tellwe.com'da bakılan fallar!

Selam kizlar bende selenaya 1 yil once baktirmistim bana soyledigi cogu sey cikti sorularim cevap vermemisti ama beğendim. Akrepgoz ve yesilcingene farkli seyler soyledi cikmasi icin zaman var. Ama en sinir oldugum cherrycoco soylediklerime gore yorum yapti sorularima muallak yanit verdi. Puan vermemi soyledi verdim. 4 verdim diye beni azarladi. Tavrini hic begenmedim.

akrepgoz anda iyi ama dıger baktırdıgım fallarla tersi şeyler soyledi ve büyü vsr dediği için gözümden düştü... üstelik devamını sonra bakarız dediği içinde inanurlılığını kaybettirdi bende yinede psikolojik analizleri iyi ama herseyi bi raz fazla soyluyor gıbı korkutucu geldı bana birden fazla baktıranlardan yorumlarını bekliyorum lütfen kızlar...
sonraki fallada devamını soylerıö demesı bende guven kaybettirdi siz olsanız ne düşünürdünüz

4 kere fal baktirdim hic oyle bisey soylemedi bir dahaki falda bakariz devamini falan .
Her attigimda her sorumu da gayet cevapladi .
Şu anda da dediklerinin hepsini bir bir yasiyorum . Tabii enerji meselesi .

Sonra ki falda devamını söylerim demesi büyük ihtimal senin tekrardan ona fal atmanı bekliyordur canım.Birde seni merakta bırakmış baksana amacı da bu sanırım.Yani görüyorsan birşeyleri şimdi ki falda söyle değil mi?Saçma bir tavır sergilemiş.Ben bir de bir falcıya çok çok fal baktırma taraftarı değilim.Ama eğer ki falcı sana anı iyi yorumluyor, işini güzel yapıp ticari amaca dökmüyorsa elbette tekrardan danışılabilir ki sen de akrepgözün kendisiyle çeliştiğini, büyü vs olaylara girdiğini bir de bir sonra ki falda söylerimi belirtmişsin.Tabi yine sen memnunsan danış ama ben kendisine hiç baktırmadım, zaten artık falları da bıraktım çoktan:)

Ben ona hiç baktırmadım ama öyle demesi pek hoş olmamış tabi. Sen çok mu soru sordun ki?

ticari amaç sezmem soguttu zaten ve en onemlisi de birseyı tamam olumsuz gorur sen soylersın amenna ama bu olumsuz zarfları çok kullanıyor sanırım pembe ci demesinler dıye.. mesela çooook zor bi adam çook uzun bir yol gibi şeyler diyor olan olumsuzluğu abartıyor bence.... ayrıca ben iade ısterım deyınce acıklama yapıp ben kuran la bakıyorum kotu yorum yapmayalım dıyor oysa ben kotu yorum yapmamıstım sadece ıade ıstıyorum bes yıldız verdıö hak gecmesın dıye Önceki falla celıskı var dedıö sorum bı cumle ve netti ama o cevabı gene bır soonrakı fala dedı buda benı korkuttu

hayır bu sefer bır cumlelık tek cevabı olan bır soru sordum paragraf la arkası yarın tarzında korkutıcu bır cevap aldım
Sen akrepgöze biraz fazla takıldın arkadaşım. Çoğu yorumun onunla ilgili. Bu kadar takılma derim ben. En nihayetinde insan o da. Allah değil haşa herşeyi bilsin. Ve mükemmel bir falcıda değil. Bana asla olmayacak dediği bir olayı yaşıyorum şu anda mesela.Boşver akrepgöze seni bu kadar etkilemesine izin verme lütfen.

Tövbe tövbe yok artık! Kur'an'la bakıyorum da ne demek? Tövbe tövbe.. Bir şey demiyorum..

Katılıyorum. Gerçekten arkadaşlar tek bir falcıda takılı kalmayalım. Benim de sevdiğim falcılar var ama yine de fazla takılı kalmıyorum. Hem reklam gibi oluyor sonra. Bir de sürekli aynı falcıya baktırmayın bence. En azından her gün her gün aynı kişiye atınca tekrara düşebilir bence.

takılmamın sebebi analiz i çok iyiydi buyuzden cıddıye almıştım onu halada dusunuyorum onun tavsiyesi mı dıger baktırdıklarımın tavsiyesi mı ıyı olur dıye

Tövbe tövbe yok artık! Kur'an'la bakıyorum da ne demek? Tövbe tövbe.. Bir şey demiyorum..

hani kitap açmak varya onu kastediyorlsr herhalde bende korktm ilk falında adamın duygusuzlugunu felan bılmıstı tek kafamı karıstıran herkes gerı cekıl dıyor oysa gerı durardan yuzune bıle bakmaz dıyor kafam karıstı

Mevcut durumu o kadar iyi analiz eden bir sürü falcıya fal baktırdım yıllardır. İnan çoğu patladı gitti. Psikolojik olarak çok takılmamalısın kendine kötülük etmiş olursun başka birşey değil.

saol canım içim biraz olsun rahatladı cunku gercekten durumu cok detaylı anlatmıştı.. buluşmayı bilip dıger tutan falcılar la eszamanlı tarıhler demişti dıye taktım.. ama senın yorumunla biraz rahatladım tesekkur ederim

Canım falda çıkan şekillere göre yorumluyor olabilirler. İstersen bana anlat özelden ben de iyi yorumlarım ilişki konularını :)

Arkadaşlar bugün tellwede cherrynin fala girdim iade etti gözüküyor fala bakmıştı ama sanırım buradaki konuşmaları okuyor. Bir de Selena'nın çıkmadığı oldu mu

Arkadaşlar merhaba sırf nazar kullanıcı adlı falcıyı sormak için üye oldum, neden girmiyor siteye haberiniz var mı acaba

Arkadaşlar merhaba sırf nazar kullanıcı adlı falcıyı sormak için üye oldum, neden girmiyor siteye haberiniz var mı acaba
Canım onun üyeliği iptal edilmiş.Herkese aynı falı gönderiyormuş.Binnaz abla başlığın da foyasını meydana çıkarttılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…