tellwe.com'da bakılan fallar!

Nalan hanımcım astral adlı falcıyla bir yakınlığınız mı var? Sizdiniz galiba, astral adına başlık açmıştınız size orada da reklam kokuyor demiştik. Her cümlenize astrali yerleştiriyorsunuz maşallah da bu forumdan size iş çıkmaz. Bu tarz olaylara alışkınız, astrale selamlar.

Evet bendim mesajı nereye yazacağımı bilmediğim için konu açtım yanlışlıkla.Ayrıca astralle yakından uzaktan bir alakam yok tellwecafede konuşurum gördükçe.Reklama ihtiyacı olan bir insan değil.Gerçek hayatta çok merak ediyorum sizi böyle yine pat cevapmısınız patavatsızmısınız acaba.size iyi akşamlar.

Emin misiniz reklama ihtiyacı olmadığına puanını biz de görüyoruz, tellwe de -fal bakmayı bilmeyen insaların bile yüksek puanlı olduğu bir sitede- astralin puanı fazlaca düşük değil mi ? Gerçekten siz burada astral dedikçe bizim fal atacağımızı mı düşünüyorsunuz

Arkadaşlar bana göre en iyi falcı Turuncu Cafede Bahar Hanım. Her dediği çıkıyor.Geleceği biliyor.Onu tanıdım ya başka falcıya gitmem artık.

su falı gönderirlen soru sorman gerekiyormu ben genel baktırmak istedim sorum yoktu çünkü gerçi selena hanım bakıcak ama size sorim dedim umarım geri çevirmez soru sormadım diye :S

duygusuz_girl buldum kuzumm umarım işine yarar

Arkadaşlar bana göre en iyi falcı Turuncu Cafede Bahar Hanım. Her dediği çıkıyor.Geleceği biliyor.Onu tanıdım ya başka falcıya gitmem artık.

Merhaba Berrak hanım, kesinlikle size katılıyorum, Bahar hanım bu işi gerçekten biliyor misal; evde kocam erkek iktidarının adeta küçük bir yansımasıydı; bütün kararları o veriyor ben sadece "evet cnmss olur" diyordum. Sonra Bahar hanıma danıştım bana dedi ki " cognitiveciğim yakında MOR DEVRİM yapman yakındır, kocanın dayattığı erkek iktidarından kurtulacaksın dedi" aynen de öyle oldu. Şu an kocam bana evde, Küba'dan getirdiğim purolarımı hazırlıyor. Ben puromu içerken o bebeğimin altını değiştirecek.
Ayrıca Bahar hanıma kafenin adını Turuncu'dan Mor'a değiştirelim dedim "ayııb ediyon yapalım valla" dedi.

Son düzenleme:
Turuncu kafe nerede canım?

ahhahahahhhahahha
dalgaa gecıyor cognıtıve bosver turuncuyu moru fal yok sana

Günaydın sanırım 4-5 aydır fal baktırmıyorum bir baktım ki telwe de kredimde kalmış. Kimi öneriyorsunuz kızlar ? Çoğuna da baktırdım aslında. Ruhani'yi merak ediyorum ben?

Günaydın sanırım 4-5 aydır fal baktırmıyorum bir baktım ki telwe de kredimde kalmış. Kimi öneriyorsunuz kızlar ? Çoğuna da baktırdım aslında. Ruhani'yi merak ediyorum ben?
Ruhani bana 2 ay once bakti anlik durum gayet iyiydi ama verdiği zaman ve dedikleri cikmadi tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…