tellwe.com'da bakılan fallar!

evet orası öyle.. zaten ben direkt kart yorumlayanı değil mesela bilge özdoğru öyle sevmiyorum.. ne de kartlardan bağımsız kafasına göre yorumlayanı da sevmiyorum.. kart kombinasyonlarını direk anlamları yerine onları hisleriyle harmanlayanlar daha tutarlı.. örneğin direk son karta bakıp bu iş olmaz diyenler var ama katina öyle bir deste ki bunu sanalda yapamıyoruz.. en son ruh kartları seçlir( selena,bedes,ariman,abanoz) veya işte yakut,zümrüt,elmas, abanoz.. ona göre yorum sonlandırılır.. hak getire tellwe de ne zaman ruh kartı seçsem hep elmas geliyor hep elmas.. bu da inancımı zedeliyor.. veya açılım kartlarının biri eksik veya gördüğümüz seçtiğimiz kartların tamamen farklı halleri.. en güzeli birebir bakım.. bunu ben 1 yıl önce kadar Ankara da yaşadım kahve falında destekli katina... sonra gittim kadın o cefede değildi.. zaten iyiler bi anda yok oluyor böyle.. çok etkilenmiştim.. o mesela buralarda 200 fal baktırdıysam sonra okuyp sildim bi çoğunu veya patladığını görüp acıdım.. ama o fal resmen aklıma kazındı.. fincnı açar açmaz nokta atışıyla başlamıştı ağzımı bile açmadan..

İşte bunu bekliyordum, günlerdir reklam okuyoruz, fark edeceğinizi biliyoooordum

ben nazınn baskaa bır falcı oldugunu dusunuyorum eskıden baktırdıgım ama usendım okumaya ztn cougunuda sılmıstum ne salak bır sıte len dıye bı ara aklıma cok taktıgım bırseyı soyledı bana ona cok sasırmıstım nasıl bılmıss dıye kıllanmıstımda baska bır falcı dıye suphelenıyorum gunahı boynuna sormadıgım bırseydı :S kı baktırdıktan sonrada yazdım burda sasırdım dıye allahım yaaa kımseye guvenılmıyor lan falcımıza bıle guvenemıyoruz hahahah
ama tarih ve dedıklerı fama,herra oyle falcılara uygundu ama herra yı begendım en cok !

Su falcilar icin fali yasadim ve tarihi bildi diyen var miydi o kadar cok yorum var ki Unuttum?

Selena
Seruven

seruvenın dedıgı oldu bende selanın dedıgı cıkmadı hemde baya bır sacmaladı bende tamamen kart yorumu yapmıs olum kartı gorup bırını oldurmus aılemden sagolsun ama arkdaşıma tutuurmus onu ogrendık bgn olumsuz bırseydı oda :S

butun fal hevesım kactı salak yerınede konulduk yaaa neyseee kadınn resmenn eskı fallarımı yapıstırmıss bana ama usenmıycem o eskıden sordugum seyı bulup kım oldugunu bulucam fal hevesımı kacırdınn nazzz ahhh nazzz yanlız usenmemıss baya calısmıss hesapları

Arkadaşlar mrb ben tellwe. Naazz şuan 1. Sayfadan 650. Sayfaya kadar yazılan bütün yorumları okudum beni övenler de var övmeyenler de arada hakaret edenlerde olmuş. Bunu yazmamdaki sebep hakaret kısmı oldu ben falcılığı 8 yıldır yapıyorum tellwe'de bir kaç aydır varım. Benim parapskolong arkadaşla da aynı kişi olduğumu yazmışsınız. Beni bununla suçlayarak resmen sahtekar olarak göstermişsiniz. Çok merak ediyorsanız tellwe'yle iletişime geçin öğrenin aynı kişiler miyiz? Değil miyiz? Ya da hiç uğraşmayın bana fal yollamayın beni burada bazı kötüleyen kişilerin falcı olduğunu gayet iyi biliyorum zaten bariz belli ediyorsunuz arkadaşlar kendinizi. En basiti benim başarı oranım sizler beni konuşana kadar %100 dü ve sizler burda beni konuşmaya başladığınızda bir falcı arkadaşımız bana fal baktırıp düşük puan verdi başarım%99.2 ye düştü yani burası en başından bana zaten bir (-) kattı sizin beni övdüğünüz dönemlere bakıyorum ben zaten o sıra tellwe'de yokum ki 10 gündür bir rahatsızlığımla uğraşıyorum ve sistemde doğru düzgün fal bakamıyorum. Açık konuşim tellw'de benim fal başına kazandığım 3 tl ben bu rakam için kendime şarlatan dedirtmem diyenlerle de ciddi mercilerle hesaplaşırım bunun içinde elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz. Bu konuyla ilgili buraya ilk ve son kez yazıyorum buradanbana kimse fal yollamasın ben falı iade ederim elektrik almam iade ederim bu benım keyfime kalmış birşey tek senin kini niye iade edim. Buradaki başka kişilere baktığım ama olumsuz yazanlarda olmuş saygı duyarım ama eleştirininde bir uslubu var arkadaşlar içinizde 14 yaşında birisi bana fal yollamış ben fallarımı word'de yazıp sonra siteye aktarıyorum o arada başka bir yorumu yollamışım direk iadesini yaptım çünkü söylesem inanmaz bizim fallarımızın dakikası var hani diosunuz ya kısa bakmış diye bu dakika yüzünden kısa bakılıyor. Diğer yorumcular gibi sitelerden burç yorumunu o yorumu bu yorumu yapıştırmıyorum sizlere benim yüz yüze baktığım falların en düşük fiyatı 70 tl ve benim kim olduğumu araştırırsanız kimlere fal baktığımı bilirsiniz neden tellwe'de 3 tl'ye fal bakıyorsun o zaman diceksiniz bana oda benim özel bir sebebim ama emin olun ben tellwe'de 3 tl'lik yorum yapıyorum size içinizde tellwe'de bana abla aaa süpersin diyip de burada beni kötüleyenleri gördüm bunu görünce gerçekten üzüldüm tabi ben sizden ayrıntılı bilgilerinizi öğrenipte özel bilgilerinle sosyal medyadan ulaşmadığım için saç renginizi bilmediğim için size iyi olamadım siz benim ne anlatmak istediğimi anladınız çok zekisiniz bu konuda buna hiçbir şüphem yok ben kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem burdaki falcılarda artık benim üzerime oynamasınlar oturup bir düşünün bakalım yaptığınız ne kadar doğru ama burdan etkilenip kimse bana bu sitedeki izlenimleriyle de fal baktırmasın. Çünkü bana gelen falın burdan geldiğini anladım an iadesini yapıcam bugüne kadar benim hakkımda buradaki yorumlarla benim müşterilerim olmadı zaten benim belli bir oranım var belli bir müşteri potansiyelim de var. Sadece girin benim tellwe'de benim sayfa burda konuşulduğum dönem ben ne kadar. Seviyeli eleştrilere ben her zaman açığım ama burada uslupsuz bir şekilde yok şarlatan yok şu yok bu orada duracaksın değişiklik yapma zamanımın geldiğini düşündüğümü ifade eden arkadaş o üyelerle ilgilidi gir yönetimle konuş istersen parmakları olan yazmış burada hayal gücünüze hayran kaldım açıkcası benim bekletme sebebim rahatsızlığımdan dolayı çok fazla yoğunluk var ve yetişemiyorum enerjim çabuk bitiyor sizleri kimsefl bakmaya zorlamıyor baktırmayın olsun bitsin ben buradan siizden gelen 3 veya 5 tl'nin açı değilim kendinize gelin neyse bana kattığınız bu tecrübeden dolayıda teşekkür ederim hepinize

....................

Senin rakibin sana tuzak kurmuş mu acaba ? ve günahını mı alıyoruz dedim ama

şimdi bu mesajı yazarak diğer 4 üyelik ile aynı adresten bağlanıp kendini deşifre ettin ....

Şimdi beni dava et !

Ekte senin Ip adresinden bağlanan hesaplar gözükmektedir.

Eklentiler

• ispat.jpg
    169,4 KB · Görüntüleme: 153
Son düzenleme:
Senin rakibin sana tuzak kurmuş mu acaba diyerek genede yazdım o sensin diye ama şimdi bu mesaj ıyazarak diğer 4 üyelik ile aynı adresten bağlanıp kendini deşifre ettin ....

Şimdi beni dava et !

Ben Nazzz i begenmistim aslinda be Kazen, reklam zirtoluguna girmeseymis keske. Gelecegi bilemem ama ani super bilmisti, okurken yuh demistim. Ben Nazz in fos oldugunu dusunmuyorum acikcasi.

Ben Nazzz i begenmistim aslinda be Kazen, reklam zirtoluguna girmeseymis keske. Gelecegi bilemem ama ani super bilmisti, okurken yuh demistim. Ben Nazz in fos oldugunu dusunmuyorum acikcasi.

başka falcılara yaramaz diyerek mi ? falcılık yapacak ?

burada sahte 4 hesap açıp naz şöyle naz böyle diyerek mi ?

hadi beni dava etsin ....

yeni trend seni dava ederim ... yahu hadi biri de dava etsin ....

ben 20 kişiyi dava ettim bir kişide beni dava etmedi !

bu arada ben fos demedim ki ? Ben şarlatan dedim, burada beraber ekmek yediği kişilere yaramaz diyip insanları kandırırsa benim gözüm şarlatandır...

bende foss oldugunu düşünmeyenlerdenim.tamm yaptıgı yanlış olabilir.yada ne düşünerek yaptı bilemem.ama şu varki fal ve aktarım konusunda bence son derece başarılı bir yorumcu.bu sebepten dolayı ona bir daha fal baktırmamak gibi bir düşüncemde olmadı açıkcası.bunca olaydan sonra savvunuyorum sanıp bana kızabilirsiniz ama tekrar söylüyorum farklı hesaplar reklamlar yada kötülemeler evt yanlış ama işini emek vererek yaptığını düşünüyorum.ve iyi enerji alabildigim 2 falcıdan biridir naazz o sitede.bana kızarsanızda canınız sağolsun.ama yigidi öldür hakkını yeme diye bir sözde vardır.

Bence de, reklam zirvaligina girerek burda Nazzz kendini batirdi, bize biraksaydi biz zaten guzel yorumlar yazacaktik. Kaldi ki begendim yazanlardan biri de benim burda .

ben yaptığı işe hiç bir şey demiyorum oradaki işi beni bağlamaz benim sorumluluğum burada açtığı 4 üyelik ve meslektaşlarına işe yaramaz yakıştırması ...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…