tellwe.com'da bakılan fallar!

Benide cevaplamış elim titredi çok güzeldi

Kizlar naza ben başta kahve atmıştim ama çok tuttarsızdı daha öncede zaten konusu geçmisti burda.sistemden iade istemiştim.sonra naazzla msj lasırken orta yol bulundu.ben tekrar fal yollarsan bastan bakalim gönlünü alim.puanlama yapma sorularını sor iadeyi yapim demisti.ben tarot yollamıstım o su ve ateş açılımı yapmıştı.ve tutarlıydı diger fallarımla aktardıkları.ben begendim açikcası.burda yapılan sahte hesaplar ise evt hiç hoş degil biz zaten begendiklerimi yazarak paylaşarak birbirimize aktarıyoruz kendi reklamlarini yapmaları çok mantıksız.heleki diger falcıları karalamak dahada kötü.parapsikolg mudur adı nasıl yazılıyrsa ömrümdeki en saćma faldı.ona zaten hayatta baktırmam bir daha

Yani naazz ı övenlerden biride benim arkadaşlar.sizleri etkilediysem kusurabakmayın lütfen ama baktiğı 2. Falda gerćekten iyiydi aktardıkları.

Vay canina olaya bak cakal naaz benim fali iade etmisti. Simdi burda fake hesaplardan kendini ovmesinden dolayi kotu fal bakiyor diyemeyiz aslinda. Aklinca piyasa yapmaya calismis ama ne olursa olsun itici geliyor tabi ki insana.

Barkiel guzel bakmisti ben begenmistim ilgili de. Ama ben kirazeyi ayri begeniyorum.

Marshie mi ne oyle biri var durum analizi iyiydi.

Fama barkiel kiraze ecem23 ayni zamani vermisti.

kızlarrr merhaba ben de naz a baktırdım gayet kibardı ve telafi için uğraştı parapsikolog ile aynı kişilermiymiş

onu bunu bilmiyorum da geçen yıldan beri baktırdığım fallar arasında en isabetli falcılar; Hera (kadın geçen yıldan aklımın ucunun köşesinden geçmeyen bu yıl gündeme geln olayı bilmiş-aşkta), Serüven ( ilk falı bayağı isabetliymiş de tekrar kitap falı önderdim anda yine başarılı gelecek benim biraz uzun vadeli olduğu için bişey diyemiyorum) venceremos ( hemen olayı anlatmadım etkilenip yorum yapmasın diye,kadın baya bayağı ilginç tespitlerde bulundu) tabi ki selena ve fama dan da gerçekçiliği ve mantıklı açıklamalarıyla memnun kaldım)

kiraze12 ile Ester Kira farklı kişiler mi? Falalemde enerji falı falan bakmıyor Ester eğer aynı kişilerse?

Aynı kişiler ses kayıtları var bende ve başka arkadaşlarda da
hımm peki gelecek ile öngörüleri ne kadar isabetli? ben falalemde çok baktırdım an,geçmiş çıkarımlarına asla diyecek sözüm yok ama hepimizin beklediği şey yani gelecek tutturma var mı?

Bende anlamıştım zaten Naazz adlı falcının reklamını yapıyorlar belki de naazzın ta kendisi

Hera bende ani bilmis gelecegi tutturamamisti. Cok guzel anlik detay yakaliyor cocugun parmaginda yuzuk var ve senin kafani aylardir biri mi var diye kurcaliyor demisti bana. Hakliydi. Merak etme olcak dedi. Olmadi. Benim duygular degisti cocuk evlendi :) enerji tutması ne bilmem ama varsa öyle birşey bence bu kadının bende tutmamıştı demek.

Aranızda mdynfnd'ya baktıran var mıydı çooook eskidir artık yok üyeliği ah bir bilsem şu hatun nerde ?

hımm peki gelecek ile öngörüleri ne kadar isabetli? ben falalemde çok baktırdım an,geçmiş çıkarımlarına asla diyecek sözüm yok ama hepimizin beklediği şey yani gelecek tutturma var mı?

Yani ucu açık yorumlardı tam tutturdu diyemem çıkan şeyleri de oldu ama fal baktırma sebebimle alakalı kesin oldu diyemem

Su falcilar icin fali yasadim ve tarihi bildi diyen var miydi o kadar cok yorum var ki Unuttum?

Selena
Seruven
Selena bana 5 fal bakmıştır biri su olmak üzere ki referanssız gitmiştim gerçekçi olduğum için üfürükten teyyare yorum yapanlara acımadan 1 vermeme rağmen benden olumlu enerji aldığı için bakmıştı ve nasıl desem eğer gerçekten sorduğunuz sorunun olabileceğine inanıyorsa kart ters düz gelsin diğer açılımlarda bunun arkasında duruyor ama yaşayabileceğiniz olumsuzluğu da ifadee ediyor.. bana uzun vadede gerçekleşecebilecek bi durum olduğunu ben de bildiğim için uzun zaman verdi.. Serüven de ilk kez kitap falı baktırdım sanırım 3 kez açarak sembollere göre yorumluyor çok çok güzeldi.. ama tarih benim için çok önemli değil.. çünkü sapmalar olur,gezegenlere takılır.. Merkür geri gelir vs vb.. bi de bikaç falcı Fama,Naaz,Selena,Ester,falcısema ,maya demir aynı tarihleri verince ve bunların birbiriyle alakası olmayan yorumcular olduğunu düşünürsek bence zaman konusunda da isabetli olmaları yüksek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…