tellwe.com'da bakılan fallar!

Kehriban mı ???? :KK53::KK53::KK53:
Vay bee... Ne kadar değişkenlik gösteriyor cidden.
Salladı durdu bana o.
Dediğinin tam tersi oldu bir de. Benim için önemli bir konuydu üstelik.
Zaman tutmayabilir onu anlarım ve çoğunlukla da falda verilen zamana inanmam zaten ama dediği şeyin tam tersi olunca ayrı.
Kara listemdedir kehriban. :KK19:

Artik kime guvenecegimi sasirdim zaten, en iyisi hic baktirmamak tellwe'de.

Cidden sasirdim Kehriban'a cunku bir arkadasima attigi fali okudum ve olaylar kelimesi kelimesine soyledigi dogrultuda gelismis.

thetis666 --- uzak durun.. !! bırakın dediğinin çıkıp çıkmamasını, sizinle çok alakasız şeyler söylüyor.!

Almula 925 --- dedikleri yarı yarıya çıktı diyebilirim. Yani söylediklerinin yarısı sizinle alakasız.. 1-2 cümlesi tutmuş ama onu da olay olduktan 1 ay sonra anlıyorsunuz..!! garip..!
Kısaca; ikisinden de memnun kalmadım.!

Sezgilerindili ve Venüsünkızı çok öneriliyor. Onlara yolladım bugün.. Dedikleri çıkarsa yazarım.

thetis666 --- uzak durun.. !! bırakın dediğinin çıkıp çıkmamasını, sizinle çok alakasız şeyler söylüyor.!

Almula 925 --- dedikleri yarı yarıya çıktı diyebilirim. Yani söylediklerinin yarısı sizinle alakasız.. 1-2 cümlesi tutmuş ama onu da olay olduktan 1 ay sonra anlıyorsunuz..!! garip..!
Kısaca; ikisinden de memnun kalmadım.!

Sezgilerindili ve Venüsünkızı çok öneriliyor. Onlara yolladım bugün.. Dedikleri çıkarsa yazarım.

yaz mutlaka mrk ettim bak şimdi

Artik kime guvenecegimi sasirdim zaten, en iyisi hic baktirmamak tellwe'de.

Cidden sasirdim Kehriban'a cunku bir arkadasima attigi fali okudum ve olaylar kelimesi kelimesine soyledigi dogrultuda gelismis.

Chloe'ye bayıldım ya. Dedikleri çıkar mı bilemem ama tarzı farklı, çok hoşuma gitti.
Kahve falı baktırdım.

Sana şunu soracaktım, demiştin ya bir tek Chloe ve biri daha sana hoşlandığın insanla bir şey olmayacak demişti.
Olmadı mı o iş dedikleri gibi yoksa oldu mu? Bu konuda dediği çıktı mı merak ettim. :44:

3 ya da 5 kredilik baktırmak istiyorum birine ama karar veremedim ya... pek memnun kalmadım son zamanlarda baktırdıklarımdan...:44:

prenses34
peki mithatlan 1 ay içinde görüşebilecekmiyim?mithatın yengesi nezaman iyileşecek?mithatın maddi durumu ne zaman düzelecek?bana haksızlık yapan kişilerin işleri ters gidicekmi?yeni gireceğim güvenlik işinde kalıcı olucammı?özcan bey söz verdiği gibi yeni polikilinik açılınca beni oraya sabitlicekmi?polikilinikde işimi iyi yapıpda kalıcı olabilecekmiyim?kpssye gircem.torpillen belediyeye gircemmi?

sorular yavaş yavaş şekil değiştirmeye başlamış ama mithat hep sabit :KK53:

Ay bayildim gulerken , ameliyat olmustum resmen dikislerim acilacak diye odum koptu , bu ne yaa, Mithatlannnn, yavrum yazik mithattan baska erkek yok aniyor simdi hayatta herhalde yasi da kucuk

Benim kuzenim var bunun bir ust versiyonu aslinda Mithat yerine Yavuz koyun, ama 10 tane Yavuz la ilgili soru ekleyin
Gunde 4 kere fal baktirir, istanbul bitti ankara edirne falci gezer
Biri fal baktirisa sorar yavuz ve benim icin bi sey soyledi mi diye
yavuz kacmis kurtarmis kendini salak mi bi daha senin eline dussun diyemiyoruz tabii
Ben ona fal bakmadim diye kustu benle konusmuyor da ben kurtuldum, zaten onun manyakliklari yuzunden tarot bakmayi biraktim

Bu arada ben de amma dolmusum :))

o da bişey mi şuna bir bakın

prenses34
duyguyla artık görüşüp konuşmuyo dimi?duyguya hiç bi zaman aşık olmadı dimi?duygu seksde iyi değildi ben iyiydim ona göre dimi?verdiği sözleri tutucakmı?2014 yılı içinde evlenecekmiyim mithatlan?mithatın işleri nezaman düzelcek?benim iş durumum ne olucak?duygu bidaha sırnaşmıcak mithata dimi?

prenses34
duyguyla artık görüşüp konuşmuyo dimi?duyguya hiç bi zaman aşık olmadı dimi?duygu seksde iyi değildi ben iyiydim ona göre dimi?verdiği sözleri tutucakmı?2014 yılı içinde evlenecekmiyim mithatlan?mithatın işleri nezaman düzelcek?benim iş durumum ne olucak?duygu bidaha sırnaşmıcak mithata dimi?

mithatın işleri sen mithatın hayatından gidince kesin düzelecek :KK70:

Hanımlar,
lütfen fal bakılan sitelerde fal baktırıp soru soran insanların yazılarını buraya taşımayınız.

yaz mutlaka mrk ettim bak şimdi

Sezgilerindili henüz yorum yapmadı, bekliyorum.
Bir de falı gönderirken doğum tarihi ve saatini filan yazıyorsun..
Venüsünkızı "güya" yorumlarken tamamen burcumun özelliklerine bakıp, kopyala yapıştır yapmış.. çok belli..
Çünkü daha önce ben de doğum haritama bakmıştım.. resmen aynısı.. sadece en sonuna 2 cümle eklemiş, sanki bir şey bilmiş gibi..
O da "2014 değişim yılı olacak, biriyle tanışacaksın" Bunu ben de herkese söyleyebilirim.!
Kısaca Venüsünkızından hiç memnun kalmadım. Diğerini bekliyorum..! Umarım o doğru dürüst 2 laf eder.!

Son düzenleme:
Sezgilerin diline bir türlü kahve fal baktıramıyorum hep iade ediyor istediğim gibi çıkmamış diyor gönderip baktıranlar fot.nasıl çekiyor acaba açıklayabilirmi

Bu arada sizlere tavsiyem fal için gerçekçi yorum istiyorsanız sadece kahve baktırın kartlar hiç güvenilir olmuyor tesadüfen seçiyosunuz çünkü Kahvede en son hisler ve enerjiye baktırdım 2 defa gayet güzel yorumlamıştı isabetli Çok beğendim...

Son düzenleme:

prenses34

Yemin ediyorum gülmekten öldüm.:KK76:

Zavallı falcı buna ne cevap yazsın Allah aşkına?Sen daha iyisin beline kuvvet kızım mı desin:KK53:

prenses 34 mithatlan 1 hafta sonramı görüşücem.bi mahkemem var benim lehimemi sonuçlanacak?ben başka güvenlik işinemi giricem yoksa çağrı merkezi işinemi gicem yada kendi çalışdığım güvenlik işindemi kalcam?hangisi benim için daha iyi olucak? peki önümde 2 tane iş var hangisini seçsem daha iyi olucak?başka bir hastanede güvenlik işimi yapsam yoksa ihlas holdingde çağrı merkezi işimi yapsam?yada teknik yapıyı bekleyip bi sitede güvenlik işimi yapsam?bu işlerden hangisi uzun soluklu olur?2014 de torpille belediyeye girebilecekmiyim?mithatlan nezaman görüşücem?duygu adisi mithatın peşindemi?mithatlan nezaman görüşebilecem tahminen?mithatın yengesinin böbrek sorunu var böbrek arıyolarmış bulabileceklermi? hahaha :KK70:

Son düzenleme:
X