tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar tellwede fal baktırim dedim ama naaza yolladım iade ett sikayet ettim iade istiyorum diye muhtemelen iade etmicekler varmi bildiginiz baktırim bidahada baktırmam zaten

bilgehatun güzel bilmiş.. ama bi başkasıyla ilişki yaşayıp ondan hoşlanan insan,beni nasıl düşünebilir aklında ben varmışım bana boş değilmiş falan bilmiyorum.. süre de 5 ay vermiş üzgünüm.. uzun çok uzun.. nereye kadar dayanırım acaba

Evim fatoşun olumsuz konuştuğu var mı kızlar ? Pek olumluydu, fal çok kısaydı, ve ağzımdan laf alıyor gibi geldi. 10 liramın boşa gittiğini düşünüyorum ama çıkarsa dedikleri yazarım. Özlem çok çok daha doyurucu bir fal bakmıştı. Fatoşa bir daha gitmem. Bizimle değilsin diyorum kendisine.

inanmiyorum ya ankara topigine yazacagima buraya yazmisim Sorry kizlar

kahve falı yolladım ama bakmadan iade etti 2 günde bekledim bide ya :S

hiç mi bilemedi, ne baktırmıştınız, naz genelde beğeniliyor da merak ettim :)
Canım bide astralyolculukk u deneyin derim naz kadar olmasada.Herşeyi bildi benimle ilgili ilişkime kadar.süper bir enerjisi var.fiyatlarıda diğerleri gibi 50 değil o nedir ya sanki para basıyoruz.

Bu arada sibella hakkinda ne dusunuyorsunuz ? Bana acaip sacmalamis.

Bir falinda seni cok seviyor, donur dolasir seni bulur birbirinize kismetsiniz, ikinize de baska kimse yok demis.

Diger hesabimdan fal attim, aklindan cikar, kesilikle nasibinde yok, baskasiyla evlenecek vs vs demis.

Bizimle diyilsinnnnnnnnnnnnnn Sibella

evet iyi niyetli ama kart falcısı bence. kartlarım çok güzeldi oda pozitif yorum yapmıştı. üstünden çok zaman geçti. hiiçç çıkmadı:)

Sibellaya göre çoktan evli mutlu çocukluydum şuanda

aynen canım bende aynı şeyi yaptım çok tutarsız cevaplar gelmiş.Bu astral sanki biliyor ya ankara dedi ben demeden:)Çok şaşırttı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…