tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar ben daha önce hiç yıldızname baktırmadım chitra'ya attım yıldızname bakalım yorum gelince söylerim
Yildizname omurluk di mi? Ben cok korkuyorum nedense atmaya yaaa. Yillar evvel fallara merakli bir arkadasim (ucretsiz) al sana yildizname baktirdim diye 3 sayfa kagit getirmisti. O yasima kadar yasadigim hayatimdaki onemli noktalar dogru cikmisti. Gelecekle ilgili hos olmayan seyler de yaziyordu. Okumamak icin oyle bir yere kaldirmistim ki artik istesem de bulamiyorum. Ne bileyim o zamanlar 2017 de fal baktirmak icin para bile odeyecegimi...

Evet ömürlük ama tutuyor mu bilmem bence onu herkes bakamaz keşke gerçekt bakabilen birini bulsak

inanamıyorum ya nasıl bilmiş şoktayım! Allahım lütfen bana baktığı fal da çıksın
Ve ben o kadar emindimki güldüm geçtim esimin ilk evliliğinden oğlu var onu gördü karıştırdı heralde diyip başımdan savdim ben hala soktayim. Hamileliği bugün testte öğrenir ogrenmez aha dedim falcinin beklenmedik gebelik dediği çocuk

Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin canım. Umarım nasıl iyiyse öyle olur senin için..

siz evlilik durumunuzı soylediyseniz bebek atmasyonu tutmuş olabilir
soyledinizmi
Hayır evliligimle alakalı bizi neler bekliyorgenl yorum yazabilirmisiniz demiştim. Oda esimin is hayatını sorunlamaarimizi şüphelerim olduğunu fuel yazmış. Dedim buda pembe tablocu amarahatllati diye düşünüyordum. Hatta beklenmedik bebek diyimce gülüp geçtim çünkü normalde imkansızdı yani bebek işi tesadufmu bilemiyorum

ne falı baktırdınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…