tellwe.com'da bakılan fallar!

Yani ucu açık yorumlardı tam tutturdu diyemem çıkan şeyleri de oldu ama fal baktırma sebebimle alakalı kesin oldu diyemem
ona baktırmadım ama geçen yılın tüm fallarını hatta e mailime bile tam gönderdip okuduğumda Esince yaaa ah Esince ve Adin nerde diyorum

Seruven Selena dan daha mi once dersin? Burda ikisini de oven arkadaslar vardi sanirim ikisini de ayri ayri basarili buldular.

Kiraze bende selena ile aynı gitti hatta medyumalihoca'nın gereksiz tavsiyesinin dışında nerdeyse tüm baktırdığım falcılar aynı tarihi verdi ama kiraze ve selena'nın yeri ayrı bende

ona baktırmadım ama geçen yılın tüm fallarını hatta e mailime bile tam gönderdip okuduğumda Esince yaaa ah Esince ve Adin nerde diyorum

Tatlim adin super analiz yapiyor bayilirdin 4 fal bakti bana artik taniyordu kafasini sisirdim. Ama en basinda bana olcak dedi diye mi bilmiyorum hep olumlu hep sabret bebegim havasi olmadi.

Esincenin de dedigi cikmadi. Ama dedigim gibi Adin analiz de mukemmel. Bi adin bi de Akagul yaninda goruyor da konusuyor gibi. Gelecek de basarisizdi bende.

Benim kafama takılan ortalama 1 seneye yakındır bu sitedeyim galiba on line fal aleminde favori olan kim var sa örnek verirsek; Rezzan, Saraylı, Selena, Venüs, Crimson, Maya, Selin; Mert; Nesibe, ve aklıma şu an gelmeyen bir çok isim den yorum aldım üç aşağı beş yukarı gelişme anı olmasa da sonuç hep aynı bu sefer diyorsun ki ya bu kadar insan yanılıyor mu ? bu kader beğenilen çoğu kişide tutturan bu yorumcular ben de niye yanılsın diyorsun ama güzel kardeşim olmayınca olmuyor gerçi çoğunun ortak noktası bu yılın sonu idi ama gidişat gösteriyor ki bunların hepsi booooommmmm olacak

Seruven Selena dan daha mi once dersin? Burda ikisini de oven arkadaslar vardi sanirim ikisini de ayri ayri basarili buldular.
Serüven de güven veriyo zaten ikisinin yaş ortalaması ve tecrübesi aynı kanımca.. ama sanki Selena bana mı öyle geldi bilmiyorum belki zan özel fallarda bilgi verince internetten araştırma yapıyor mu?

benim bu fallara ödediğim parayla abartmıyorum neler alırdım neler.. Falalem,fal sepeti,binnaz,tellwe hele binnaz denemediğim kalmadı ama evet yaaa... gerçekte baktırdığın gibi olmuyor .. ya da bilinçaltımız olumsuzluğu o kadar baskın bir şekilde kodluyor ki.. biz gerçekleştiremiyoruz.. bakma sen ben de az da olsa zamanı tutturanlar bu bahsi geçenler bile değil.. ama bir Maya,bir Rezzan,Bir Şevval erdal bir Selin imer eğer düzenli olarak baktırırsan gidişatı olabilecekleri.. net bir şekilde görüyor.. ahh sizin yine kısadır benim gerçekleşebileceği ihtimali bile olsa en az 1 yıl ben ne yapayım

Canım zaman kısa ama ben de yaş var sen büyük bir ihtimalle gençsin hele uğruna baktırdğım insanın yaşını bilsen yani bacım kavuşmaya bizim ömrümüz yetmeyecek

Canım zaman kısa ama ben de yaş var sen büyük bir ihtimalle gençsin hele uğruna baktırdğım insanın yaşını bilsen yani bacım kavuşmaya bizim ömrümüz yetmeyecek
canım benim benim de yaşım 30 :))) ve asla karışık bi hiksye değil o kadar trajik bi hikaye ki buna rağmen öngörüleriyle beni minnettar bıtrakan ruhum dokunan.. Selena,Rezzan,Şevval ERDAL,Maya Demir bir de bilmiyorum ama FALalemdeki Tolga hiç bilgi vermeden çok net yapmıştıyeni yorumcu ama yaşı bayağı var aLMANYA doğumlu ve uzun yıllar katina yorumlamış.. Benna KÜÇÜKER hakkında fikri olan

ben hala NAAZZ olayını anlamadım arkadaşlar, kendisi mi dolandırıcılık yapmış yoksa parapsikolog ile aynı kişi mi ne oldu alla aşkına ben de çok umutluydum kendisinden...

ben hala NAAZZ olayını anlamadım arkadaşlar, kendisi mi dolandırıcılık yapmış yoksa parapsikolog ile aynı kişi mi ne oldu alla aşkına ben de çok umutluydum kendisinden...
aynı şekilde bende zaten öncesinde de tellwe bloğundada sordum parapsikolg ve nazz aynı kişilermi diye bende merak ediyorum eğer öyleyse hayal kırıklığı yaşayacağım demektir asla olmaz dediğim bir olayda aynı şeyleri söylemişlerdi

biz kime güvenicez yaaa... ki naz da kısa bulduğum fal çin ayrıyeten tekrar ilgilenip detaylı yorum yapmıştı.. yani tamamen düzenbazlık mı yapılmış....

Serüven de güven veriyo zaten ikisinin yaş ortalaması ve tecrübesi aynı kanımca.. ama sanki Selena bana mı öyle geldi bilmiyorum belki zan özel fallarda bilgi verince internetten araştırma yapıyor mu?

Nasil yani canim? Arastirma nasil yapiyor?

Nasil yani canim? Arastirma nasil yapiyor?
diyelim ki sen merak ettiğin kişiye ait yer isim soyisim doğum yeri bilgileri veriyorsun ya... bunları internetten google yazıp eğer çalıştığı yer belli ise veya ne bileyim google a yazdığında isim soyisim mutlaka ya face ile ilgili ya kurumla ilgili önüne veriler gelebilir.. ben biraz bundan şüphelendim çünkü söylenen bir şey su da bile görünecebilecek bi bilgi asla değildi...

Gülüm 44 üme geldim sitedeki cherrycimin tabiriyle kart zampara 60 ına merdiven dayadı düşün artık sen ömür yetermi birleşmeye daha doğrusu onun çok sorunları var her neyse Tolga ya arkadaşım yanılmıyorsam katina baktırmıştı ve şöyle demişti : yorum u kartlara dayalı biraz şiirsel bir anlatımdı yani edebiyatı kuvvetli bir yorumcu falı çıktımı şu an bilemiyoruz çünkü daha zaman var

Himm soy isim de mi istiyo selena fal yollayanlardan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…