tellwe.com'da bakılan fallar!

Senin yine sebebi baska. Ben de birsey his

dhissedim demisti. Burada bir arkadas tekrar denersen belki tutar dedi. Zaman gecsin diye bekliyorum :) Ben zaten bugunlerde hep zaman gecsin diye bekliyorum hos.

Ben onu hep Yeşilçingene de yaşıyorum üç defa attım ve uzun aralıklarla üçünde de bi şey hissedemiyorum dedi :) Chitra ya şimdi tekrar attım hafta içi boş zamanım pek olmuyor diye

Yasamkocuvedat çok vasat bana öğütler vermiş şöyle yp böyle davran diye. Paraniza yazık etmeyin. Dahada bir süre fal felan bktirmicam chitra yetti bana

Benim de favorim Falinustasi, sonra Chitra. :)
bakalım akrepgoz'u de denemek istiyorum

Valla çok teşekkürler Chitra da geldi şimdi ben de kahve atmıştım, anlık durumu ve geçmişi çok güzel bilmiş hiç öyle yüksek kredililere gitmeye gerek yokmuş, kendi adıma söyleyeyim enerjim tuttu :) gelecek için Chitra ve Falınustası benzer şeyler söylediler. Akrepgözü ben de beğenirim anlık yorumlarımı iyidir. Gizem Hatun un yazıldığını çok gördüm, anlık bana bilmişti ama gelecek maalesef yakından uzaktan çıkmadı bilginiz olsun. Aynı şekilde Geysu da öyle anda çok severim çok isabetli yorumcu ama maalesef gelecek ya çok sarkıyor ya da çıkmıyor

Bi şey sorabilir miyim? Medyum Cem e baktıran var mı byv de ki dedikleri çıkıyor mu, yorumunda bir dövmediği kalmış :) İlkay Gür ün de yorumu sert ama onda hiç böyle hissetmemiştim olumsuz söylediği de oldu ama Cem in üslubu böyle sanırım bilemiyorum ben çok sevemedim.

Chitra'dan falım geldi yine süperdi detayları süper bilmişti, şimdi tekrar Falinustasi'na atıcam kredim var. Falinustasi fiyatı indirmiş bu arada hanımlar haberiniz olsun

hanımlar akrepgöz uzun ve detaylı mı bakıyor fallara?
aynı şekilde cherrycoco uzun ve detaylı bakıyor mu? ona göre göndereceğim

Akrepgoz bana 9 10 dklik b ses dosyasi gonderdi. Detayli geldi benim icin ama yinelemeler vardi kayitta. Gecmisle ilgili ve anl soyledikleri neredeyse birebir tyttu. Hatta karsi tarafin bana soylemis oldugu seyleri sanki boyle dusunuyor dedi. Cherry de uzun geldi bana. Ama ben yeniyim digerlerine gore uzundu demem daha dogru.

Akrepgöz bana da bayağı uzun bir kayıt atmıştı, ama aynı şeyi tekrarlaması daha önce söylendiği gibi var. Cherrycoco uzun bir fal göndermemişti bana, Cheryy dense Akrepgözü daha çok beğenmiştim ben

Chitra tarot geldi. Guzel ve detayli yazmis. Begendim. Sadece evliligimle ilgili gelecegim nasil dedigim halde cok dogru tesbitler yapmis. Chitra ve falinustasi hemen hemen ayni seylere parmak basip ayni seylerden bahsetmisler. Ayni insan olamazlar degil mi? Sormadigim halde her ikisi de bana maddi anlamda ve is anlaminda terfi gibi birsey gormusler. Umarim ayni insan degillerdir cok paralel cikmis ikisi de tarot idi.

Chitra tarot geldi. Guzel ve detayli yazmis. Begendim. Sadece evliligimle ilgili gelecegim nasil dedigim halde cok dogru tesbitler yapmis. Chitra ve falinustasi hemen hemen ayni seylere parmak basip ayni seylerden bahsetmisler. Ayni insan olamazlar degil mi? Sormadigim halde her ikisi de bana maddi anlamda ve is anlaminda terfi gibi birsey gormusler. Umarim ayni insan degillerdir cok paralel cikmis ikisi de tarot idi.
Sana bişey soyliyeyimmi aynı şeyi düşünüyoruz. Ben chitraya hiç bişey sormadım ama falinustasina aldatma varmi diye sormuştum chitra bana aldatma felan yokhayatimda başka başka kadin göremedim yazmış. Sanki o soruyu ona sormusumda cvp veriyormuş gibi.çıkar kokusu merak etme. Insanları en fazla 1 kere salak yerine koyarlar dahada yemez

X