tellwe.com'da bakılan fallar!

Canikom ben aslinda tellweseverdim, cunku sasirtici , degisik falcilar olabiliyor, lakin bugunlerde iyi bakan kimse kalmadi artik. Iyi bakanlarin hepsi birakti.

Eyifer iyi bakanlardan, tavsiye ederim.

aman kahvesi 40 mış ayol nasıl kahve o tarot da iyi midir tarot yollarım faturam dönünce

Arkadaşşar dün gece fal alemde ayline yolladım falımı 1saat 10 dakika sonra mail geldi yorumcu kabul etmemiş sorduğum soruyu sağlıklı bulmuyormuş.. mailimde başka bir kullanıcı belirtmemi ona aktarmalarını ya da kredimi geri almamı söylemişlerdi.. bende başka bir kullanıcı isimi verdim fakat beni NAİRA ŞUMAN a aktardılar ve bu yorumcu müsait diye sormadan hemen ona yollamıslar falımı. okadar özensiz boş konuşmuş ki ikidir parama yazık oluyor bende değerlendirmeye beğenmediğimi dobra dobra yazıverdim.. :) yorumcu bana emeğe saygızlık etmişsin duymak istediklerini söyleyecek bir yorumcu bulmalısın. istediklerini söylemeyince emeğe saygısızlık etmek ise hoş değil. Yazmış ama gerçketen bu falı ben herhangi bir çicekçi ablaya bile baktırabilirdim.. Bu akşam başka birini denemeyi düşünüyorum. Napsam :)) hahhah

Nairayi ben de begenmemistim, parama yazik oldu.

Emege saygisizlik nedir ya, bakamiyorsaniz yapmayin bu isi kardesim.

En güncel fallarımı paylaşayım. En son Selena, Sellinus, Geysu'ya baktırdım. Favorim Selena'dır her zaman söylüyorum zaten. Bayaadır bakmıyordu bana fal zar zor ikna ettim, yine memnun kaldım. Sellinustan hiç memnun kalmadım. İade de etmedi falımı Geysu'ya ilk kez baktırdım ve beğendim, mantıklı şeyler söylemiş. Geleceği çıkar umarım :)

kızlar bende fal baktrcam ama telefon faturama eklemek ıstıorm pay kartm yok

ARKADASLAR DİNLEYİN GEYSU denen Falcı arkadasa fal gonderdım BANA BAKTIGI FALIN BENIMLE UZAKTAN YAKINDAN SUANKI DURUMUMLA ALAKALSI YOK!! SIRF FALINIZI BEGENMEDIM BANA UYMADI DEDIGIM ICIN!! BIDE USTUNE USTLUK O KDR COK UZATTIKI HATTA HAKARET BOYUTUNA GELEN IFADELERDE MESAJ YAZMISTIR KENDISI!! HIC BIR UYAN BIR KISIM YOKTU BAKTGI FALINDA BEGENMEDIGIMI SOYLEMEMLE HAKARETLERDE BULUNULMASI BIR OLDU!!
;'Ben kazandığımi hakkıyla kazanan bir insanım.Ki sayfamdaki yorumlara baktiğınızda bunu net olarak görebilirsiniz.Bunu görmeseydiniz siz de bana fal göndermezdiniz.Bende hataki sizin gibi sitedeki falcıların hemen hepsiyle sıkıntı yaşamıs bir insanın falını görür görmez iade etmeyeyim ayıp olur deyişim.Aslında en doğrusunu yapmıs olurmuşum direk iade ederek..''Bence siz tek bir fal parasıyla iki falı baktirmak istiyorsunuz.''Ayrıca diger falcı arkadaşlardan referansınız iyi olsaydı,emin olunki mahçup olur ve sizin tarotunuza bakardim.Ama şu an bunu yapmam emeğimize saygılı kullanıcılaramıza haksızlik olur.Ama bu da bana ders oldu,sizin gibi referansı çok kötü olan insanların fallarını direk iade edicem bundan sonra.Ve ilk defa burada bir kullanıcıyla polemige girmiş oldum sayenizde.' GİBİ İTHAMLARDA bulundu kendısı Onun fal bakmaya basladıgı tarıhten cokkk daha eskı uyeyım ben bu sıteye YAZIK!! KIMSEYEDE BGUNE KDR YALANDAN 5 YILDIZ VERMEDIM VERMEKTE KESINLIKLE DOGRU BULMUYORUM!!UYELIGIMI NOKTALIYORUM SIZLEREDE UYARIM GEREKSIZ INSANLAR ICIN PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN BOSUNA UMUT BAGLAYIPTA SONUNDA HAYALKIRIKLIGINA UGRAYACAGINIZDAN EMINIM

Merhaba kızlaaaar uzun zamandır bende sizin yorumlarınızdan yola cıkıp,sizlere güvenip bikaç kişiye fal baktırdım bende bikaç yorumda bulunayım belki yardımım dokunur sizlere dedim.İlk olaraaaaak,
Selena: Herkes çok memnun kaldı diye bende baktırayım dedim.çok tatlı dilli, içten samimi birisi bence kendisi.ben daha çok başkası için baktırdım ama kendim hakkında da bikaç şey sorayım dedim ve sağolsun cevapladı benim için dediklerinin çoğu tuttu sadece tarih konusunda pek tutmadı. zaten ben odaklı bi fal olmadığından çok şey bekleyemem ama baktırdığım kişinin her şeyini bildi açıkçası ve söyledikleri de çıkacak gibi -daha verdiği tarihlere biraz var ama kıpırtılar da var- hayırlısı..
Klothoyagmuru: Açıkçası ben bu kadını çoook seviyorum. Fal bakışına yorumlarına tavsiyelerine ayrı ayrı hastayım.Herkes çok beklemekten şikayetçi ben 10 günden fazla da bekledim hiç ses çıkarmadım, çünkü değiyor.Verdiği tarihler çoğunlukla tutuyor.Karşı taraf hakkında benim bilmediğim şeyleri bile söyledi şimdi yeni fal baktırdım yine memnun kaldım bikaç aya yine kendisinin sayfasına geliriiim
roseymoon: Ben kendisine promosyon fal atmıstım sağolsun baktı, malum promosyon olunca cok bi şey beklememek lazım ama merak ettiğim esas konularda yorum yaptı ve klothoyağmuruyla aynı tarihleri verdi ve kişileri de hemen tarif etti ben beğendim açıkçası, promosyon olmasına rağmen ilgilenmesi hoşuma gitti. uygun bi zamanda fiyatları da düşükken katina atabilirim.Atarsam yine editlerim.
Lokmanhekim: Burda pek yorumunuza rastlamadım ama yorum sayfasından gaza gelip ilk falımı kendisine atmıştım. Ama hiç pişman olmadı her şeyi o kadar net söyleyip, kişilerin resmen açık açık ismini verdi diyebilirim ve benim ağzım açık kaldı söyledikleri karşısında.Ve falı çok samimi gelmişti karşılıklı canlı olunca da aklımda ne varsa hemen sormuştum ben başarılı buldum açıkçası, söylediği şeylerin pek çoğu da tuttu. Tavsiye ederim kısaca.
Nesimee:Bilmiyorum burda çoğu olumlu yorumunuzu gördüm kendisi hakkında ama bende pek tutmadı dedikleri, ilk geldiği zaman atmıştım enerji meselesi olabilir tabii bi daha pek baktırmam gibi.
Deepwhite: Yine kendisi ilk fal attıklarımdan biriydi. Bu kişinin de bikaç dediği tutar gibi oldu ama fazla pollyanacı bi fal gibi geldi bana bikaç iyi analizi olmuştu ama tarihler falan tutmadı dediği.İki kişi falan gelecek dedi kapımı tıklatan dahi olmadı bilemedim yine size kalmış tabi.Yine enerji meselesi olabilir çünkü sayfasında kendisinden memnun kalan çok insan görüyorum.
Benim fal geçmişim bu kadar genelde birine takıldım mı pek yeni kişiler aramıyorum galiba, ama saraylihanim dönmüş sanırım bi onu da ziyaret edesim var çok memnun kalan görüyorum merak ediyoruuum.Bir de kiraze12 vardı o da geri dönse de ona da baktırsaaaam.. Yeni fal baktırırsam yine burayı editlerim kızlaaar hoşçakalııın

kızlarrrr merhabaaaa:) bir kaç gündür burdan takip ediyordum online fal baktırma işi bana her ne kadar saçma gelsede fal meraklısı bir insan olarak denemek istedim ve önceki sayfalarda arkadaşların önerilerini dikkate alaraak ilk olarak klothoyagmur'a yolladım çok merak ettim cevap gelince yazıcam ama hala 9. sıradayım sanırım sıra gelmesi bir kaç günü bulucak. bu arada sabırsızlığım yüzünden hemen biri baksın diye ilk gördüğüm kişiye atttım ki buda nur3455; memnun kaldım diyemem ama kalmadımda diyemem tatmin etmedi çünkü çok genel konuştu evet uzunca bi yazı gönderdi ama çok geneldi yani sevmedim pek.. bu arada yagmura kahve nura tarot yolladım.son olarak birine daha atttım adını hatırlamıyorum sıra gelmedi bende ön sayfalarda bi arkadaşımızın önerisiyle bilgehatun'a yolladım kahve buda.. memnun kaldım hele ki 5 kredi için cok memnun kaldım bidaha baktırır mıyım evet. ha öyle pc karşısında dumura uğramadım ama tatmin oldum..kendiside cok tatlıydı yani ben sevdim fal enerji işi sonucta. yagmur'dan çok büyük beklentim var tabi siz yükselttiniz orası ayrı:)) başka var mı bana önerebileceğiniz oyle saatlerce bekletmeyecek biri ama nokta atışı yapan cok memnun kaldık dıyebileceğiniz?? ben pek bilmiyorum diğer siteleri falanda hani önerirseniz denerim
şimdiden teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…