tellwe.com'da bakılan fallar!

Umarım da çok Sağolun fal baktırdığıma çok ama çok pişman oldum gerçekten bir negatif etkisi olduğunu düşünmeye başladım bi şekilde.
Bir şeyleri ertelediğine inanıyorum ben de ha bir de çok sık baktırmak hiç ama hiç iyi değil onu anladım

Umarım da çok Sağolun fal baktırdığıma çok ama çok pişman oldum gerçekten bir negatif etkisi olduğunu düşünmeye başladım bi şekilde.
negatif etkisi, falı çok ciddiye alman sonucu gerçekleşir ancak bence.. onun dışında bizler gibi çok sık fal da baktırmamışsın ki.. burada yüzlerce falda olumlu geri dönüş alıp da aksini yaşayanlar var.

bu durumda, önüne bakman gerek veya henüz kapanmamış bir yol ise çabalaman gerek.. bana da bir sınavımla ilgili kazanamayacaksın diye yorum yapanlar olmuştu ama hiç takmadan çalışmaya devam ettim ve kazandım. doğum-ölüm-evlilik dışında her şey senin elinde..

Herşeyin hayırlısı olsun birdaha başvuru yaparsınız, belkide bilemedi bu durumu. galiba biz yaşadığımız olumsuztan çok falcı bilemedi diye ona daha çok üzülüyoruz. Sürekli fal baktırmak bence de hiç iyi değil aslında.

Sucluluk hissetme ,alakasi yok.

Mulakat yapmadan dimdirek reddettiklerine gore, ya kafalarindaki kriterlere uymuyorsundur, sen onlara uygun degilsindir ; ya da sana uygun tez konusu, o alanda calisan tez danismani yoktur, o okul sana uygun degildir.

Yani bu olayin enerjiyle, falla falan alakasi yok, gayet deterministik. Ya yeterli degilsin, ya da okulla birbirinize uygun degilsiniz. Bos yere kendini suclama.

O da var tabi ama şaşırdığım durum şu ki fatima mesela 4 harfi bilmiş ben buraya başvurduktan sonrası eski yorumlarabaknca fatimanın aaa oldum çünkü şehirle ilgili de bir ayrıntı vermiş aynen doğruya doğru, selin hanımında söylediği tam aynı doğrultu da tipi konumu işte yapısı vs, ondan diyorum ya ben söylemedim de hatta fatima baktığında aklıma da yoktu sonradan tekrar okuyunca 4 harfi verince anladım iyice ondan şok geçirdim.

Sekerim, Fatima nin bana dediklerinden cok cikanlar oldu ama sonucu tutturamadi. Bana da adami cok iyi tarif etmisti, soke olmustum; bununla soz, nisan var demisti ama cikmasi imkansiz, boyle bir sey kesinlikle olamaz.

Dedigim gibi, yani, ani , ayrintiyi biliyorlar ama gelecegi bilen zaten az, bomlayan bomlayana :) Sen baska yerlere de basvur, oturup uzulecegine git basvuru formu doldur :))))

Aynen aynen dediğiniz doğru birşeyleri görüyorlar ama yarım yamalak biçimde görüyorlar. Birde sezgilerin diline baktırmıştımda tee geçen yıl o da bu doğrultuda birşeyler söylemiş. Yani hepsi yarım görüyorsa o da bir garip. Acaba ruhani varlıklara mı sorup bakıyorlar da böyle oluyor diye düşünmeye başladım

canim zaten dogru tahmin etmissin gözle görülmeyen varliklara sorarak bakim yapiyorlar zaten aksini iddia eden kendini kandiriyodur kimse kimsenin gecmisini net bilemez. özellikle gecmisi cok iyi bilebilirler ve uzak gelecek asla bilen olmaz gaybi allah bilir . yakin vadeli gelecek bilebilirler allah izin verirse oda... yakin vadede max2-3 ay filandir.
bunlar disinda okulun olmamasina üzüldüm hakkinda hayirlisi olsun.
Fal hakkinda ne fallarim patladi olulmu olabilecek.. neler gördüm neler artik alistim yani ama baktirmak falan istemiyorum öyle biktim fal isinden. hic bi falcinin falina göre asla hareket etmeyin.. burdan seslenmis olayim.

Çooook doğru dediğiniz yıllardır baktırdığım herkes yüksek lisansı yurt dışında yapacaksın dedi ben bişi demeden am belki ruhani varlıklarbilerek öyle umut veriyor ki sonra mutsuz olmamız istiyorlar. Sizekatılıyorum, baktırmama lazım .

Birde öyle düzgün betimlerler yapmışlarki cidden istediğim yeri tam tanımlıyor amaolmadı keşke kandırmasalar insanları, cidden çok üzücü dediğiniz doğru baktırmamak da lazım pek, belki baktırmasak olacak iş böyle böyle olmuyor.

zaten bu isin kötü tarafi baktirdigin olay her ne ise is/ask/okul konu önemli degil beklentiye sokmalari insani en derin detayina kadar bilip sonrada olayin gerceklesmemesi fala baktirmasak belki olay gene olmayacakti ama biz olayi sanki cepteymis gibi rahat bi sekilde umutla beklemeyecektik rutin bir sekilde ögrenicektik ve yara almadan atlaticaktik
bana iki yil önce evlenecegin adam diye birini anlattilar hemde 3+5 falci baya baya adamin herbisiyini bildiler ben öyle bi adam yok diye bilirken böyle birinin varligini ögrendim ee ara ara kontrol eder oldum stalker gibi yani
2 yilin devaminda karsilasma umudum vardi acik konusayim ama tereddütlerimde vardi uyum konusunda
her neyse adam uzun vadeli karisindan ayriymis simdi barismislar evliymis kardesine kdr gören falcilar adamin evliligini görmemis bide benden cocuk bile yaptirdilar
yani diyecegim o ki benim gibi gec ögrenmedin en azindan böyle bisi kimse yasamasin.. fal baktirip umutlanmamak gerek yada fali birakmak.. arasi yok bu isin..

Aynen katılıyorum size kesinlikle.

Ama ben size dediğim gibi belki baktırınca olacak şeyler olmuyor onun için bugün itibari ile bıraktım tamamen kafada bitirdim daha ters oluyor annem de azarladı beni haklı olarak baktırdıkça doğru yollarım eğri oluyor belki diyerek.

Kızlarr son konuşmalarda çoğu kişi falın negatif etkisini söylemiş gerçekten bende bu etkiyi yaşıyorum sanırım. Tellwedeki bazı fallar çıkmasına ragmen çıkar çıkmaz herşey tersine döndü. Olumlu şeyler olumsuzlaştı. Olumsuz olanlar dahada beter hal aldı. Yaklaşık bir aydan fazladırda kendim katina bakıyorum. Ve baktıkca cevremde çok fazla beni üzücek nefatif şeyler başladı. Ölümler hastalıkla boşanmalar hemde tamamen süpriz bir şekilde. Olucak şeylermiş falla bağlantılı değil demek istiyorum sürekli ama özellikle şu katinayıda aldıktan sonra bu negatif şeylerdeki artı beni çok rahatsız etti. Benim gibi başka böyle şeyler yaşayananız oldumu?. Bu gidişle fal olayını bırakıcam. Naazın en son falı gene çıktı bu arada. Ancak çıkar çıkmazda herşey gene terse döndü. Ne yapsam bilemedim ben.

Sana kendimden örnek vereyim o halde; benim sezgilrtim kuvvetlidir ama fal bakmaktan anlamam çünkü hiç yeltenmedim zaten kendim fal baktırdığımda bile ağırlık oluşuyo bazı falcılarda bende, düşün bir de ben bakmaya kalksam biterim. Neyse bir arkadaşım bana yıllar önce tarot destesi almış ve senin sezgilerin güçlü senin içine bişey doğduğu zaman o mutlaka öyle oluyo bence fal bakmayı dene diye ama ben o kartlara sadece öylece baktım yani açılım denemesi bile yapmadım sadece kartları inceledim. neyse aradan geçen yıllar sonrası ben taşındım yeni evimde o zaman 1 yıldır falan oturuyorum ama taşındığımdan buyana ara ara rüyamda tarot destesi görüyorum ve sürekli yok et bu kartları diyo bana biri. ben de tabi üstünde durmadım çünkü aklımda tarot destesi sahibi olduğum bile yok yani o kartları aslında unutmuşum ben. neyse bu rüyalar sıklaştı derken bi gün hatırladım bende öyle bi destenin olduğunu, evin altını üstüne getirdim o kartları buldum ve hemen evrak imha makinesinden geçirdim ardından da şömine de ağustos sıcağında :))) tüm kartları yaktım küllleri poşete koyup çöpe attım (nette öyle bişey gördmüştüm) o andan itibaren müthiş bir rahatlama oldu ve ben bu kartların ne kadar fabrikasyon da olsa pis bi enerjisi olduğuna inanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…