tellwe.com'da bakılan fallar!

Zamazon'a katina attım 7tl mi ne bi de, dedikleri çok tutarlı ve yuzyuze baktirdigim fallarda söylenen seyler. Olabilitesi çok yüksek. Denenebilir bence :) Taraca kahve ile benzer seyleri söylemişler. Ben memnun kaldım pembeci degil...

Zamazon'a dediğimi geri alıyorum.. Baska bir hesaptan attım ayni sorularla çoğu konuda çelişmiş.

Bir daha baktırmam diyordum öylesine bir bakayım diye girdim Mercanteyze diye bir falciya denk geldim daha yeni katilmis galiba umarım yaşını buyuten falcilardan degildir yildizname attim bekliyorum fiyati uygundu, beğenip begenmedigimi yazarim pek umudum yok ama

Firuzzee'ye baktıran var mı? 12-13 dk çok detaylı bakmış ve anda gerçekten iyi geleceği göreceğiz :)

Ben baktırmadım ama yorum okudum gecmıs sayfalarda rekmal olduguna daır baktıranlar yazarlarsa sevınırım
Ben baktırdım baya bildi ama artık detay vermicem sonra reklam diyorlar face'den falan bilgi olasılığını önlemek için isim soyisimle nick açma canım

Beğendınız mi?

Beğendınız mi?
Yildizname atmistim geri iade etmis sorunuzu sorun kartlarla destekliyorum diye ama yildizname de soru sorma yeri yok. Ben fal attigimda basari yüzdesi %100du fali iade ettiginde %96ya mi ne dusmus ben de boşverdim tekrar atmadım zaten soru soramazdim cunku oyle bi secenek yok

Uygun fiyata kimi onerirsiniz kahve falı icin? Baktirip memnun kaldiginiz kim var arkadaşlar yazar misiniz?

Yeni falcı var bi tane Afreus sanırım. O da fena değil yarı yarıya bildi gibi

Kızlar ben ilk kez tellwede fal baktırıyorum. Açılışı cherrycoco ile yaptım. Umarım memnun kalırım. Sizce nasıl cherrycoco? Önerdiğiniz başka falcı var mı. Cevaplarsanız çok sevinirim

Anlik geysu ve blackpearl88 güzeldi gelecek cikar mi bilmiyorum
Blackpearl zaman vermez daha çok vade veriyor daha sağlıklı bu durum bana çok yakın zamanda yüzyüze geleceksiniz yüzleşiceksiniz dedi 3 gün sonra görüştük yüzleşmek için

Blackpearl zaman vermez daha çok vade veriyor daha sağlıklı bu durum bana çok yakın zamanda yüzyüze geleceksiniz yüzleşiceksiniz dedi 3 gün sonra görüştük yüzleşmek için
Evet ozaman odanklanirsiniz demisti. Geysu Mart sonu demisti patlamis olarak sayiyorum :)

berbat
birkaç cümle yazıyor 1 paragraf bile etmez. çok özensiz kötü bir faldı merkude'nin fali
Bi kısım yazmış hiç anlamadım ama bi kaç şey söylemiş aşkla ilgili ya bu
Evet ozaman odanklanirsiniz demisti. Geysu Mart sonu demisti patlamis olarak sayiyorum :)
tellwede beni çok şaşırtan bi isim cherrycoco şöyle bi olay yaşandı arkadaşım bi kere fal attı ilişkisiyle ilgili bişeyler dedi ve çıktı ama ben atmak istemedim nedense şansa tuttu herhalde dedim ikinciye attı ve hiç olmayacak bişey söyledi imkansız dedim sallıyor dedim ihtimal bile vermedim ve listemden çıkardım. 3 ay demişti ve 3 ay sonra kız o dediği şeyi yaşadı ve şok oldum gerçi hala atmadım ama benim için cherrycoco ve blackpearl şuan en atılabilesi

Notte,merkude,ruhlar alemi,uluhan bende patladı hepsi mart sonuna kadar süre vermişti. Marttan kimse nasibini alamadı herhalde,gizem hatun ve nur gamze nisan ayını verdiler ama bu tarih hep ilerliyor çok sinir bozucu ben falı unutunca çıkıyor genelde çok odaklanmayacağım bu sefer

Bende 4gun sonra görüşmüştüm oyuzdeb yeri ayrı black ın bende ama arttık yok sanırım tamda kredim var kimseye atamıyor um

Aynen ya sürekli uzuyo o yüzden bi ara veriyorum artik

Ben de kendi baktirdiklarimi yazayim
Cherrycoco(kahve): okudugum anda cok iyi gelmisti ama 16 subata kadar haber alicaksin dedi mart bitti patladi yani. Olumlu konusmustu.
Fallarkralicesi (kahve): bu da olumlu konustu ama 1 aya barisicaksiniz demisti 2 ay gecti onun ustunden bu da patladi.
Yesilcingene(tarot): 4 vade verdi gecen ay bakti 3 ayi kaldi bakicaz tutar mi tutmaz mi.
Seruven(gumuslu su): anda ve kisilik analizinde en cok bilen bu oldu nisan mayis dedi o da.

Kahve kapadim simdi chitrayi deniycem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…