tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar bir de bi şey sorucam? Naazz'a baktıranlar arasında burdaki nickiyle tellwedeki nicki aynı olanlar var mı? Benim burdaki ve telvedeki nickim aynı. Olumsuz yorum yazarım diye bakmamıştır belki.

Kızlar bir de bi şey sorucam? Naazz'a baktıranlar arasında burdaki nickiyle tellwedeki nicki aynı olanlar var mı? Benim burdaki ve telvedeki nickim aynı. Olumsuz yorum yazarım diye bakmamıştır belki.

Çok mantıklı. Benim farklıydı ve salladı tutturamadı. Bende burda pırtlayınca olmadı. Mesela senin tutmasaydı buraya yazıp herkesin beğenisine suncağını biliyordu..

Bir şey diyeceğim naazz ve parapsikolog'u önermiş bunlar sadece naazz değil...

Ben parapsikologa baktrdım naazz ı düşünüyordum. parapsikolog iyiydi. özellikle başka falcılarıda araya sıkıştıryor olabilirler. ama ben duvar ve yorumlarına baktığım zaman aynı olduğundan şüphelendiğim falcılar var Defne Sultan ve Shalevin aynı olduğunu düşünmüştüm defne sultan sonradan ayrıldı yada doğru tahmin etmişim bir hesap kapandı. ayrıca cafede konuşlan bazı isimler de var aynı falcı şeklinde. aslında öncelikle bunların üzerinde durulup paylaşmamız gerek çünkü biz fal bakımından sonra soru vs soruyoruz bu sorulara göre başka nickle aynı ise falcı o sorulara göre yazıyor. benim fal baktırdğım ayrı hesap var , kimse kızmasın onlar yapıyorsa bende yaparım. ki ben doğru bilgi alabilmek için yapıyorum . tellwe yönetimine baskı kurup bunların temizlenmesini sağlamamız gerek. Cafede bahsi geşen , medyum denz , shalev moon star ve efsunların aynı kişi olduğu. cafede bulunan falbazın başka isimde fal baktığı cafede dertleşip bilgi aldığı yani site dağılmış durumda toparlanması lazım. arada çok iyi olan falcılar zarar görüyor.

Ayynen baya incelemeye almıştım :) çok dönüyordu lafı çünkü.

evet son dönemde Naaz, fama , barkiel dönüyor ama yorumlardan ve burdan okuduğum kadar;

Naaz şişirme gibi beğenen olabilir ama iyi bir yorumcu ve kendine güveniyorsa neden reklama ihtiyaç duyduanlamış değilim falını denemedim.

Fama falını denedim güzel nokta atışları vardı ama tarihte patladı (tarihte takılmıyorum derseniz denenebilir)

Barkiel promosyonda tesadüf etti güzel di şaşırtıcıydı arkadaşım ücretli denedi nokta atışları varmış ve uçmadan yuvarlak sözler kullanmadan kısa ama net miş yorumları eğer onunda bir şeyi çıkmazsa ilerde deneyeceğim

Cidden yalnız yazılanlardan çok etkilenmişiz. Kimbilir naazz a bu yazılardan dolayı kaç kişi fal attı.. Bide o fake hesaplar baya kişi yazıp yazıp kötülemiş şu an o kişilere fal atasım var

Cidden yalnız yazılanlardan çok etkilenmişiz. Kimbilir naazz a bu yazılardan dolayı kaç kişi fal attı.. Bide o fake hesaplar baya kişi yazıp yazıp kötülemiş şu an o kişilere fal atasım var

evet işin bir deo boyutu var başkalarını karalamak ne kadar etik ? bence bildirin ki dostu düşmanı bilsinler....

Kizlar kiraze falıma bakmış söyle anlatım enerji falı.hiç kart bile yolamıyorsunuz.sadece bilgiler ve sorular.herçekten harikaydı.kendi ozel kartlariyla bakım yapıyormuş.seside çok güzel anlatımıda.her falım aynı noktaya geliyor.gelecegim hep önüme dokülüyor.onlar zaman verigorlar ben 1 ay atıyorum.kızlar aralık sonu gibi bekliyorum ben bana söylenenleri.

Burdan ozel msjla gorüsüp bana referans olan arkadaşlarimada çok tesekkürler kızlar

Kızlar gene tansiyon yükselmiş canlar ya arkadaşımın tellwe de kredi si kalmış kahve fal ıbaktırmak istiyor ama hatun benim gibi hemen hemen baktırmadığı kimse kalmamış kredisi kehanettin, hades, e yeterli yada da düşük olan lar öneriniz var mı benim kalmadı açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…