tellwe.com'da bakılan fallar!

Kahinismet katina falimi "falin enerjisi cok dusuk" diye iade etmis. Enerji tutmadi demek mi bu simdi yoksa falda kotu seyler cikti bakamam demek mi sizce?

Spesifik olarak bildiği bir şey oldu mu peki falınızda? Soru sordunuz mu falı attığınızda? Bazıları sadece sorulan soruya göre cevap veriyor.
Kartlari cekerken odaklandigim sorulari yazdım. Oda şimdiki zamanı anlatmış engeli bilmiş. Kafamdaki şüphenin kiminle alakalı olduğunu öngörmüş. Ben eski bir kadından supheleniyordum mesela,kafanızdaki erkeğin geçmişinden birisi ama yanılıyorsunuz felan demiş. 7 krediye göre iyiydi yani chitraya 17 kredi vermiştim onunki psikolojik olumlama gibiydi. Yinede emek vermişti ondanda memnun kaldim

Keşke 5 dakika önce görseydim yazdığınızı ona gönderirdim şimdi mecburen ona da göndereceğim aklımda kalır yoksa

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için..
teşek

uzun muydu falı?

Cherrycoco ya ne zaman baktirmistin? Uzun mu kisa miydi tutan vade merak ettim.

byv nin açılımı ne canım ???

Kizlar cok uzuldum ama yine de kesinlikle assyranta1 tavsiye edecegim. Bana bosanma goruyorum evliliginizin devami cikmadi dedi ( olumsuz konusan tek o oldu. Herkes pek cok analizi tutturup kavusacaksiniz dedi. Assyranta haric. Ama herkesden cok iyi analiz yapmis. Kredisi de yuksek degil deneyin bence ben kendisine sana tekrar ne fali baktirsam daha detayli gorursun dedim. Su anda baska bakilmaz dedi paraci olsa su bu falan derdi off cok uzuldum. Ama belki kurtaririm diye umutlanmaya devam edecegim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…