tellwe.com'da bakılan fallar!

ben kimseyi ne savunurum ne karalarım objektif olarak bakıyorum ama şöyle bir şey var benim iki yerde kullanıcı adım aynı ama ben de çok güzel tespitleri vardı ve ben burada onlardan hiç bahsetmedim pek öyle olduğunu düşünmüyorum

Sınava gireceğimi bildi,İş hayatım konusunda doğru tespitleri vardı.Sevgilimin özelliklerine kadar anlattı.Bu kadar doğru şeyi bilmesi tesadüf olamaz

Zaten benim de karalamak gibi bir niyetim yok kesinlikle ama fark ettiğim bir gerçeği dile getirdim sadece. Değerlendirmek size kalmış, ben fikir almak istedim sizden ne düşünüyorsunuz diye bu konuyla alakalı.

Falinustasi tarot falimi tekrar okudum bu mesaja istinaden. Benim iki yerde kullanici adim farkli ama buraya, ne fali attigimi ve kacinci sirada oldugumu yazmisim. Yani kullanici adim farkli olsa bile burayi takip ediyorsa benim kullanici adimi orada bulmasi mesele degil. Kimsenin gunahini ben de asla almak istemem. Ama eger burayi takip ederek gittiyse benim falimda buraya yazdiklarimdan baska malesef bildigi bir sey yok. Vadesi 1 yil. Olumlu seyler yazmis. Insallah dogru cikar ne diyeyim...

kızlar benim burada yazmayanları da bildi ama inşallah öyle değildir ya gerçekten öyleyse çok üzülürüm çünkü bu adam konusunda bana olumlu konuştu inşallah olur ya of

Olur insallah... Supheleri paylasmak seni uzmesin :) ben de bana baktigi falin cikmasini isterim gonulden. Sadece eger oyleyae diye dusunerek bakacak olursam beni tespit etmesi zor degildi demek istedim. Bundan sonra fal attigimda ancak yanit gelince yazacagim ne olur ne olmaz diye. kacinci sirada oldugum falan yok soylemem bir daha :))

en iyisi bence kesinlikle yazmamak lazım aslında hata yapıyoruz

Fallarin ustası bende çığunluğun söylediği şeyleri söylemişti. Duygusal yaşantım hakkındaki analizleri uygundu. Ben buraya onunla ve kendimle ilgili bir paylaşım yapmamıştım. kullanıcı adım da farklı.
Ben nurgamzeye baktırdım bütün hayatımı kararttı diyebilirim. Geçmişe dair nokta atışları olduğu kadar yanıldıkları da vardı. Bütün hayatıma yaptığım her şeye aşk iş kariyer olmaz dedi. Korkunçtu korkunç seneye eylülde biriyle tanışıcam 3. senede evleneceğim, seneye evlilik adımları atıcam ama 2 sene sonra hayatıma girecek. Bunu çözebilen çözsün artık.

Kizlar akrepgoz un sayfasina birisi istemis katina fali ile ilgili. "Sadece dua okumalisinla fali bitirmissiniz" demis. Ben su falina baktirdim ve guzel oldugunu dusunmustum. Bana da dua okumalisin deyip neyi nasil okumam gerektigini anlatmisti sesli. Akrepgoz den yanit alanlara sorum: dua onerisi mi yapti size de? Yanlisanlasilmasin duaya inancim cok var ama sadece herkese ayni tarz mi yapiyor diye merak ettim. Yoksa herkesin bir duasi elbet var...

ya ben akrepgözden bir türlü emin olamıyorum elim gitmiyor gönderemiyorum nedense

ya ben akrepgözden bir türlü emin olamıyorum elim gitmiyor gönderemiyorum nedense
Gecenlerde @gelpisipisipisii cikan fallariyla ilgili icinde akrepgoz unde oldugu bir mesaj yazmisti. Bir bak istersen. Hatta akrepgoz icin dediklerini yaptim ifadesi kullanmisti. O zaman da merak etmistim acaba dua mi soyledi diye. Bunda yanlis bir sey yok tekrar ediyorum herkesin durumuna gore farkli bir dua vardir ve buna gore tavsiye veriyordur belki.

Bana arkadaşlarınla eğlen kafanı dağıt demişti dua yok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…