tellwe.com'da bakılan fallar!

Cok etkilendim @prestiang cok tesekkurler. Hepimizin fallarinda guzel seyler ciksin insallah. Bir de bana olum karti cikmis ama ben bunu kotu bir donemin bitecegi olarak hissediyorum demis. Acaba hep mi olumluya cevirmeye calisiyor diye dusundum ama bu benim supheciligimdir insallah.

hadi bklm sıra bende kahve kapayıp atcam ama nesi iyi

ben kahve attım canım belki başka atan da vardır

bak bu arkadaş tarot atmış ona da sor istersen belki daha memnun kalmıştır

benim bildiğim de aslında onun söylediği gibi yani yeni bir şeyler diye biliyorum ama googledan da bak istersen için rahatlar:)

Ay hayret bişey birtek bana ozentisiz ve basit geldi herhalde falınustası. Bu arada burayı takip ediyolar kim konuşuluyorsa burda hooppp fiyatı yukseltiyolar

Ay hayret bişey birtek bana ozentisiz ve basit geldi herhalde falınustası. Bu arada burayı takip ediyolar kim konuşuyorsa burda hooppp fiyatı yukseltiyolar

Enerji meselesi galiba ya tutmayınca tutmuyor bazen
bazı fiyatlar cidden çok yüksek ya ama bunun ki normal geldi bana tabii daha arttırmazsa. ama dikkat ettiğime göre sık sık değiştiriyor fiyatı 7 yapıyor 10 yapıyor 15 yapıyor herhalde düşürmesini falan siteyen oluyor anlamadım ki pek inşallah daha arttırmaz da baktırabilirim

Teşekkür ederim :) yeni kahve içtim belki şimdi onu atacağım başka bi falcıya o yüzden geri çektim falımı sonra baktırırım o zaman serüvene :)

Rica ederim :) bide ben baktırdığımda hiç memnun kalamadım, yanıltmış olmak istemem çok beğeneni de var ama hep yuvarlak cümleler kurulmuş ne bir tarih vermiş ne bir olay bilmiş heyecanla bekleyip hayal kırıklığı yaşadım.

Tavsiye için teşekkür ederim :) merak edip denedim ve gerçekten beğendim, verdiğim detayları da bilmiş bazı sağlık sorunlarımı söylemiş bana, gelecek çıkar mı bilmem ama o 10 kredi için bence çok iyi, binnazda 72,5 görünce hele :) Klothoyagmur deneyen ve çıktı diyen var mı kızlar?

Çok pardon vermediğim olacak o yanlış yazmışım :)

Yok yok sizden önce de biri yazmış ya bu konuda ya da binnaz abla konusunda birkaç sayfa geride başka bir arkadaş:) bekliyorum bakalım gelince yazarım :)

Merhabalar, sanırım benim yorumumu söylüyorsunuz :) bir ay önce girmiş gözüküyor ama 20 mart tarihinde sayfasında fal sıralamasını yapmış 4 kişinin adını yazarak belki bu hafta içi girer yine :) biraz uzun aralıklarla giriyor anladığım kadarıyla

Senin yine sebebi baska. Ben de birsey his
Chitra iki gün önce beni de iade etti; rahatsızım ttiğim için özür dilerim ama bugün bakamıyorum diyerek, onu da çok merak ediyorum.
dhissedim demisti. Burada bir arkadas tekrar denersen belki tutar dedi. Zaman gecsin diye bekliyorum :) Ben zaten bugunlerde hep zaman gecsin diye bekliyorum hos.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…