tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar günaydın :)
kredim varken bugün yine farklı falcılara göndericem buradan bilgilendirme yaparım
öneriniz varsa yaparsanız sevinirim

Mantikli degil yaa... Fal zaten soyut nan inanma o ayri konu ama gercekten zaman harcayarak bakan falcilara da haksizlik bu yapilan. 7 krediye cok faha fazla emek harcayan falciyi da enayi yerine koymus oluyor... Ben de sikayet mektubu yazmak istiyorum bakalim.

bende de kredi var atacak insan arıyorum bakıyorum öyle ve leyla sana katılıyorum iyi bakan falcılara da haksızlık yapılan mesela cherry herkese çok iyiydi bana uymadı falı ama gittim 5 yıldız verdim çünkü fala emek verilmişti kopyala yapıştır bir fal değildi belliydi bunun ki resmen kopyala yapıştır siteye söyledim ama takmıyorlar yani parasında değilim onu geçtim ama hak yemek bu

Sitenin falcilari ozgur birakmasi ayri konu yapilan boyle bir sikayeti dikkate almamasi ayri konu. En azindan tesekkur edip takip edeceklerini soylemeliler. Konu aadece iade degil dun gece 11 ile 12 arasi fal alanlar ikimiz gibi aldi bence ondan. Herkes net farkedemeyebilir ama aktivite sayisi ve suresine bakarlarsa matematik ortada!

Sitenin falcilari ozgur birakmasi ayri konu yapilan boyle bir sikayeti dikkate almamasi ayri konu. En azindan tesekkur edip takip edeceklerini soylemeliler. Konu aadece iade degil dun gece 11 ile 12 arasi fal alanlar ikimiz gibi aldi bence ondan. Herkes net farkedemeyebilir ama aktivite sayisi ve suresine bakarlarsa matematik ortada!

yani hatta biz burada konuşuyorduk ben sıra ilerlemiyor dedim o an birden 2.ye geldim sonra da arkasından upuzun fal geldi aynı anda sana geldi zaten burada bir gariplik olduğu bariz ortada saçmalık resmen

Falinustasina kahve falı attım dün. Burdaki kullanıcı adımla ordaki aynı. Kendisi sanırım buraya bakıp burdan benimle ilgili edindiği bilgileri kullanmış. Bir kaç yıl önce burdan estetik burun ameliyatlarını araştırmıştım bir de depresyon ilaçları ile ilgili başlıkla bir mesajım vardı. Bana demiş ki: senin burnunla ilgili bir rahatsızlığın var, ya bir operasyon geçirmişsin ya da geçireceksin. Bir de psikolojik rahatsızlık geçirmişsin eskiden ilaç kullanmışsın demiş. Bu iki şeyi burdan öğrenmiş anladığım kadarıyla. Bunların dışında bir şey bilememiş ne yazık ki:KK43: Falını ilk okuduğumda çıktığını düşünmüştüm ve çok heyecanlanmıştım açıkçası iyi bir falcı buldum diye. Kendisinin duvarına yazdım hakkımdaki bilgilere kadınlar kulübünden mi ulaştın diye ama bir cevap vermedi. Umarım yanılıyorumdur :KK43:

Falinustasina kahve falı attım dün. Burdaki kullanıcı adımla ordaki aynı. Kendisi sanırım buraya bakıp burdan benimle ilgili edindiği bilgileri kullanmış. Bir kaç yıl önce burdan estetik burun ameliyatlarını araştırmıştım bir de depresyon ilaçları ile ilgili başlıkla bir mesajım vardı. Bana demiş ki: senin burnunla ilgili bir rahatsızlığın var, ya bir operasyon geçirmişsin ya da geçireceksin. Bir de psikolojik rahatsızlık geçirmişsin eskiden ilaç kullanmışsın demiş. Bu iki şeyi burdan öğrenmiş anladığım kadarıyla. Bunların dışında bir şey bilememiş ne yazık ki:KK43: Falını ilk okuduğumda çıktığını düşünmüştüm ve çok heyecanlanmıştım açıkçası iyi bir falcı buldum diye. Kendisinin duvarına yazdım hakkımdaki bilgilere kadınlar kulübünden mi ulaştın diye ama bir cevap vermedi. Umarım yanılıyorumdur :KK43:

ciddi misin ya? benim de buradaki kullanıcı adımla tellwe deki kullanıcı adım aynı :KK43:
öyle olabilir mi ki
ama ben burada hiç sağlık sorunumu yazmadım fakat bana da sağlıkla ilgili tespit vardı ve o doğruydu bilmiyorum kullanıcı ismi aynı olmayan kullanıcı varsa baktıran onun yorumunu bekleyelim eğer öyleyse çok üzülürüm

Yanılıyor olabilirsiniz, benim kullanıcı adım farklı.benle ilgili çoğu şeyi bildi.Çok memnun kalmıştım.

ciddi misin ya? benim de buradaki kullanıcı adımla tellwe deki kullanıcı adım aynı :KK43:
öyle olabilir mi ki
ama ben burada hiç sağlık sorunumu yazmadım fakat bana da sağlıkla ilgili tespit vardı ve o doğruydu bilmiyorum kullanıcı ismi aynı olmayan kullanıcı varsa baktıran onun yorumunu bekleyelim eğer öyleyse çok üzülürüm
İnan ben de çok üzgünüm:KK43: o kadar sevinmiştim ki iyi bir falcı bulduğuma. Bu iki şey dışında bariz olarak bildiği herhangi bir şey olmadı malesef. Başta aklıma gelmedi ama sonra düşününce aklıma benimle ilgili burdan bilgi edinmiş olabileceği geldi çünkü kullanıcı adım aynı iki yerde de. Eğer düşündüğüm gibiyse

öyle olabilir mi ki
ama ben burada hiç sağlık sorunumu yazmadım fakat bana da sağlıkla ilgili tespit vardı ve o doğruydu bilmiyorum kullanıcı ismi aynı olmayan kullanıgibiyse a baktıran onun yorumunu bekleyelim eğer öyleyse çok üzülürüm
İnan ben de çok üzgünüm:KK43: o kadar sevinmiştim ki iyi bir falcı bulduğuma. Bu iki şey dışında bariz olarak bildiği herhangi bir şey olmadı malesef. Başta aklıma gelmedi ama sonra düşününce aklıma benimle ilgili burdan bilgi edinmiş olabileceği geldi çünkü kullanıcı adım aynı iki yerde de. Eğer düşündüğüm gibiyse resmen sahtekarlık yapmış oluyor falinustasi.

öyle olabilir mi ki
Özel değilse sende neleri bildi sağlık sorununla ilgili ve diğer konularda bildiği şeyler oldu mu? Kimseyi karalamak istemem önce emin olalım

X