tellwe.com'da bakılan fallar!

Geçen gün Ademire baktırdım faldan daha çok tavsiye havasında yazmış.Özenli yazıyor bir tarih verdi benim için daha zamanı var bakacağız:110:
Chitraya baktırdığım fal genel anlamıyla doğru çıktı.bana sorduğum sorularla alakalı 3 tarih vermişti.Biri tuttu diğerlerine henüz zaman var.:ıslık:
Kahinismet kesinlikle o kadar ücreti haketmiyor,o fiyata belki 5 ayrı kişiye baktırırdım daha iyi bakarlardı.:KK53:
Jenya isim konusunda çok başarılı çıktı,isimleri tutturdu.ama bana çok pembeci gibi geldi.çok olumlu konuşmuş.Emin olamadım.:KK64:

chitraya fal baktıracaksanız baktırmayın sakın ben 2 ayrı hesaptan baktırdım birinde farklı şey syledi diğerinde tamamiyle tam tersini syledi ve yönetime şikayet ettim iade verdi :KK70:

hepsi burada yazılanları okuyor kahin ismet duvarı kapatmış cherrycoco da dahil hepsi buradan analiz ediyor kendini ve hepside istisnasız burç yorumu yapıyor falın genel yorumunu isteyin direk hepsi sorunuzla başlıyor fal yorumu yok :KK70:

7 kredim varda kime fal atabilirim ustune kredi alip akrepgoz cok ovulmus emin olamadim bana anda cok iyi olan birisi lazim biriyle ilgili bisey sormak istiyorumda

7 kredim varda kime fal atabilirim ustune kredi alip akrepgoz cok ovulmus emin olamadim bana anda cok iyi olan birisi lazim biriyle ilgili bisey sormak istiyorumda

Akrepgözü çok övenlerde var hiç sevmeyenler de var. Ben de emin olamadım ondan:/
Ben ademire 5 krediye baktırmıştım onu deneyebilirsin özenli bakıyor

cingeneye baktirdm guzel motive ediyo insani sozleri tamam ama eski fallarimdan yola cikti dur bi hatirlym oncedne dediklerimi sunu sunu demistm sana dedi halbuki gecmis fallar sistemde gorunuyor hepimiz biliyoruz kizlar oyle soylemesi bende biraz guvensizlik yaratti acikcasi uzuldumde tamam cikan fali oyle aman aman olmadi ama ben ona fal atmayi seviyodum tavsiyeleri falan hosuma gidiyodu boyle yaptigi icin bidaha ona fal atasim yok yani

cingeneye baktirdm guzel motive ediyo insani sozleri tamam ama eski fallarimdan yola cikti dur bi hatirlym oncedne dediklerimi sunu sunu demistm sana dedi halbuki gecmis fallar sistemde gorunuyor hepimiz biliyoruz kizlar oyle soylemesi bende biraz guvensizlik yaratti acikcasi uzuldumde tamam cikan fali oyle aman aman olmadi ama ben ona fal atmayi seviyodum tavsiyeleri falan hosuma gidiyodu boyle yaptigi icin bidaha ona fal atasim yok yani
buraya yazdigimi kendisinede yazdim ayrintili ve cokta guzel cevap yazdi gercekten sitenin kisilik olarak en iyi falcisi o yani kisisel olarak tanimak isteyebilecegim insanlardan kendisi burdada belirteyim karaliyormusum yada ovuyormusum gibi yanlis bi dusunce olusmasin arkadaslar.hepimizde yesilcingenenin hossohbetini seviyoruz o yuzden kesinlikle kimseninde hakkinda benim yuzumden kotu dusunmesini istemiyorum

kızlar selam.
geysunun olumsuz konuştuğu oldu mu yoksa genel olarak olumluya yatkın bir hatun mu?

X