tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben sana ozelden gectim bana gelen fali. Karsilastir istersen. Isimleri ben xxx diye cevirdim :) ama belki seninle tutmaz evliler icin ayri formati vardir:))) ama ozenmis butun isimleri duzgun yazmis :)) iade isteyecegim bakalim vermezse kendi bilir.

sinir etti beni bu kadar hak hukuk gözetiyorsa iade etsin bir zahmet hayır kaç kişiye fal attım yemin ederim parasında değilim ama böyle salak yerine konmakta zoruma gidiyor yani. fallar benziyor bu arada dilek dua falan hep seninkinde sadece kocan falan geçiyor arada öyle

Ben sana ozelden gectim bana gelen fali. Karsilastir istersen. Isimleri ben xxx diye cevirdim :) ama belki seninle tutmaz evliler icin ayri formati vardir:))) ama ozenmis butun isimleri duzgun yazmis :)) iade isteyecegim bakalim vermezse kendi bilir.
ahaha bakıyormuş hmmm bu da 30 yaşındaymış buna da yolluyim aynı falı. hmm bu da evli, buna da yolluyim falan hele sen kesinlikle iade etmezse destek e falan yaz bildiğin fincan demiş yahu yok artık heralde evli birine kahve bakmıştı onu mu yolladı ki

İadesi falan umrumda değil bir daha böyle birine fal atmayayım Allah'ım korusun asla önermeyeceğim falcılar listesinde 1 numara kesinlikle hani bana öyle geldi desem leylanın falı da ortada yani demek ki genel de durum bu yazık valla insanların harcadıkları paraya

Ben iade istedim. 4. Siradaydim verdiginiz yanitin asiri hizliydi bana bu yorumu yazacak kadar vaktiniz yoktu arada tarzi birsey dedim. Bakalim. Fincandan da bahsettim ben tarot attim diye :) basta biryerde unutmus belli ki fincan kelimesini. Kopyaliyorsun bari okuyacak zaman ayir yaa komik valla...ben de ayni dusunuyorum mesele para degil.

Kesinlikle farkli profiller icin farkli formatlar kullaniyor olmali. Hatta belki evliler icin 5 6 ayri format bekarlar icin 5 6 ayri format kullaniyordur ki hemen pisti olmasin diye belli mi olur

Kesinlikle farkli profiller icin farkli formatlar kullaniyor olmali. Hatta belki evliler icin 5 6 ayri format bekarlar icin 5 6 ayri format kullaniyordur ki hemen pisti olmasin diye belli mi olur

büyük ihtimalle ben de öyle bir şey düşünüyorum 3.sıradaydım bir anda 2 oldu arkasından tak bir sayfalık fal geldi neredeyse nasıl oluyor bu iş anlamadım çok garip yazık yani

Sana iade etmedi mi? Teknik servise sorsana attigin zamani yaz cevap aldigin zamani yaz ve o arada falcinin kac fala yanit verdigine baksinlar. Her birine kac dk ayirmis hesaplasinlar. Gercekci olmadigi ortaya cikacak bence. Ayni dakiklarda siraya girdik. Ve cok beklemedik. Bu demektir ki o kadar surede 4 kahve 4 tarot bakti!!! Dakikalari bile buradan cikarabilirsin tellwe de yazmiyorsa eger. Site bu konuya sahip cikmali enayi yerine koymasinlar kimseyi.

Sana iade etmedi mi? Teknik servise sorsana attigin zamani yaz cevap aldigin zamani yaz ve o arada falcinin kac fala yanit verdigine baksinlar. Her birine kac dk ayirmis hesaplasinlar. Gercekci olmadigi ortaya cikacak bence. Ayni dakiklarda siraya girdik. Ve cok beklemedik. Bu demektir ki o kadar surede 4 kahve 4 tarot bakti!!! Dakikalari bile buradan cikarabilirsin tellwe de yazmiyorsa eger. Site bu konuya sahip cikmali enayi yerine koymasinlar kimseyi.

vallahi kızlar çok zoruma gitti yani. böyle bir iş olamaz dayanamadım desteğe de yazdım. insanlar paralarıyla rezil oluyor yani resmen bomboş bir fal aynı cümleler ve kısacık süre içinde bu kadar falı nasıl yazdın sana ve bana aaynı anda yolladı zaten ve uzun fallar bu nasıl oluyor yani?

Evet kesinlikle durumu site ekibine bildirin.. sonuçta bir sürü falcı var takip ediyorlardır ama her fala tek tek bakamıyor olabilirler bu nedenle siz bildirirseniz bu sayede bildirilen kişilerin fallarını kontrol edebilirler, takip edebilirler. nazar da sonradan farkedildi ya o kadar fal baktı popiydi

1 saat icinde 4 kahve 4 tarot bakmis oluyor. Bu hesabi soyle site yonetimi incelesin. Fal basi 7.5 dk dusuyor. O da hic durmadan yazip bakarsa dusunmeden falan yani. Hangi ara baktin yorumladin bir de yazdin diye sorarlar adama.

canım bence "arkadaşımla arka arkaya geldi fal yorumu hemen" yaz bir de aynı cümleler falan yaz. ona da fincan demiş falan yaz öyle çok dikkate alırlar bence. aynen dediğiniz gibi mesele para değil yani sonuçta saçma bir durum promosyon fal olsa anlarım da bu adam para almıyor mu bu ne saçma iş..

şey dedim umarım leyla bana kızmazsın arkadaşım da yolladı ona da aynı anda geldi cevap üstelik tarot attığı halde fincan kelimesi geçiyordu iade aldı ama yazdım. ama doğru yani herkese haksızlık bu o zaman kapatılsın hesabı ne bileyim insanlar umut için fal baktırıyorlar böyle bir hakları olduğunu düşünnmüyorum

Kizmam ama benim oradaki ismim baska. Sorarlarsa soyle ben de yazarim teknik servise. Olayda gecen sahis benim diye :) kesinlikle iade almalisin pesini birakma lutfen. Vaktin yoksa soyle ben vakit oldugunda yazarim uzun uzun.

yani bence de.. haklısın canım bence iyi yapmışsın zaten olmayan bir şey için hesap kapama yapmazlar bakarlar doğruysa ona göre bir şeyler yaparlar

Kizmam ama benim oradaki ismim baska. Sorarlarsa soyle ben de yazarim teknik servise. Olayda gecen sahis benim diye :) kesinlikle iade almalisin pesini birakma lutfen. Vaktin yoksa soyle ben vakit oldugunda yazarim uzun uzun.

ya olayın parası değil baksana sabahtan beri buradayız hepimiz kaç falcıya attık yazdık burada
kızdığım şey seninle aynı gönderdik aynı anda aldık cevapları nasıl biri tarot biri kahve bunu nasıl becerebildi ben insanları salak yerine koymalarına kızıyorum affedersin ama :/

Ademir 5 krediyken fal baktırmıştım hatta bana tarih verdi tutarsa yazarım demiştim
Malesef patladı

Chitra'yi da denedim isabetli konuşmuş, ben genelde falcılara geleceği değil geçmişi soran biriyim o yüzden gelecekle ilgili patlayıp patlamadiklarini pek umursamiyorum, çoğunlukla fali yorumlama tarzlarini yorumluyorum (karışık oldu)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…