tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben kahve içmeyi çok severim her gün bir kahve içtiğimden her günde Tellwe'ye bir fal yollarım ama bu kişi genelde Naazz olur çünkü kahve falı çok enerji ve emek isteyen bir fal kahve falımı okumak veya dinlemek bana çok keyif veriyor. :) Eee yorumcuda güzel olması gerekiyor Naazz'da bana göre çok iyi bir yorumcu onun yorumunu zevkle okuyorum :) ayyy bu sitede tehlikeli yaaa fal baktırasım geldi :) uzaklaşmak lazım burdan :) keşke böyle bir yeteneğim olsa da fallarıma kendim bakabilsem :)

Bana çıktı taze yaşadım yaşıyorum da. Bir ara ona kahve yollamıştım bakamam yakında bir cenazeniz var metin olun yazmıştı. Ne yazık ki olmuştu

Ay bana hiç bakmadı kadın bakamıcam diye iade etti korktum şimdi bak başınız sağolsun ayrıca

Herkese merhaba çok uzun zamandır hem sanal hemde gerçek hayatta fal baktıran biriyim yorumlarını keyifle okuyorum ve bende fikir ediniyorum. fakat artık dayanamadım bende fikirlerimi ve deneyimlerimi sizinle paylaşmak istedim. öncelikle
konu tellwe olduğu için buraya tellwe deneyimlerimi yazmak istiyorum.
başlamadan önce bazı yorumları okurken fark ettiğim bu yorum kesinlikle falcı tarafından yazılmış dediğim oluyor. Veee sanıyorum sizde fark etmişsinizdir. özellikle bazı falcıların site deki yorum bölümünde hep olumlu yorumlar ve bol yıldızlar genellikle kahve falı seceneğinde oluyor. sizde fark etmişsinizdir ama paylaşmak istedim. çünkü tahminimce kahve falı promosyon fal kendilerine başka hesaptan yollayarak güzel yorumlar yapıyorlar. maalesef tellwenin en buyuk açığı bu birden fazla hesap açılabiliyor olması. bu konuyu fark ettiğim bir kaç falcı var onlarıda sizlerle paylaşacağım ama öncee geçmiş fallarımı tarayacağım . çıkan , bilen hatta zamanı çok yakın söyleyende oldu. hiç yanına yaklaşamayanda. ben şu falcı harikadır şu falcı berbattır diyemem karşılıklı enerji uyumu ve tabi birden fazla falcı hesabı hakkında şüphelerim var bunuda paylaşacağım.

şimdi hesabımı taradım şöyle bir baktım inanamadım son 4 ay içinde deli gibi fal baktır mışım
şu an içinde bulunduğum durum fallarda bahsi geçtiği gibi gelişmekte tüm falları detaylı okumadım şöyle bir baktım aklımda iz bırakanlar özellikle şu an ki duruma gelişi doğru bilenler. Merak edenler için söyleyeyim. eski ilişkim ile ilgili bir durumdu ve bu konuda baktırmıştım. tüm falları ısrarla :) şunu söylemem gerekir ki anı , durumu iyi analiz eden ve kişilik tespitleri doğru olanların genel tavsiyeleri aynıydı bu yüzden bu tavsiyelere göre hareket ettim. ortak tavsiye , sabır ve sakin olmamdı ben atak biriyim olayların kişilerin çok üstüne giden biriyim. demeyin niye anlatıyor bunları çok acı çektim çok ağladım. hiç kimsenin bunları yaşamasını istemem .
şimdi nasıl yazsam 3 gruba ayırmayı düşündüm. ve beğeni sırasına göre yazdım ve özel notlarımı ekledim.

1- çok iyi , doğru zamanı doğru tavsiyeyi verenler

Falaniyet hakkaniyet - tarot-katina-su ve ateş : çok detaylı ve süslü ancak, isim konusunda oldukça başarılı şok edici.
estanbul tarot - katina: enerjisi güzel sıcak sorulara bıkmadan cevap veriyor
sibella tarot :
Medyum miroskas - tarot
İkamet-karabiber
Binnaz-tarot
nefertiti tarot,katina :
oldukça kısa ama çok net cevap veriyor bir sürü olumsuz yorum yaptığı için seçmiştim bu falcıda olumlu derse inanacağım olacak bu iş dedim . ve olumlu yorum yapmıştı :)
Araf13-tarot-katina : ilginç biri orta uzunlukta bakıyor ama tespitler doğru çok emin cevap veriyor.
Venüsünkızı
parapsikolog
fama
hydra - tarot : yorumu kısa

2- orta doğru analiz ama zamanı tutturamayan

Turnuplove -kelebek,katina,tarot ,
enerjisi çok iyi
defne sultan : katina , tarot,yıldızname : kısa yorumları vardı zaman için daha erken tarih vermişti
Ceninin küresi tarot
aubina- tarot
desina -katina
kehanettin-özel fal
( yorum iyi ancak herkesin bildiği 4444 tefriciyeyi eklemiş baya uzatmış yorumu )
Shalevisrael- ( yorum iyi ancak gereksiz konulara girmiş sonuçta fal sitesi )
Ruhani
falstar-katina
dorian
kehriban
beyoğlu
peitho

3- kötü enerjimiz hiç tutmadı

Alwin-tarot
suja-tarot
akrepgöz
damdaki kemancı

Şimdilik bunlar bu listedeki isimler hakkında detaylı sormak isterseniz yazarım. nietim detay yazmaktı ama o kadar çok ki bu neeeeee dedim.

Merhaba arkadaşlar ben de dünden beri nazzz ı bekliyorum buradaki yorumlara bakarak sabrediyorum :) geçen günlerde 3 kez iptal etmiştim çok uzun beklediğim için bakalım bu sefer nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…