tellwe.com'da bakılan fallar!

Kizlar yalniz gumuslu su falinda seruvenin durumu falda yazarken benim cok kulak uguldamam oldu basima agrilar girdi okudum kendimi baktirmam o yuzden bir daha ona

Evet arkadaşlar bir senedir tellwe de fal baktiriyorum fala eğlence olarak bakıyorum bazen etkilensem de şunu söylemek istiyorum bazı falcilar hiç bilmese bile insanliklarini çok seviyorum şimdi deneyimlerimi size aklima gelenleri anlaticam
falaniyethakkaniyet çok sevdiğim hakan abi çok yoğun oluyor onun söylediklerine hep pembe tablo deniyor ama istediği zaman mükemmel fal bakıyor zaten net net tarih vermiyor kendisi şöyle diyor hisleriyle konuşuyor sırf onunla konuşmak için bile geliyorum sennurabla dediklerine hiç inanmadım ne zaman yazsam iki gün iki gün dedi en son anlaştık ve sonunda söylediklerimi yaşadım bir anda hiç ınanmaken
merkude iki kere fal attım ikisinde de farklı insan la erkek arkadaşımın hayatında olduğunu benim ogrencegimi soyle di yuzüne vurdum hiç biri çıkmadı belki enerji tutmadi
mElek28 vardı o da çok iyidi kart larda bana dedikleri ruh halimi birebir bildi gelecekte bir kısmıni bildi
yeşil çingene çok iyi bir abi ama sanırım enerjimiz tutma di
asmara 2 kere baktiedim söylediği şeyleri yaşadım kısmen ama feci rahatlatiyo tutmasa bile ücret yüksek sadece
geleceğişifresi selda abla çok sevdiğim birisi ya çok iyi birisi fallarda tarih olmadi ama dedigi seyler cikti cikmasa bile diyorum ya sevdigim birisi
cheryycoco hiç çıkmadı ben de ama çıkan bir sürü varms onda şöyle bir şey var falı bırakın anlatın insan sarafi olmuş her şeyi pat pat soyler ilişkinizi falan anlatın yani
chitra kafamdakileri bilmiş çok güzel geleceğin olmasini isterim baya da özenmis
blackpearl indirim istedim ben o kırmadı ve elinden geleni yaptı diğerleriyle paralel di onunda dedikleri de
nurgamze de ayrıntılı bakiyor anda iyi baya kafam o kadar çok karışıyor ki fallardan ama şunu biliyorum inanmayın arkadaşlar baktirin ama ızmir de yaşıyorum alsancakta ve kemeraltinda da gittiğim bir kaç isim var bir kere tutuyorsa ikincine tutmuyor tarot zaten daha çok ruh halimizi söylüyor tabii benim düşüncelerim aklıma gedikçe yazarum sultanfalcı fallarkralicesi ve ruhanima ayrı ayrı baktidim sultan falci ve fallarkralicesinin ayni kişi olduğunu farkettim zaten kuzum diyorlar sürekli ama beynmden geçenleri okudü fallar patladı diyemem verdikleri tarihte sıkıntı var ki tarihe de inanmıyorum yine de bir daha atmam hadeş arwn falaniyethkkaniyet abiler iyi bu guruba hissiyat da girer genel olarak soyler insanliklarini anlarsınız falinizdan sırf bunları söylemek için üyelik aldım :)

Güzel bayanlar umarım gününüz güzel geçer malum yeni bi aya girdik. Dün kehribana fal attım hazır geri dönmüşken ama çokk olumsuz konuştu hem onun düşünceleri hem gelecek adına. Kuzey,gizem hatun,nur gamze,hande olumlu konuşanlardan hangi tarafa inanmalı bu durumda, bu kişileri deneyen biri yorum yapabilirmi

hande ve kuzey isim yapmış falcılar

Kuzey genel zaten dönecek der herkese olumlu konusanlardan ve karşı tarafla ilgili bende cok önemli bi meseleyi senin kuruntun dedi aslında değilmiş düşüncem doğruymuş.

Hande dediğin eğer besiktas mi cafe handeyse o genelde bi cok kişiye çıkan biri bana da çıktı daha önce önemli konularda. Bence içlerinde en iyisi hande.

kuzey in olumsuz konuştugu olmayacak dedıgı kışılerıde duydum arastirma yaptım ona gore baktırmıştım şahsen pna bakılırsa hande nınde herkesı ex le evlendırmesı meshur ama onunla falının cıktıkları var onunda anda bıle yanıldıgı kısıler var boyle "herkese dıyor..." seklinde yorumlar bence bıraz yanlış oluyor...

Canım falcı tartışmasına girmeye gerek yok :) ama hande herkesi exle evlendiriyor demişsin ya ben gecenn sene gittiğimde de ayrılık dedi bana ayrıldık.
2 hafta önce gittiğimde de suan ki kişi için evlilik falan olmaz bu çocukla son yok hazirana kadar devam sonra başkası olacak dedi mesela. Bu kişiyle evleneceksin vs demedi.
Tabi herkesin enerjisinin tuttuğu falcilar başka. Sana kuzey çıkıyorsa ne guzel ışte sende falcini bulmussun :)
Arkadaş bu kişileri deneyenler yorum yapabilir mi demis. Bende ikisini denemis biri olarak kendi fikrimi yazdim

ben tartışma yapmadım dıkkat edersen ıkısınınde çıkanı var an dada yanıldıkları var dedım bariz:)

Fal konusunda defalarca bırakmama ragmen bazen kendime hakim olamıyorum. Tellwe'de de deneyimlerimi tekrar paylaşayim:

Ben burada nurgamze'ye baktırmıştım kredisi düşük ama gayet tutarlı bir yorum yapmıştı. hiç diğerleri gibi "canım gülüm bitanem" gibi laubali konuşmadan yorumunu yapıp geçmiş

Şimdiki zamana ve geçmişe dair dedikleri tutarlı ama gelecekle ilgili dedikleri çıkar mi bilmiyorum, mayıs ayı vermiş. Ama ben sevdim bu kadını.

Beni en hayalkırıklığına uğratan "deryahatun" oldu. kadın sorduğum soruyu okumamış bile tamamen alakasız bir şeyi anlatmış anlatmış ve bitirmiş.

Yeteratarli, merkude ve deryahatun tellwede en pişman olduğum kişiler. Yeteratarlı bile deryahatun'dan iyiydi diyeyim.

Fallarkralicesi: bu kadın da iyiydi bazı şeyleri doğru bildi ama gelecek değil an ve geçmişle ilgili.

Ben de bir kaç kez sennurabla ya baktırdım, açıkcası ilişkim hakkında benden daha umutlu ve ben boşuna umutlanmış olmaktan korkuyorum. Başka baktıran var mı ? Verdiği zaman içerisinde söyledikleri gerçekleşir mi bilmiyorum. Buraya yazarım.

sennur abla için yazdıkların pek açıklayıcı olmamış ayrıntı verebilir misin? teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…