tellwe.com'da bakılan fallar!

Sennur ablaya fal göndermiştim kahve sorunu söylemeden falına bakamam die iade etti iyi olduğunu söylüyorlar

Kızlar ben ilk kez tellwede fal baktırıyorum. Açılışı cherrycoco ile yaptım. Umarım memnun kalırım. Sizce nasıl cherrycoco? Önerdiğiniz başka falcı var mı. Cevaplarsanız çok sevinirim

Kızlar burada falcıların isminin yanında gün içi aktif ya da nöbetçi demek ne oluyor. Akrepgöze fal yolladım dünden beri aynısı yazıyor

Kiminki çıktı mesela, bari ben de ona baktırayım hicbir ümidim olmasa da
yorumlarda kızlar anlatıyor ya Ben daha yeni başladım. Cherrye baktırdım eh işte. Sonrasında akrepgöze baktırdım onun için de fena değil diyebilirim. Bilmiyorum herkes ikisini de çok beğendi ama bende an ve geçmiş alakasız gibi

ademiri begendim ben, ucuzken baktirmisim, ve agzimi acik birakti. Soyledikleri cikar mi bilmem ki, bazi soyledikleri cikmasin istiyorum, ama hic alakasi olmayan bir soru sordum, ve o benim ne hissettigimi ne yasadigimi, bana bunu yasatanin nasil bir insan oldugunu ustu kapali soyledi. Kayadibini merak ediyorum deneyen var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…