tellwe.com'da bakılan fallar!

Şuana kadar ben de çok kez fal baktırdım ama dedikleri birebir çıkan: falcı aslı,kiraze ve hoennir özellikle hoennir çok isabetli bakıyo ama kartlara çok iyi yoğunlaşarak seçmeniz lazım yoksa doğru bakım olmaz

esince bana bir yakınınızın boşanma haberini alacaksınız, bir evlilik yıkılacak demişti.
Geçen gün aldık haberi. Hem de hiç beklemezdik de altından neler çıktı o evliliğin. :S
Yani dediği bir şey oldu işte.
Yaklaşık bir ay olmuştu baktıralı.

Son düzenleme:
kızlar okuyorum düzenli olrak yorumlarınızı ben bir tek klothoyagmurla esinceyi beğeniyorum.hem ne yazdıkları belli hem de kültürlü,hisli oldukları da yorumlarından belli..zaten falcıların duvarını okumadan göndermeyin..

telwe de maça kızı sinek valesine ve venüsün kızına fal baktıran oldu mu ben isabella carpunissa marcelina birde venüsün kızına baktırdım venüsün kızına baktıran oldu mu

Selcukkassa , medyum hiper mükemmel bakıyor selcukkassa kahve falı super otesı,medyumhiper yıldızname ve tarotu super tavsıye ederım ama 20 tl cok geldı bana (

Yildizname senin adini sevdigin kisinin adi dogum tarihinle bakiliyor gelecegini ayrintili bakiyor kitapla bakiyor isminin harflerini kitaptan secerek herkez bakamaz onu..

Aslı ya baktırmadım,kirazenin hiçbi dediği çıkmadı.Hoennir ise üç aya çıkar ak mı kara mı?

Aslı ya baktırmadım,kirazenin hiçbi dediği çıkmadı.Hoennir ise üç aya çıkar ak mı kara mı?

kartlara yoğunlaşmakla,iyi seçmekle alakalı bir durum ben üçünün de dediklerini bire bir yaşadım ama herkese göre deüişir tabi ama en azından bu kişiler diğerleri gibi oy almak için toz pembe tablo çizip boşa umutlandırmıyo insanı ne görürse onu söylüyo

Yildizname senin adini sevdigin kisinin adi dogum tarihinle bakiliyor gelecegini ayrintili bakiyor kitapla bakiyor isminin harflerini kitaptan secerek herkez bakamaz onu..

yıldızname herkesin bakabileceği birşey değil ama herkes yıldızname bakıyor , :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…