tellwe.com'da bakılan fallar!

Ahh tatlim bunlari bilmek ama yapamamak ne aci degil mi :) Cook haklisin kesinlikle katiliyorum. Surda yazanlarin hepsini yaptim yapiyorum ne yazik ki. Halbu ki biraz kostursam pesimden kul kole olmuyo muydu gorurdum. Ama gel gor ki ask diyorsun sevgi sefkat merhamet diyorsun. Uzmeyeyim adami seviyorum diyorsun. Gidince haber ver diyor haber veriyorsun. Zaten vermezsen neden haber ver dedim vermedin oluyor. Ama sen aradiginda ulasama, mesajina cevap gelmesin arkadaslarlaydim oluyor. Be adam cok mu zor 2 dk oteye gidip bunu arayip soylemek. Icine atarsin. Aman olay cikmasin diye. Cunku etiketi yemissin surekli trip yapiyorsundur ona gore. Offf cok dolmusum. Gercekten kendimi kitaba, ise guce vercem. Sakin sosyal medyada whatsapp da surda burda melankolik takilmayin. Mutlu pozlar verin. Hatta yeni yerlere yeni kiyaferlerinizle gidip fotograflar cektirin profiliniz degissin haha yapcam ben bunu:)

Kiraze arayacak dedi ben ihtimal vermiyorum. Arasa da cok seyi yiktik imkansiz yeniden baslamak.

Fama da arayacak ama yine eski sorunlar gundeme gelcek sen yine ayrilcan dedi ortak noktalari ikisine aralik dedi.

Bence biz bu fal isin birakip fal magdurlari diye geyik topigi acalim dertleselim ehehe :) cok uzattim neyse 5 gundur uyku duzenim alt ust oldu biraz kendime dikkat etsem iyi olcak. Siz de kendinizi uzmeyin olur mu? Hayat kisa. Ve yalniz oldugumuzde o ugruna oldugumuz adamlar hayatlarina devam edecekler... Iyi uykular tellwe guzelleri :)
Ah canim yaaa ne guzel yazmissin,katılıyorum sana.Ama magdur olmayacagiz artik,ben buna inaniyorum :KK66:

Fama uyenin oyu dusuk olunca da iade ediyor bir arkadasa iade etti
Bu ne havalı FALCI YA!! FAMA mıdır nedır 2. ye fal gönderdiyorumm.Hanfendının bakası yokmuşş yok puanım düşükmüşş !!kardeşim begenmedıgım fala nıye 5 yıldız verıyım kı??? Kımseyede 1 yıldız vermıslıgım yok.. neye gore kıme gore dusuk oy??
AMannn bence bırının bır olayı bir konusu uzerıne tutturuyorlar! onun uzerınden aynı olayla ılgılı bakmaya devam edıyorlar... benım gbı sıfırdan bırının olaylarını bılmek zor tabi!! Cokta tınn !!
valla bence yuzyuze bakılan fal herzaman daha tutarlıdır. Enerji ise sorun!!senin yüzüne bakarak soylüyor bazıları kahve fln hıkaye..bence tellwedekı bırcok falcı sallamasyon!!
Bırtek Herra ve Falcı Sema bana cok net bilmişti. Birde eskılerden Adin kesınlıkl cok ıyıydi kayboldu şimdilerde..

merhaba kızlarrr ya bu fal olayı nası bişey insan kaptırdı mı kendini bırakamıyor çok kötüüüüüüü:KK43: baktırdığım fallardan yarısı olumlu yarısı olumsuz hangisine inanıyım :KK43: bi de hani yorumlar yapıyoruz ya falcı ve sadece görebiliri işaretlediğimizde diğer falcılar bunu görebiliyor mu?

thalix buralarda mısın canım sende ne haberler var? Bir ara bırakmıştım tellwe'yi yine başa döndüm aman yaaa ufff:KK53:

buralardayim canim ben forumu birakamam fali biraktim öyle baktirma durumum yok ama tabiki cikan fallar ve arkadaslar icin bakiyorum

cikan fal dersek sarayli hanim a baktirmistim eylül ayinda ve onun dedigi gidisata girmisti olaylar (bende baya farkli durumlar oldugundan yazamiyorum) is konusu icindi. Su an bir gelisme yok
Ask konusunda zaaten hic olmadigindna yazmiyorum bile yani..

İlkay Gür'ü hiçbir yerde göremedim ben.
Hangi sitede bilen var mı? =(
2013te baktırdığım falı çıktı ya.
Bir daha baktırmak istiyorum.

ilkay biryolunvar.com diye bir sitede canim
kampanya vardi bi ara 5 tl ye o zaman yakalamistim bence ilkay cok iyi ..begenmeyenler olabilir ama olani söylüyor diye düsünüyorum

ilkay biryolunvar.com diye bir sitede canim
kampanya vardi bi ara 5 tl ye o zaman yakalamistim bence ilkay cok iyi ..begenmeyenler olabilir ama olani söylüyor diye düsünüyorum

Ilkay bence de cok cok iyi, dobra hem de hisleri kuvvetli. Seviyorum ben onu :) Bana dediklerinden cikanlar oldu. Soyledigi bir seyde zaman bayagi sapti ama dedigi gibi oldu mesela.

Bu ne havalı FALCI YA!! FAMA mıdır nedır 2. ye fal gönderdiyorumm.Hanfendının bakası yokmuşş yok puanım düşükmüşş !!kardeşim begenmedıgım fala nıye 5 yıldız verıyım kı??? Kımseyede 1 yıldız vermıslıgım yok.. neye gore kıme gore dusuk oy??
AMannn bence bırının bır olayı bir konusu uzerıne tutturuyorlar! onun uzerınden aynı olayla ılgılı bakmaya devam edıyorlar... benım gbı sıfırdan bırının olaylarını bılmek zor tabi!! Cokta tınn !!
valla bence yuzyuze bakılan fal herzaman daha tutarlıdır. Enerji ise sorun!!senin yüzüne bakarak soylüyor bazıları kahve fln hıkaye..bence tellwedekı bırcok falcı sallamasyon!!
Bırtek Herra ve Falcı Sema bana cok net bilmişti. Birde eskılerden Adin kesınlıkl cok ıyıydi kayboldu şimdilerde..
En ufak olumsuz yorumda veya 5yıldızın altında puan verdiğinizde falcılar hemen size eksi puan verirler.
Bunu da bakan her falcı görür.

Kizlar tam bi fal manyagi olarak gerek reel hayatta gerel sanal ortamda baktirdigim falcilar icin fikir vermeye geldim sizlere :)

Istanbulda Suadiyede evinde tarot katina ve kahve fali bakan bi bayan var Suna isminde. kahve fali icin 80, tarot ve katinaya 120 lira aliyor. Kahve ve katinayi bilmiyorum ama tarotta nokta atislari yapti yani, tekrar gidilebilir.

antalyada kaleicinde bi resim atolyesi sahibi bayan var ismi Şifa, o da kahve falinda oldukca iyi 50 tlye bakiyor :)

Daha cok gittigim yer oldu ama bu ikisine para verilir sadece yani diger gereksizleri yazmiyorum.
Sanal ortama gelince de, cok uygun fiyatlara cok iyi bakan 2 isim biliyorum sık sık da baktiririm canim sikildikca zaten ki ucretleri komedi yani disardakilere gore ki o ucretlerin dahi % 30unu alıyorlarmis duydugum kadariyla ilginctir ki.

Biri tellwede MedyumSelena.
30 tlye yildizname bakiyor, neden bilmiyorum kadincagiz ayni seyleri soylese de hayatimda olucaklari, israrla tekrar tekrar yazsin okiyim istiyorum cunku gercekten cuk cuk nookta atislari var.

biri de www.falsepeti.com

Kizlar tam bi fal manyagi olarak gerek reel hayatta gerel sanal ortamda baktirdigim falcilar icin fikir vermeye geldim sizlere :)

Istanbulda evinde tarot katina ve kahve fali bakan bi bayan var Suna isminde. kahve fali icin 80, tarot ve katinaya 120 lira aliyor. Kahve ve katinayi bilmiyorum ama tarotta nokta atislari yapti yani, tekrar gidilebilir.

antalyada kaleicinde bi resim atolyesi sahibi bayan var ismi Şifa, o da kahve falinda oldukca iyi 50 tlye bakiyor :)

Daha cok gittigim yer oldu ama bu ikisine para verilir sadece yani diger gereksizleri yazmiyorum.
Sanal ortama gelince de, cok uygun fiyatlara cok iyi bakan 2 isim biliyorum sık sık da baktiririm canim sikildikca zaten ki ucretleri komedi yani disardakilere gore ki o ucretlerin dahi % 30unu alıyorlarmis duydugum kadariyla ilginctir ki.

Biri tellwede MedyumSelena.
30 tlye yildizname bakiyor, neden bilmiyorum kadincagiz ayni seyleri soylese de hayatimda olucaklari, israrla tekrar tekrar baktiriyorum cunku cok dogru cuk cuk nokta atislari var.

biri de www.falsepeti.com'da 1 aydir kesfettigim Miroskas isimli falci.ona da ilk basta guvenememeistim yeni oldugundan herhalde ama 1 ayda aldi basini gitti o da yasadigim ilden ailemden okuyyp mezun oldugum okuldan nisanlimin yaptigi yapicagi islere suan ilgilendigim ise hayatimda bana zarar verem tiplere kadar ne varsa cat cat soyledi Horoskop falinda. 35tlye bakiyor ve bunun 10 lirasi falan ona kaliyor anca buna fazlasiyla degdigini dusunuyorum yani. Tarot ve katinada da cok iyi, kahve falini bilmiyorum henuz gondermedim online olacagi zaman facebook sayfasindan bildiriyor falan baya ayrjntili guzel bakiyor

onun disinda binnaziydi, cicegiydi fanasiydi hepsi bos yani, deneyin yanilirsaniz bana gelin :)
Medyumselena ve Miroskas kalppp :))

Ilkay bence de cok cok iyi, dobra hem de hisleri kuvvetli. Seviyorum ben onu :) Bana dediklerinden cikanlar oldu. Soyledigi bir seyde zaman bayagi sapti ama dedigi gibi oldu mesela.
Bana da an konusunda fena değildi, hatta daha önce öle düşünmediğim bişey söledi karşı tarafın düşünceleri ile evet öle olabilir gerçekten. Geleceğe yönelik söledikleri uzun vadeli. Çıkarsa yazarım burdan gene.

Kızlar bende naazın falını begendim ama biraz uzun vade verdi diyebilirim kisilik analizlerini güzel yapmis klotha tarot atmistim 6.sıradayım simdi onu bekliyorum

X