tellwe.com'da bakılan fallar!

Merhaba arkadaşlar ben de dünden beri nazzz ı bekliyorum buradaki yorumlara bakarak sabrediyorum :) geçen günlerde 3 kez iptal etmiştim çok uzun beklediğim için bakalım bu sefer nasıl olacak

demin arkadaş prenses le ilgili deyince girdim baktım duvarında çok yoruldum ara veriyorum demiş ama 1 kişiye bakmış dünden beri sistemi bilmiyorum belkide baktı da baktıranlar o kullanmadıysa daha gözükmüyor dur sizin sıranız ilerledimi hiç

demin arkadaş prenses le ilgili deyince girdim baktım duvarında çok yoruldum ara veriyorum demiş ama 1 kişiye bakmış dünden beri sistemi bilmiyorum belkide baktı da baktıranlar o kullanmadıysa daha gözükmüyor dur sizin sıranız ilerledimi hiç
Benim sıram dün 17:00 civarında 7 idi, Şimdiyse 4 ama dün akşam 20:00den sonra hiç ilerlemedi hala aynı yerdeyim acaba falını iptal eden kişiler oldu da öyle mi ilerledi bilemiyorum

Benim sıram dün 17:00 civarında 7 idi, Şimdiyse 4 ama dün akşam 20:00den sonra hiç ilerlemedi hala aynı yerdeyim acaba falını iptal eden kişiler oldu da öyle mi ilerledi bilemiyorum

anladım belki günde 3 veya 4 yorum yapıyordur başka işide var sa bu sıralamaya göre bugün yorumun gelir bekledin madem biraz daha bekle sonra insanın içinde ukde kalıyor

4 gündür klothoyagmuru bekliyorum kahve falı yollamıştım. fotolar hatalı diye iade etmiş. halbuki aynı fotoları naazz ve parapsikologa yollamıştım onlar yorumlamıştı. tuhaf geldi bana

anladım belki günde 3 veya 4 yorum yapıyordur başka işide var sa bu sıralamaya göre bugün yorumun gelir bekledin madem biraz daha bekle sonra insanın içinde ukde kalıyor
Kesinlikle hem diğer falları hem de günlük hayatını düşününce o da haklı tabi 24 sat fal bakacak hali yok, bu sefer kararlıyım bekleyeceğim bir daha başa dönmek istemiyorum

Kizlar zaten sürekli c.içi olan ve fal bakana yollamak istemem.onlar insan neticede.allak bullak olur karışır sa ya birbirine fallar bence belli sayıda bakmaları daha iyi.

şimdi hesabımı taradım şöyle bir baktım inanamadım son 4 ay içinde deli gibi fal baktır mışım :KK43:
şu an içinde bulunduğum durum fallarda bahsi geçtiği gibi gelişmekte tüm falları detaylı okumadım şöyle bir baktım aklımda iz bırakanlar özellikle şu an ki duruma gelişi doğru bilenler. Merak edenler için söyleyeyim. eski ilişkim ile ilgili bir durumdu ve bu konuda baktırmıştım. tüm falları ısrarla :) şunu söylemem gerekir ki anı , durumu iyi analiz eden ve kişilik tespitleri doğru olanların genel tavsiyeleri aynıydı bu yüzden bu tavsiyelere göre hareket ettim. ortak tavsiye , sabır ve sakin olmamdı ben atak biriyim olayların kişilerin çok üstüne giden biriyim. demeyin niye anlatıyor bunları çok acı çektim çok ağladım. hiç kimsenin bunları yaşamasını istemem .
şimdi nasıl yazsam 3 gruba ayırmayı düşündüm. ve beğeni sırasına göre yazdım ve özel notlarımı ekledim.

1- çok iyi , doğru zamanı doğru tavsiyeyi verenler

Falaniyet hakkaniyet - tarot-katina-su ve ateş : çok detaylı ve süslü ancak, isim konusunda oldukça başarılı şok edici.
estanbul tarot - katina: enerjisi güzel sıcak sorulara bıkmadan cevap veriyor
sibella tarot :
Medyum miroskas - tarot
İkamet-karabiber
Binnaz-tarot
nefertiti tarot,katina :
oldukça kısa ama çok net cevap veriyor bir sürü olumsuz yorum yaptığı için seçmiştim bu falcıda olumlu derse inanacağım olacak bu iş dedim . ve olumlu yorum yapmıştı :)
Araf13-tarot-katina : ilginç biri orta uzunlukta bakıyor ama tespitler doğru çok emin cevap veriyor.
Venüsünkızı
parapsikolog
fama
hydra - tarot : yorumu kısa

2- orta doğru analiz ama zamanı tutturamayan

Turnuplove -kelebek,katina,tarot ,
enerjisi çok iyi
defne sultan : katina , tarot,yıldızname : kısa yorumları vardı zaman için daha erken tarih vermişti
Ceninin küresi tarot
aubina- tarot
desina -katina
kehanettin-özel fal
( yorum iyi ancak herkesin bildiği 4444 tefriciyeyi eklemiş baya uzatmış yorumu )
Shalevisrael- ( yorum iyi ancak gereksiz konulara girmiş sonuçta fal sitesi )
Ruhani
falstar-katina
dorian
kehriban
beyoğlu
peitho

3- kötü enerjimiz hiç tutmadı

Alwin-tarot
suja-tarot
akrepgöz
damdaki kemancı

Şimdilik bunlar bu listedeki isimler hakkında detaylı sormak isterseniz yazarım. nietim detay yazmaktı ama o kadar çok ki bu neeeeee dedim. :KK53:
Canim sende Ruhaniye baktirmissin da,Ruhani insanlarin o anki duygu ve dusunceleri konusunda cok cok iyiydi ama zamani tutmuyor degilmi?Zaman tutmamasi disinda tuttumu sana?
Birde nefertiti ciktimi sana,hic kahve baktirdinmi ona?

Ruhanı nin dedikleri oldu ama zaman konusunda yanıldı . Nefertiti nin zamanı tuttu . ama dediğim gibi çok kısa ve net 5-6 satırlık bir fal bakıyor. ama olumsuz ne varsa söyleyen biri iki kere fal baktırdım. Özetle 1. listemdekilere düşünmeden tekrar fal baktırım. ama diğerleri ne düşünürüm.

ben burada tavsiyelere uyarak naazz'a baktırdım ama memnun kalmadım. puan dahi vermedim. tarot yollamıştım. 5-6 satır anca yazmış ve tarotla uzaktan yakından ilgisi olmayan komşu teyze falı gibiydi. ben bazı üyelerce abartıldığını ve adının duyurulmaya çalışıldığını düşünüyoru. isteyene özelden falını göndeebilirim.

Kızlar Barkiel'i denedim. Pembe tablocu değil ama bende pek başarılı değildi malesef. Güzel bir üslubu var ve emek veriyor belli ki. Söyledikleri şeylerin çıkabilme olasılığı var. Hatta bir tanesi büyük ihtimal çıkar. Öyle şaşırtıcı bir fal değildi. Ama mantıklı ve tutarlı konuşuyor. Denenebilir bence.

ben burada tavsiyelere uyarak naazz'a baktırdım ama memnun kalmadım. puan dahi vermedim. tarot yollamıştım. 5-6 satır anca yazmış ve tarotla uzaktan yakından ilgisi olmayan komşu teyze falı gibiydi. ben bazı üyelerce abartıldığını ve adının duyurulmaya çalışıldığını düşünüyoru. isteyene özelden falını göndeebilirim.

Teşekkürler bilgilendirme için naazz için bir daha düşünmek gerek o zaman. falın kısalığı değil ama alakasız olusu rahatsız edici . liseme eklemeyi unutum bir faclı vardı iade istemiştim sonrasında etmiş demel. Alwin rezalet ötesi bir faldı . yaşları yazdığım halde o konuya dahi dikkat etmemiş. kopyala yapıştır olduğu çok belirgindi.

3 gün sonra telwe yönetimi gelecek ama yazdıkalrınız hiç hoş değil diyecek ....

Kusura bakmasınlar falcıları gelip burada sahte hesaplar ile fink atıyorsa sonuçlarına katlanırlar ;

burcu35000
goldyy
blackangel1983
neesrinnn

bu 4 üyelikte aynı kişiye sahiptir. Kim olduğunu yazışmalarınızdan bulun lütfen ve silin bu faclıyı listenizden ...

Kusura bakmasınlar falcıları gelip burada sahte hesaplar ile fink atıyorsa sonuçlarına katlanırlar ;

burcu35000
goldyy
blackangel1983
neesrinnn

bu 4 üyelikte aynı kişiye sahiptir. Kim olduğunu yazışmalarınızdan bulun lütfen ve silin bu faclıyı listenizden ...

ben hissetmiştim zaten sağolasın Kazen. çok boş bir falcı aynı zamanda reklamcıymış :KK66: ahh naazz ahh

burcu35000
goldyy
blackangel1983
neesrinnn

Çoook teşekkürler bilgilendirme için ucuz atlattım :)

X