tellwe.com'da bakılan fallar!

Aynen ya ben de MdyumEmel çok övülünce 3liradır diyerek kahve falı attım, fala ara vermiş olmama rağmen yaptım.
Ama hiçbir farklılık bulamadım. :S
Hiçbir özellik yok. Nasıl böyle göklere çıkarıldı anlamış değilim.

Son düzenleme:
medymEmel çok akıllı bir kadın.zaten az fal bakmış şimdiye kadar ama bi sürekli gizemler,ay ne zaman açarım alımı bilemiyorum,ay yoğunum bla bla bla.ee bi şey azsa kıymete biniyor.ya nedir bu kadın böyle hemen baktırmalıyım psikolojine giriyorsun.pazartesi açacağım dedi ben de kafaya taktım bekledim bütün gün açmadı.salı açacağım dedi almış 8 tane ee çarşamba ay bilmiyorum zaman veremem.ehh be yeter yani bulunmayan hint kumaşısın sanki.
merilin,treas,maestro,sabrinaa ise sanıyorum ki falcıbot.binlerce fal bakmışlar ne ara baktınız o kadar falı,ona rağmen halen vip olamamışlar olsalar da bişey değişmez nitekim genel geçer standart hatta utanmadan birebir aynı cümlelerle yanıt gönderiyorlar.
site yönetimi ise oldukça lakayt ve saygısız.
bi 5 kredi yüklemiştim şimdi ona pişmanım.
çaresizlik zor.insan umarsızca saçma şeylere saplanıp kalıyor

Salladıysa 1 puan verseydiniz neden burada arkasından konuşupta 5 puan verirsiniz anlamam ki:) bu siteyi çözemedim tellwe yöneticileri sizi şikayet edebilir siteye güveni sarsıyorsunuz müşterileri yok ediyorsunuz ve %100 haklı olurlar dikkat edin kendinize canlarım :)) bidaha girmem bu siyeye ne yazarsanız yazın artık ama şunu söyliyim burdaki çoğu üye falcı çok belli kötülediğiniz kişilerin 1 puanı yok kötü yorumu yok? Hani baktırmıştın? Yazık ne diyşm ekmele oynuyorsunuz tüm falcıların medyum emel sallamıştır ne yapmıştır bilmem umrumda da olmaz bende fal baktırırım da hiç kimsenin ekmeğiyle oynamaya hakkınız yok millet 1 milyona fal bakıyo siz kahinlik bekliyorsunuz he gülüm he aynen :) bunların gerçek olmadığını biliyoruz hepimiznhala ciddiyete bindiriyorsunuz ya 3 milyonluk işi komiksiniz he:) hadi hepinize kolay gelsin, ekmekle oynayanın ve böyle şeylere inanaların sonu iyi olmaz görüşürük

Medyum Emel baştan aşağı zırto bence........ Ben Adin i pek beğendim, tarotunu denenebilir, 5 kredi.

Adin denenebilir gerçekten ben de iyi olduğunu duydum. Hem 5 kredi çok iyi.

5 puanı açıkçası kendimi düşünerek verdim. Falcıların da bize oylama yaptığını düşünerek. Bir çok kişi de onun için veriyor zaten el mahkum. Zaten senin de Medyumemel olduğundan %100 eminim. Güle güle Medyumemel'ciğim :) ben kendi adıma seni özlemeyeceğim çünkü, hem orada hem burada kendini övmen seni çok komik duruma düşürüyor. Ayrıca tehditinden de çok korktum :) Ben tellwede fal baktıran biriyim memnun kalıp kalmadığımı söylemek benim en doğal hakkım. Ayrıca o sitede gerçekten emek veren mütevazi, kendini boş boş övmeyen bir sürü falcı var. Onları da seviyorum açıkçası.

Evet bu kesin oradaki falcılardan biri.
Zaten MedymEmel'in sayfasına bak.
Kendi de yazmış kadınlar kulübünde beni kötülemişler diye.
Ahahaha
Bir de neden o zaman 1 puan vermediler demiş.
Bir insan bu kadar da belli etmez ki kendini canım.

Burayı takipte oradaki falcılar.
Damlayıp kendilerini övmeye de başlarlar yakında.
Komik ya çok komik!

Hem birden fazla hesabı olan çok falcı da var. Ona da dikkat etmek lazım.
Ben bir şeyler sezdim ama bakalım ...

Aynen çok belli etti Ya ben seviyorum tellweyi 5 tl'ye güzel fallar baktırdım. Açıkcası 20-30 tl vermek istemiyorum gidip orada eğlencesine baktırıyorum hoşuma da gidiyor. Tutan da çok oldu tutmayan da. Arkadaşlarım da çok baktırdı. Beğensem de beğenmesem de 5 puan verdim çoğuna. Ama bir havalar bir havalar sonra fos çıkınca bir de gelip burada kendini çaktırmadan (!) övdü ya haliyle sinir oldum

bence de bu yazan kişi emel'in kendisi.niye emeli'in derdine düşsün ki yoksa bu kadar.ayrıca kendi sayfasında da sitemizi karalıyorlar inanmayın diye veryansın ediyor :)
bugün bi arkadaş yollamış.kıza sen 1 taneden daha fazla soru sorduğun için falını iade ediyorum demiş böyle bi saçmalık olabilir mi ya.kaprisinde bir sınırı olmalı arkadaş.sanki hayrına bakıyorsun.iyi ki yollamamışım burada okuduklarıma istinaden.
kızlar ya 5 kredilik önerebileceğiniz kimler var.şu kredimi harcayım bir daha da o siteye uğramam.her tık onların ekmeğine yağ sonuçta.

Yok ayrılacakmış siteden yok böyleymiş ayrıl kardeşim ozaman zorla tutanmı var seni :)Blöfün kimlere.Paramızla baktırıoz sana 3 kuruşta olsa.Orda senden çok daha iyiler var.1 puan almışlara bakmıyorum deyip durursun tabi 100de 100 olcen :)

arkadasalar telwede havelkaya katina baktırdım ıyı seyler soyledı :) sımdıde tarot baktırmak ıstıyorum ama sızce en ıyı tarot bakan kım telwede rıca etsem soylermısınz :)

Medyum emel kimse göklere çıkarmıyoki kendinden başka,kendisi ulaşılmazı oynuyoda ben kendi adıma yemem açıkçası.Allahaşkınıza o kadar iyi baksa tellwede işi ne o paraya gider ofisinde bakar emin oun.

kızlar uzun kararsızlıklar sonucu buradaki arkadaşların yorumuna istinaden saraylıhanıma baktırdım.ses tonu inanılmaz rahatlatıcı bir bayan.yazı olarak okusam büyük ihtimalle çok etkilenmezdim faldan.memnun kaldım mı pek sayılmaz ama pişman mıyım onu seçtiğime hayır.biraz bekleyeceğim eğer tutarsa yine baktırmayı düşünüyorum.

bu arada bomba olaylar oldu bugün tellwe'de.bizim ulaşılmaz medyumemel önce ugga ile sonra diğer falcılarla kavgaya tutuştu.sonrasında onlara mahalle karıları,çemkirmeyin vs. bir sürü saygısız laflar yazıp yazıp sildi.tabi bende işsiz güçsüz bir insanım nihayetinde hadi dedim kavga var koşun cafeye.cefeye de ilk kez girdim gerçi meğersem bazı falcılar zaten bu emel'den pek bi şikayetçi imiş zaten öncesinden de.büyüyle falan tehdit etti bu kızcağızları damarıma bastınız korkun benden diye.siz beni çekemiyorsunuz,site yönetimi ile yüzyüze görüştüm zaten benim gibi üstün yetenekleri insanları daha önce de siz gibiler attırmaya çalışmışsınız ama bana sökmez şeklinde esti

bu arada kızlar ben saraylıhanıma soru sordum bir türlü duvarına çıkmadı o yazı.yazdım yazdım sildim tekrardan ama niye öyle oldu bilgisi olan var mı?

oooo neler olmuş öyle kaçırmışım. o zaman site bu kadını nasıl tutuyor.Ben bir daha baktırmam medymemele yağla bal yapıyor ama diğer falcılardan farkı yok.Beni günlerce bekletti beklediğime bile değmedi.Tarzını hiç hoş değil bir reklam havasında.İyi olan reklamını bukadar yapmaz.Kızlar ben telveden çıkıcam yakında.Böyle insanların olduğu yerde durmayada gerek yok zatiii.

saraylıhanım benim için tam bir fiyaskoydu. Hiç beğenmedim. Tamamen sallamıştı.

Soruna gelince, google chrome kullanıyorsan mesajların gitmiyordur. Firefox'ta öyle bir sorun olmuyor.
Tarayıcıdan kaynaklı bir sorun.

bi dahakine aklımda bulunsun o zaman.siz kimden memnun kaldınız tarot ya da kahve olarak ?

Falım geldi kızlar fal baktırasım yani. Ama uzun zamandır hangi falcı ne durumda performanslardan pek haberim yok. ne yapsam? kimi önerirsiniz var mı bir flaş isim

MISTIKKEDI ve kiraze12 defalarca baktırabileceğim falcılar.
Onların enerjisini seviyorum.

Evet Kiraze çok iyi değil mi. Ben gelecek tarafını falcılardan öğrenebileceğimizi düşünmüyorum. Daha yaşanmamış birşeyi başka bir insan nasıl bilsin ki? ama önemli olan mevcut durumda göremediklerimizi öğrenmek. İnsan mevcut durumu doğru anlarsa, karşısındaki insanın gerçek hissiyatını, kendi hatalarını vb, geleceğini de en iyi şekilde şekillendirebilir zaten. Ben bu nedenle mevcut anı doğru analiz edebilenlere baktırmayı seviyorum. Kiraze psikolog gibi geldi bana, sezgileri çok kuvvetli sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…