tellwe.com'da bakılan fallar!

bencede nukinuki sen onu neden kayırdın ben anlamadım beğenip beğenmediğimizi tabii ki söylicez ne var bunda ? yoksa medyum emel sen misin?

Ay ben şu telwede fal baktıran prenses34 e koptum. Kadının baktırmadığı falcı kalmamış. Mithat diyo başka bişi demiyo:) şaka mı bu hatun ya:)

anaaaaam herkes biliyor onu o kız gerçekse cidden psikolojisi kötü durumda. duygu mithat'ı elinden almış etmediği küfür kalmadı kıza. Bende çok gülüyorum onun yorum ve sorularına. ay inş. mutlu olur en kısa sürede.

inşallah ya.olmadı şu mithatı bulalımda barıştıralım

bir daha falcı hakkında yapılan yorumlara bakıp fal yollamıycam Qetesh baktırdım alltkı yorumalr cok ııdı benle hıc alakası olmayan bır fal yollamış paramı yazık ettım yıne sorumun cevabı olumlu ama valla dıger yazdıklarına bakınca ınanasım gelmedı

Ay ben şu telwede fal baktıran prenses34 e koptum. Kadının baktırmadığı falcı kalmamış. Mithat diyo başka bişi demiyo:) şaka mı bu hatun ya:)

bence o dalga geçiyo ya en son "evleneceğim kişiylen nezaman tanışıcam ve istediğim gibi birisi olucakmı bu kişi?şöle uzun boylu sarışın yada kumral renkli gözlü yakışıklı kilolu olmıyan maddi durumu iyi birisimi olucak?" diye sormuş bence kesin dalga geçio :)

Yok yok ben bir falcının sayfasında okumuştum nasıl küfürler ediyor... Her falcıya baktırmış zaten maşallah dalga geçme böyle para harcamaz sanmıyorum:)

MedyumEmel tırt sallamış sallamış yazmış resmen bu kadar uydurmasyon olamaz. Bir de öyle burnu havalarda geziyor ki anlatamam, ona kandım da yolladım en berbat falcı çıktı. Arkadaşıma da aynı şekilde sallamış pembe tablocu

Medyum Emel baştan aşağı zırto bence........ Ben Adin i pek beğendim, tarotunu denenebilir, 5 kredi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…