tellwe.com'da bakılan fallar!

Ya ben su anda karsi tarafin duygu ve dusuncelerini bana anlatacak birini ariyorum. Var mi boyle sonradan bilmis demek ki dediginiz biri? Ve tabi hangi falda? Kahve haric kahve icme ortamim yok.

Bana karşı çok olumsuzdu. ifadeleri çok sertti. çok yavaş bakıyo bi saat bakmıştı bana arkadaşıma da yarım saat. İkimizinde hayatındaki çok uç detaylatı söylemişti. Ama sevdiğimin harflerini bile tutturamamıştı buna rapmen çelişkili şeyler söyledi geleceğe dair ve benim her şeyime olumsuz dedi.

Bak harfleri bile tutmadiysa enerji uymadi demek. Cikmaz ki o zaman o fal! Sen olumsuz olma lutfen.

Kızlar Eliftaskin'a tarot baktırdım.Detaylı bir fal baktı.Diğer falcıların söylediklerinin parelelinde şeyler söyledi.Ayrıntı olarak geçici bir iş ve kısa bir ayrılık gördü.Kişiliğimle ilgili doğru analizleri vardı.Biraz şaşırdım

kızlar firuzzeee çok övülmüştü yorumları falan da hep dedikleri çıktı yazıyordu ona gönderdim xxxxxx.sıradayım gelince yazarım

Son düzenleme:
:skandal:
kızlar firuzzeee çok övülmüştü yorumları falan da hep dedikleri çıktı yazıyordu ona gönderdim 7.sıradayım gelince yazarım
Hani yazmayacaktik kacinci sirada oldugumuzu :) hadi bakalim bu kez senin cevabini beklemeden atmam. Dun bekle dedin beklemedim. Olmadi :)

X