tellwe.com'da bakılan fallar!

Sana kendimden örnek vereyim o halde; benim sezgilrtim kuvvetlidir ama fal bakmaktan anlamam çünkü hiç yeltenmedim zaten kendim fal baktırdığımda bile ağırlık oluşuyo bazı falcılarda bende, düşün bir de ben bakmaya kalksam biterim. Neyse bir arkadaşım bana yıllar önce tarot destesi almış ve senin sezgilerin güçlü senin içine bişey doğduğu zaman o mutlaka öyle oluyo bence fal bakmayı dene diye ama ben o kartlara sadece öylece baktım yani açılım denemesi bile yapmadım sadece kartları inceledim. neyse aradan geçen yıllar sonrası ben taşındım yeni evimde o zaman 1 yıldır falan oturuyorum ama taşındığımdan buyana ara ara rüyamda tarot destesi görüyorum ve sürekli yok et bu kartları diyo bana biri. ben de tabi üstünde durmadım çünkü aklımda tarot destesi sahibi olduğum bile yok yani o kartları aslında unutmuşum ben. neyse bu rüyalar sıklaştı derken bi gün hatırladım bende öyle bi destenin olduğunu, evin altını üstüne getirdim o kartları buldum ve hemen evrak imha makinesinden geçirdim ardından da şömine de ağustos sıcağında :))) tüm kartları yaktım küllleri poşete koyup çöpe attım (nette öyle bişey gördmüştüm) o andan itibaren müthiş bir rahatlama oldu ve ben bu kartların ne kadar fabrikasyon da olsa pis bi enerjisi olduğuna inanırım :KK43:
Sağol canım:/ sanırım bende bu kartları imha edicem baktığım her fal çıkıyor bunun yanındada felaket bir kötü enerji var etrafımda 10yaşındaki yiğenimin aniden kanser olup bugun vefat etmesi son raddem oldu en iyisi fala biraz ara vermek..

Sağol canım:/ sanırım bende bu kartları imha edicem baktığım her fal çıkıyor bunun yanındada felaket bir kötü enerji var etrafımda 10yaşındaki yiğenimin aniden kanser olup bugun vefat etmesi son raddem oldu en iyisi fala biraz ara vermek..
Başın sağolsun

Başınız sağ olsun :KK43:

Sana kendimden örnek vereyim o halde; benim sezgilrtim kuvvetlidir ama fal bakmaktan anlamam çünkü hiç yeltenmedim zaten kendim fal baktırdığımda bile ağırlık oluşuyo bazı falcılarda bende, düşün bir de ben bakmaya kalksam biterim. Neyse bir arkadaşım bana yıllar önce tarot destesi almış ve senin sezgilerin güçlü senin içine bişey doğduğu zaman o mutlaka öyle oluyo bence fal bakmayı dene diye ama ben o kartlara sadece öylece baktım yani açılım denemesi bile yapmadım sadece kartları inceledim. neyse aradan geçen yıllar sonrası ben taşındım yeni evimde o zaman 1 yıldır falan oturuyorum ama taşındığımdan buyana ara ara rüyamda tarot destesi görüyorum ve sürekli yok et bu kartları diyo bana biri. ben de tabi üstünde durmadım çünkü aklımda tarot destesi sahibi olduğum bile yok yani o kartları aslında unutmuşum ben. neyse bu rüyalar sıklaştı derken bi gün hatırladım bende öyle bi destenin olduğunu, evin altını üstüne getirdim o kartları buldum ve hemen evrak imha makinesinden geçirdim ardından da şömine de ağustos sıcağında :))) tüm kartları yaktım küllleri poşete koyup çöpe attım (nette öyle bişey gördmüştüm) o andan itibaren müthiş bir rahatlama oldu ve ben bu kartların ne kadar fabrikasyon da olsa pis bi enerjisi olduğuna inanırım :KK43:

kart falı çok sık baktırınca kötü enerji yaydığını biliyorum. çok önceleri tarot kartı almıştım, sırf eğlencesine o zaman.. üzerindeki renkler, şekliller ilgimi çekiyordu... öğrenmeye faln çalıştım bir ara. tabi kendi üzerimde deniyorum sürekli.. ikide bir ölüm kartı çekiyorum. sonra içime giren bi sıkıntı olacak gibi değil. çok sevdiğim bir yakınımı kaybettim. sonrasında kartları kitabıyla bereber konteynera attım. birgün de şu fal baktırmama olayına da bir reset çekebilirmiyim bilmiyorum :KK14:

kart falı çok sık baktırınca kötü enerji yaydığını biliyorum. çok önceleri tarot kartı almıştım, sırf eğlencesine o zaman.. üzerindeki renkler, şekliller ilgimi çekiyordu... öğrenmeye faln çalıştım bir ara. tabi kendi üzerimde deniyorum sürekli.. ikide bir ölüm kartı çekiyorum. sonra içime giren bi sıkıntı olacak gibi değil. çok sevdiğim bir yakınımı kaybettim. sonrasında kartları kitabıyla bereber konteynera attım. birgün de şu fal baktırmama olayına da bir reset çekebilirmiyim bilmiyorum :KK14:
İnşallah canım valla keişke kırk yılda bir keyfine baktıranlardan olabilsek. Şu birkaç gündür daha iyiyim ağırlığı dua ile atıyorum inşallah hayatımız rayına girer. Kartlarda gerçekten kötü enerjiyi ben de hissediyorum o yüzden mümkün mertebe kahveye ağırlık vermiştim. Akıllandım mı? Tabiki henüz akıllanmadım :KK14:

Kızlarr son konuşmalarda çoğu kişi falın negatif etkisini söylemiş gerçekten bende bu etkiyi yaşıyorum sanırım. Tellwedeki bazı fallar çıkmasına ragmen çıkar çıkmaz herşey tersine döndü. Olumlu şeyler olumsuzlaştı. Olumsuz olanlar dahada beter hal aldı. Yaklaşık bir aydan fazladırda kendim katina bakıyorum. Ve baktıkca cevremde çok fazla beni üzücek nefatif şeyler başladı. Ölümler hastalıkla boşanmalar hemde tamamen süpriz bir şekilde. Olucak şeylermiş falla bağlantılı değil demek istiyorum sürekli ama özellikle şu katinayıda aldıktan sonra bu negatif şeylerdeki artı beni çok rahatsız etti. Benim gibi başka böyle şeyler yaşayananız oldumu?. Bu gidişle fal olayını bırakıcam. Naazın en son falı gene çıktı bu arada. Ancak çıkar çıkmazda herşey gene terse döndü. Ne yapsam bilemedim ben.
Sizin Yazdığınızı yeni gördüm ben bende tam tamına aynısını düşünüyorum yahu, red gelmeyecek durumlar öyle oldu falan, birde hepsinin dediği terse çıkmamalıydı var ir durum, bir bilene sormaklazım bu durumu böyle ruhsal enerjilerde ilgilenen.

Ya bu durumları cidden enerji ruhsal enerjiden anlayan birine sormalı var mı ac a forumda bu konuda uzman bu konuyla işi olan

Ya bu durumları cidden enerji ruhsal enerjiden anlayan birine sormalı var mı ac a forumda bu konuda uzman bu konuyla işi olan
Hiç bilmiyorum canım ama bu kartların kötü enerjisini hissedebiliyorum belki de hani arındırın falan diyolar ya onu mu yapmak lazım nedir bilmiyorum yani. ben zaten bakmasını bilmiyodum denemedim de ama rüyalarım benim hep çıkar nitekip rüyamda da bu şekilde uyarıldım üstelik varlığını bile hatırlamıyodum destenin

Bir hanımefendi yazmış ya işler tersine döndü diye gerçekten öyle mi diye tüm eski fallara baktım, medyum fatima, them ster, SezgilerinDili ,missl dybird, selinimer hepsi patladı sanki bende...

merhaba kızlar herkesi naazz ı beğeniyor ama bana dediklerinin hiçbiri tutmadı hatta okuduğum an üzüldüm parama eşim ailesiyle görüşmüyor ve eşin ailesine çok düşkün yazmış karalistede benim için medyumvedat ı çok beğendim ablama dediği çıktı nesimee ninde dedikleri çıktı bugün ablamla arzucevik e fal baktırdık yarın annemlere ablamın erkek arkadaşı annesi yengesi gelcekler tanışmaya ablam beklediğim misafirler gelecekmi diyede sordu ve arzucevik 3 kişi gelecekler yazmış şok olduk bana hep zaman veriyor falcılar hepsi 2016 dedi ben beklemedeyim.

Ya tellwede cidden beğendiklerimiz kimler şu dönemde
Kimse yok nerdeyse tellwe iyi falcılarını kaybetti.

Medyumselena'nın seveni çoktur ama tutmayanı da var.
Saraylı'nın kahvesi sevilir. Benim de favorimdir kendisi
Serüven'in Kitap falı iyi diyorlar.
naaz'ın seveni de sevmeyeni de bol.

Baktıracaksanız sıkı sıkı bağlı kalmamanızı öneriyorum fallara. Keyif için baktırın.

Bugün az daha fal baktıracaktımki aklıma eski falları okumak geldi iyiki de öyle yapmışım. Çünkü 4-5 fal okuyunca baktırmaktan vazgeçtim.

En son fal bakan kişi araba alacaksın demişti :)) benim ehliyetim yok daha. Evlendirenler, iş değişikliği yaptıranlar, hayatına iki kişi girecek birini tercih etmen daha hayırlı diyenler, yurtdışına çıkaranlar. Hepsi boş....

Sanırım hepimiz aynı duygudayız, bazen kriz gibi geliyor, ne olacak baktırayım diye, özellikle falı bekleme heyecanı falan. Dediğimi mutlaka uygulayın. Birde fal geçmişinizden ödemelerinize bakın :KK43: :KK43:

Baktırdığım bütün fallara baktım geçmişe yönelik yaklaşık 30 tane vardır. Aralarında çıkan sadece MedyumFatıma ve SezgilerinDili. Tabi yüzdeyüz herşey çıktı demiyorum ama en çok bu insanlar yaklaşmış ve dedikleri çıkanlar. Sezgilerin dili nin verdiği iki tarihte bakıyorumda olmuş gibi.Ki birtanesi çok çok uzak bir tarihti . Bakın her dediği oldu demiyorum ama onca baktırdıgım fal arasından sdce onun söylediği olduğu için yazdım. MedyumFatıma biliyosunuz ki artık sistemde yok ona baktıramıyoruz. Ama Sezgilerin Diline kahve falı yolladım dün. Hala ikinci sıradayım sanırım sisteme girmedi. Ama fiyatı 20 lira zaten artık fala pek inandığım da yok bu akşam da beklicem bakmazsa geri çekip rastgele yollarım o paraya bi kaç kişiye. Ama ben Sezgilerin Diline baktırdığımda fiyatı çok düşük olmasına rağmen çok detaylı ve emek verip bakmıştı. Şimdi bu yüksek ücreti de hakettiğini düşünüyorum inşallah alır. Diğer sahtekarlar gibi insanları kandırmıyor gerçekten hisleri kuvvetli belli. İnternetten olmasına rağmen nisan ve temmuz ayında bu konuyla ilgili gelişmeler olacak dedi ve oldu cidden. Yani haberler aldım.

sen nerelerdesin canim kayboldun gittin ? dönersen birgün bakarsin buraya :)
aklima esti merak ettim

bu fatima tellwe den miydi? kaç yıldır tellwe deyim hiç duymadım görmedim ya hu bu isimde birini?:KK64:

fal sepeti ve fal alem kıyaslanacak olursa hangisi daha kaliteli? Bu sitede öne çıkanlar kimler?

tellwe başlığı altında başka sitelerden konuşmak hoşuma gitmiyor ama tellwe cidden çizgisini kaybetti ve bozuldu.

bu fatima tellwe den miydi? kaç yıldır tellwe deyim hiç duymadım görmedim ya hu bu isimde birini?:KK64:

fal sepeti ve fal alem kıyaslanacak olursa hangisi daha kaliteli? Bu sitede öne çıkanlar kimler?

tellwe başlığı altında başka sitelerden konuşmak hoşuma gitmiyor ama tellwe cidden çizgisini kaybetti ve bozuldu.
Medyumfatima vardi bi ara furya halinde esti gecti
Kaliteli falci yokki sitesi olsun gene tellwede falci cikiyor azda oksa ötekiker daha beter

falalemde Meryemin dediklerinden yasadiklarim oldu.

falsepeti Venus.

Tellwe tozudu iyice, kim ne belli degil artik gercekten.

YENİ YARIŞMAMIZ 3 ŞUBAT 2015 DE BAŞLIYOR !
aajbxs.gif

Baktırdığım bütün fallara baktım geçmişe yönelik yaklaşık 30 tane vardır. Aralarında çıkan sadece MedyumFatıma ve SezgilerinDili. Tabi yüzdeyüz herşey çıktı demiyorum ama en çok bu insanlar yaklaşmış ve dedikleri çıkanlar. Sezgilerin dili nin verdiği iki tarihte bakıyorumda olmuş gibi.Ki birtanesi çok çok uzak bir tarihti . Bakın her dediği oldu demiyorum ama onca baktırdıgım fal arasından sdce onun söylediği olduğu için yazdım. MedyumFatıma biliyosunuz ki artık sistemde yok ona baktıramıyoruz. Ama Sezgilerin Diline kahve falı yolladım dün. Hala ikinci sıradayım sanırım sisteme girmedi. Ama fiyatı 20 lira zaten artık fala pek inandığım da yok bu akşam da beklicem bakmazsa geri çekip rastgele yollarım o paraya bi kaç kişiye. Ama ben Sezgilerin Diline baktırdığımda fiyatı çok düşük olmasına rağmen çok detaylı ve emek verip bakmıştı. Şimdi bu yüksek ücreti de hakettiğini düşünüyorum inşallah alır. Diğer sahtekarlar gibi insanları kandırmıyor gerçekten hisleri kuvvetli belli. İnternetten olmasına rağmen nisan ve temmuz ayında bu konuyla ilgili gelişmeler olacak dedi ve oldu cidden. Yani haberler aldım.
SezgilerinDili bana geçen sene bakıp geçen Nisan içşn demişti ama bu Nisan gibi olabilir olsa da size ne kadar uzakta bir tarih söylemişti 1 yıl gibi mi ben çok merak ettim

X