tellwe.com'da bakılan fallar!

prenses34
yakın bir zamanda görüşücekmiyim mithatlan?mahkemem var.lehime sonuçlanacakmı?ben amirime poliklinikde beni sabit tutarsanız kalıcam yoksa istifa etcem desem bana ne diyecek?teklifimi kabul etcekmi?bi de hastaneye gidip kolonoskopi yaptırıcam.kötü bi sonuç çıkmaz sağlığımla ilgili dimi?mithatın yengesi nezaman iyi olucak?
bulun şu mithatı artık yaa bıktım bu kzdan ve mithatından ne mithatmış bu böyle

katılıyorum. gerçek yıldızname kuran harfleriyle bakılır ve herkes yapamaz bakanlar da çok pahalıya bakar benim bir yakınım 300 gibi bir rakama baktırdı ama gerçek bakımdı fal sayfalarında 10-20 tl ye yıldızname var her önüne gelen de bakıyo...

ben bu kıza telwe cafede rastladım sorduğun sorular gerçkmi yoksa şaka mı dedim Gerçek dedi yukarıda yazılan soruların aynısını yazdım Bu sefer de sen beni mi takip ediyosun dedi bozuldu:)

ben bu kıza telwe cafede rastladım sorduğun sorular gerçkmi yoksa şaka mı dedim Gerçek dedi yukarıda yazılan soruların aynısını yazdım Bu sefer de sen beni mi takip ediyosun dedi bozuldu:)

hahaha ne yaptın sen öyle sylenir mi şimdi sanada fal kapatır o ona bence blog site kuralım mithata kavuşsun diye garip mithatın bundan haberi bile yok sevenler kavuşsun

Son düzenleme:
prenses34
peki mithatlan 1 ay içinde görüşebilecekmiyim?mithatın yengesi nezaman iyileşecek?mithatın maddi durumu ne zaman düzelecek?bana haksızlık yapan kişilerin işleri ters gidicekmi?yeni gireceğim güvenlik işinde kalıcı olucammı?özcan bey söz verdiği gibi yeni polikilinik açılınca beni oraya sabitlicekmi?polikilinikde işimi iyi yapıpda kalıcı olabilecekmiyim?kpssye gircem.torpillen belediyeye gircemmi?

sorular yavaş yavaş şekil değiştirmeye başlamış ama mithat hep sabit

hahah bu ne yahu şaka gibi... fal bağımlılığı böyle birşey herhalde neyse, dalga geçmek yok gülme komşuna gelir başına... gerçi şu son torpil kelimesinin geçtiği cümle düşündürdü beni. neyse toplumsal ve ekonomik konuları açmayalım şimdi

mithatlan nezaman evlencem?aileler izin vercekmi?bana aşk dolu msjlar atmıyo.sebebi yengesinin hastalığımı bana öle demişdi.yengesi iyi olunca bana aşk dolu msjlar atcakmı?yengesine nezaman böbrek buluncakda iyi olcak?mithatlan nezaman görüşücem bidaha?duygu gülşah adisi artık mithatı rahatsız etmiyolar dimi?mithat artık başkalarının sözüne bakmıyo bana inanıyo dimi?

Bir adet fala ancak bukadar çok soru sorulabilir

oda soru mu hahaha en son bunu yazmış prenses34
peki mithatlan nezaman görüşücem?mithatın yengesi iyi olucakmı?mithatın maddi durumu nezaman iyi olcak?ben yeni işde uzun süre kalabilecekmiyim?bu yeni güvenlik işi benim için iyi olucakmı?şansım varmışki bi hastadan dayak yiyecekken başka bi hasta beni kurtardı araya girerek.kendisi dayak yedi benim yüzümden.aslında benimde hatam yoktu.manyak karı bana saldırmasaydı olay büyümiyecekdi.prenses34
peki duygu ve gülşah mithatın face adresini elemi geçirdi böle yapıyolar aslında mithat duyguyu beğenmiyo sevmiyo dimi?mithat beni enkısa zamanda arayıp bana gerçeği sölicekmi?mithat bana oyun oynamıyo dimi?

Son düzenleme:
Chloe'yi çok merak ediyorum. Baktıracağım bugün.

Duvarindan:

2 ay önce [Tarot Falı]

Gugu7
tek kelime mükemmel

+ Devamı

Gugu7

Çıkmadı fal

2 ay önce

Ben baktirdigimda Kasim-Aralik gibi hayatina birisi girecek demisti, tutmadi.

2. baktirdigimda Ekimde biriyle flort edeceksin, Martta da ciddi iliski yasayacaksin demisti. Ilk baktirdigimda Kasimdi, sonra Mart oldu. Ekimde de kimseden etkilenmedim.

Sonuc olarak bana tutturamadi.

Gecmisi super bildi.

Fal olayı kişiye göre değişiyor biliyorsun.
Zaten çoğu da çıkmıyor, onu da biliyoruz.
Ben İlkay Gür'e bayılıyorum , en çok bilen o oldu ama burada onaylayan olmadı onu.:44:
Hala benim için on numara fal bakan tek kişi o.
Değişken bir durum yani.
O yüzden bakalım bana ne diyecek Chloe.

Senin elektrik benimkine ters, o yuzden durma baktir sekerim Ben Ilkay'i begendim , an tespitleri mukemmeldi ama dedikleri cikmadi.

Benim favorim Kehriban.

VenuSunKizi' na baktırdım, güzeldi.. ama ona gönderdikten sonra SezgilerinDili' ni gördüm ve pişman oldum açıkçası.. onu beğenen baya çok gördüğüm kadarıyla ve çok özenli, ayrıntılı bakıyormuş.. önceden de görmüştüm ama falı gönderirken görmedim. zaten kırk yılı başı kredi yüklüyorum 3 tllik, neyse artık, belki başka zamana, VenuSunKizi' nı da beğenen çok :)

Son düzenleme:
Senin elektrik benimkine ters, o yuzden durma baktir sekerim Ben Ilkay'i begendim , an tespitleri mukemmeldi ama dedikleri cikmadi.

Benim favorim Kehriban.

Kehriban mı ????
Vay bee... Ne kadar değişkenlik gösteriyor cidden.
Salladı durdu bana o.
Dediğinin tam tersi oldu bir de. Benim için önemli bir konuydu üstelik.
Zaman tutmayabilir onu anlarım ve çoğunlukla da falda verilen zamana inanmam zaten ama dediği şeyin tam tersi olunca ayrı.
Kara listemdedir kehriban.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…