tellwe.com'da bakılan fallar!

falaniyethakkaniyet mi? ben ona hiç baktırmadım neler yazmış???

bana bir fal atmış benimle alakası yok. sevdiğim kişiyi bile tam tersi biri olarak tarif etmiş tipini ve fal boyunca sınav yüzüden çok stresli olduğumu yazıp durmuş. 4 sınava gireceksin bile demiş ne alakaysa 4 sınav ne :KK70:
bir de garibime giden ben 2.sıradaydım bir anda fal yorumum geldi benim garip bir durum oldu hiç memnun kalmadım. normalde iade istemem emek var çünkü ama bu fal bana çok kopyala yapıştır gibi geldi alakasız bir faldı istedim valla

Hakkaniyetten yanit aldim. Nokta atisi hic yok bugune dair. Ama cok olumlu dilekler dualarla baslayip son derece mutlu umutlu bir tablo cizmis. Falin basinda (tatot attim) fincanin dibinde gordugu diye bir cumle var. Kopya yapistir diye suphelendim ne yalan soyleyeyim. Zaten yanit cok cabuk geldi. 4. Siradan basladim cabucak bitti.

Hakkaniyetten yanit aldim. Nokta atisi hic yok bugune dair. Ama cok olumlu dilekler dualarla baslayip son derece mutlu umutlu bir tablo cizmis. Falin basinda (tatot attim) fincanin dibinde gordugu diye bir cumle var. Kopya yapistir diye suphelendim ne yalan soyleyeyim. Zaten yanit cok cabuk geldi. 4. Siradan basladim cabucak bitti.

bak üstte ben de aynı şeyi yazdım. bir anda falım geldi yani anlamadım bile bana da başında bir sürü dilek dua vs yazmıştı fal bence de kopyala yapıştırdı ve full tekrardı

aaa fincanın dibinde mii? canım kesinlikle iade iste. iade etmezse de destek ekibine yaz iade ederler çünkü falına adam akıllı bakmadığı belli. sanırım bu da asmara gibi pembeci her şey güzel olsun molsun diye işi götürüyor heralde... öyleyse herkes falcı olur ne saçma iş...

Evet ya aynen bitireyim de gideyim demis sanki. Neyse icimizde kalmadi:) kendisini tarot falimda fincanin dibini gorebilen istisna falcilar kistesine aliyorum.

valla ben iade istedim sana da tavsiye ederim normalde ne olursa olsun emeği var diye bakıyorum ama bu fal resmen kopyala yapıştırdı yani para veriyorsam biraz da özenli bir şey isterim

bak üstte ben de aynı şeyi yazdım. bir anda falım geldi yani anlamadım bile bana da başında bir sürü dilek dua vs yazmıştı fal bence de kopyala yapıştırdı ve full tekrardı
sitede kopyala yapıştır yasak diye biliyorum. ben olabildiğince memnuniyet duymaya çalışıyorum fallardan tutmasa bile. ama kopyala- yapıştıra hiç tahammülüm yok. sonuçta bir emeğinin karşılığını veriyoruz herkese aynı falı atmak saygısızlık bence.. senin yerine ben sinir yaptım kızz iade talep ettt :63: :KK70:

sitede kopyala yapıştır yasak diye biliyorum. ben olabildiğince memnuniyet duymaya çalışıyorum fallardan tutmasa bile. ama kopyala- yapıştıra hiç tahammülüm yok. sonuçta bir emeğinin karşılığını veriyoruz herkese aynı falı atmak saygısızlık bence.. senin yerine ben sinir yaptım kızz iade talep ettt :63: :KK70:

dedim ya yapmam normalde emek çünkü ama yok yani bu hakikaten çok kötüydü sürekli stres yapmışsın çevirip çevirip ya adamla alakası yok dilek dua bitti bu ne? çok saçma yani istedim iade valla bekliyorum

Falinustasi'na kahve falı atmıştım.3 saat sonra baktı.Şu ana kadar baktırdıklarım arasında olabilirliği en yüksek fal olduğunu düşünüyorum. Net bir tarih verdi.Olumsuz bir şey söylemedi.Memnun kaldım.

dedim ya yapmam normalde emek çünkü ama yok yani bu hakikaten çok kötüydü sürekli stres yapmışsın çevirip çevirip ya adamla alakası yok dilek dua bitti bu ne? çok saçma yani istedim iade valla bekliyorum
haklısın canım. kesinlikle kötü bakan veya kısa bakan falcıları bile seviyorum ama böylelerine hiç tahammülüm yok... leyla bence sen de iste iade bu kadar şıpbeğendi olma kızzz :)

kızlar şaka gibi ya adam iade etmiyor leylaaa :KK70: dedim ki bakın alakası yok falın puanınız düşmesin iade eder misiniz falan bana diyor ki sen iade etmek için mi fal baktırdın ya ne alaksı var bugün burada da yazdım kaç kişiye fal attım birinden iade almadım cherrycoco da tutmadı ama kadına 5 yıldız verdim özenmişti çünkü bakımına. sen iade iste bana rabbimin adaleti yeter iade etmem diyor bu ne ya :KK70:

haydi leyla haydi leyla haydiii dermişim :KK70: ay sinirlerim bozuldu faldan sonra :KK70:
aaa kızzz hakkaniyet'in profilinde senin mesajın gözüküyor haha bak ne yazmış sana hemen dinsel konuşmalar yazmış. tövbe tövbe böyle insanları hiç onaylamıyorum yahu. sanki fal bakmak çok iyi bir şeymiş gibi hemen böyle havalara giriyor bunlar da..

aaa kızzz hakkaniyet'in profilinde senin mesajın gözüküyor haha bak ne yazmış sana hemen dinsel konuşmalar yazmış. tövbe tövbe böyle insanları hiç onaylamıyorum yahu. sanki fal bakmak çok iyi bir şeymiş gibi hemen böyle havalara giriyor bunlar da..
yazdım ya üstte ay dehşet bir adam ya rezillik resmen ahaha :KK70:

Falinustasi'na kahve falı atmıştım.3 saat sonra baktı.Şu ana kadar baktırdıklarım arasında olabilirliği en yüksek fal olduğunu düşünüyorum. Net bir tarih verdi.Olumsuz bir şey söylemedi.Memnun kaldım.

bana da olması yüksek ihtimalli şeyler söylemişti zaten tellwede en iyilerden olduğunu düşünüyorum tabii bu benim kendi fikrim yanlış anlaşılma olmasın :KK70:

kızlar şaka gibi ya adam iade etmiyor leylaaa :KK70: dedim ki bakın alakası yok falın puanınız düşmesin iade eder misiniz falan bana diyor ki sen iade etmek için mi fal baktırdın ya ne alaksı var bugün burada da yazdım kaç kişiye fal attım birinden iade almadım cherrycoco da tutmadı ama kadına 5 yıldız verdim özenmişti çünkü bakımına. sen iade iste bana rabbimin adaleti yeter iade etmem diyor bu ne ya :KK70:
Ben sana ozelden gectim bana gelen fali. Karsilastir istersen. Isimleri ben xxx diye cevirdim :) ama belki seninle tutmaz evliler icin ayri formati vardir:))) ama ozenmis butun isimleri duzgun yazmis :)) iade isteyecegim bakalim vermezse kendi bilir.

X