş hayatim icin söylenilenin cikip cikmamasiyla alakali bir degerlendirmedir. Diger konular icin dedikleri seylerin zamani var. Yanlis anlasilmasin, kötü falci olduklarini söylemiyorum. Sadece iş hayatim icin gelecegi tutturamadilar. Yoksa aralarinda gecmis ve anı çok iyi tutturan falcilar da mevcut, tam fiyasko olan falcilar da mevcut. Lütfen kontrolsüz bir sekilde bütün paranizi fallara yatirmayin ve kendinizi fallara cok fazla kaptirmayin. Sonra benim gibi üzülürsünüz.

Nicolata deneyen var mi? Burada birisi ovmus baktirdigim 30 falciya bedeldi diye. Eski bir mesaj, o zamanlar 10 kredi imis akil okuma. Simdi 30 olmus :) girip detayina baktim ozellikle cok ilgi cekici geldi. Kisi uyurken bkilabiliyormus ve seninle ilgili ne dusunuyor ne hissediyor neler olacak cikiyormus(?) cook merak ettim yaaa... Baktiran oldu mu? Bir de en son 2 hafta once girmis. Cok girmiyor demek ki.
Baktırmadım ama suan profiline girip baktim benim de cok dikkatimi cekti sanirim gondercem :işsiz:

Kizlar günlük bakma siniri mi var? Yani anca yarin mi tekrar deneyebilirim?

GeYsu diye okudum en iyiler arasi onu mu deneyim?

Aaa dikkatimi çekti şimdi merak ettim

X