tellwe.com'da bakılan fallar!

Biraz bahsedebilirmisin yorumlarindan ? merak ettimde :)

wazgecmıstım ama hemen ona da baktırmak ıstedım falcı gunluk sınırına ulasmıstır dıo dedıgın kadar var=)

Rehber e kahve baktirdim, kisa yazmis. Pek begenmedim, aydinlatici bulmadim acikcasi ama 5 kredilik fala gore fena degildi

Bir de tarotta denicem zannimca bu hatunu

Esince bana dönmek isteyen birini bilmişti üstelik hiç bir falcı ondan bahsetmemişken.. :) diğer söyledikleride çok tutarlıydı(rezzan abla,kesira,haleh,melek öz,yagmur,....ile aynı şeyleri) tabi seçim size kalmış

Kesira sirel binnaz ablada mı? Nasıl bakıyor

kızlar almula925 ya da vadivatana fal baktıran var mı ??? vadivatana tarot almulaya sanal fincan baktırdım benim için çok öenmli bi konuyla ilgili taban tabana zıt şeyler söylediler ama 2sinin de ortak söylediği 2014 ortalarında evleniyormuşum :)

telvedeki medyumemel fala hep kapalı olduğu için kactl öğrenemedim,herkes begeniyoda nedir yorumlar onun hakkında...

Kirazeye kahve falı baktıran var mı arkadaşlar ben tarot baktırmıştım kahvede beğenen var mı ?

Thalix senin yorumun geldi mi Emel 'den. Ben dünden beri bekliyorum. Gelen giden yok 😊

Kahve 3 tarot 5 katina 5
bende merakimdan katina yolladim bakalim ne diycek aksama yorumliycakmis nasil oldugunu anlarim o zaman :)

ee nasıl acık buluyosunuzda yolluyorsunuz ben hep kapalı görüyorum fal secilen yeri,birde bu kişi nasıl bi anda böyle yayıldı,duvarını falanda okudum,neler söylüyor acaba merak ettim çok,baktırınca burdan veya özelden msj atarsan sevinirim.

öglen 2 gibi acti fal alimini bende pc basindayken acik oldugunu görünce attim.. Hala bakmadi isi var galiba bilmiyorum iade falan etmezde bakarsa.......neyse bakildiginda paylasirim yorumlarimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…