tellwe.com'da bakılan fallar!

ben aynı kişi olduklarını düşünmüyorum bana söyledikleri aynı sayılmazdı bir de falinustasi uzun zaman önce vardı ama gitmişti chitra ne zamandır var bilmiyorum ama ikisi de iyi bakıyor bakalım varsa öyle bir şey çıkar bence de

Senin zaten masallahin var canım. Falinustasindan memnun kalmadigimdada enerjin uymamistr felan diye savunmaya gectin. Kız yoksa sen bu iki falcı profilinin sahibi olmayasin

Senin zaten masallahin var canım. Falinustasindan memnun kalmadigimdada enerjin uymamistr felan diye savunmaya gectin. Kız yoksa sen bu iki falcı profilinin sahibi olmayasin

Yok artık falcı olsam kendime hayrım dokunurdu da adamın peşinden gitmezdim böyle ah keşke nerde o günler aşk olsun :)

Valla çıkarsa ortaya alırım kredilerimi geri benden söylemesi

O zaman yandı krediler çünkü benim falcılıkla uzaktan yakından alakam yok ama keşke olsaydı diyorum bu kadar para kaptıracağıma cebime kalırdı devamlı kendime bakardım şaka bir yana iade isteseydin ya keşke sanırım 1 hafta içinde istenebiliyor diye biliyorum

Kızlar bir şey soracağım bu arada ben hoşlandığım adamın doğum saatini bilmiyorum sinastri bakılamıyormuş bu yüzden acaba bir çaresi yok mu bunun ya nasıl bir ilişki olur öğrenmek istiyordum doğum saatini öğrenme ihtimalim de yok

Yok ya ne isticem dahada onlara baktirmam olur biter.

Ben sanirim hayatim duzene girene dek baktiririm:) ben ikisini de begendim sadece benzerlikler oldugunu dusundum. Cok uyanik biri sayilmam aslinda :) umarim her ikisi de ayni insansa bile iyi falcidirlar:)

kızlar akrepgözü iptal ettim içime sinmedi chitra'ya sinastri falı attım
Akrepgozu bir ara denemeni tavsiye ederim. Ben su fali atmistim begendim. Ama su enerni tutma olayi da cok onemli. Bir de eger o anda icine sinmediyse hemen geri cekmen iyi olmus. Herkesin ovdugu yesilcingene bana cok uymadi cok heves etrigim halde. Uzun yazmisti ama yanlis isme odaklandi galiba :)

yeşilçingeneye bir kez attım ama iade etti bir daha da hiç göndermedim. akrepgöze heves ediyordum ama yorumlarda dedikleri anlaşılmıyordu gibi yorumlar görünce içimden gelmedi pek geri çektim ama bir kez yollayacağım ona yolladığım fallar daha çok aşk için yani ilişki olur mu gibi zaten doğum saati olmadığı için sinastri olmadı katina gönderdim bakalım olacağı varsa zaten olur umut dünyası işte

Akrepgoz icin anlasilmiyor yorumlarini okudum ben de evet. Cok agir bir aksan beklemistim ama hic tahmin ettigim gibi olmadi. Hatta konusmasinin bazi kisimlarinda hic aksan yoktu bazi lisimlri aksanliydi. Anlasilirdi benim icin. Birkac yerde durdurup geri alip tekrar dinledim ama orada hizli konustugu icin. Benim falim henuz beklemede verdigi tarihe gore 1 ay icinde birseylerin duzeldigini gormem gerekiyor insallah. O zaman dah cok guven saglar bende. Bekleyecegim.

Bende seni bekliyim o zaman leyla :) bugün gönderdiğim fali iptal etmiştim sıra çok diye. Seninkiler 1 ay içinde çıkarsa o zaman atiyim akrepgoze

A ssyrantaya gece fal atmıştım cvp gelmiş sabah 7 krediye göre en az chitra kadar başarılı Hatta dün baktirdigim 4 falcinin hiç deginmedigi konuya değinmiş. Ben fal limitimi doldurdum şimdilik beklicem. Fallari çıkan başka falci olursa o Zaman atarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…