tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar ne zamandır tellweye takılmıyorum falcıları bilmiyorum.8kredim varonereceğiniz biri varmı.
fama ve naazın adı cok gecmiş ama famanın fal alımı kapalı talepmi çok ve kac kredi falları...

Kiraze yi atlamışım. Bu kadına sadece adımı ve doğum tarihimi vermiştim hayatımda kimse yoktu o zaman. Bana verdiği tarih tutmadı o tarihten 9 ay sonra tarif ettiği kişiye uygun bi beraberlik yasadım. İsminden bi harf tutmuştu burcunu demişti o tutmadı. Sonra biz çıkarken bazı sıkıntılar yaşadık tekrar buna attım bekle dedı düzelcek dedi aranızda bi kavga olcak ondan sonra yoluna gircek hersey evlilik yolu bu kişiyle dedi. Bekledim verdiği tarihte düzelme olmadı biz kavga ettik ve ayrıldık.

Tutturdu mu tutturmadı artık siz karar verin :)

İlkay Gür'ü hiçbir yerde göremedim ben.
Hangi sitede bilen var mı? =(
2013te baktırdığım falı çıktı ya.
Bir daha baktırmak istiyorum.

elrond
efsunlar
Herra
sahsenem
adalar tutturamayanlar.

Bunlara kalsa çocuk aşkımdan ölüyordu. Bende patladılar. İsabetli olanlar çıktıtsa sizde bilemem. İçlerinden sadece Herra birebir durum analizi etti. Ertesi aksam çocuğun sevgilisi olduğunu öğrendim Herra'ya söyledim seni kandırmak istemişler öyle birsey yok dedi ahaha :KK70:

seruven chloe ve medyumselena nasıl kızlar? son kredılerımı harcayıp fal ısıne ara vercem de
ben serüvenden ve selenadan memnunum canım :) ama serüvene kitap falı selenaya da su falı attım. ikisinden de memnun olan ve olmayan var seni yanlış yönlendirmek istemem enerji meselesi fal sonuçta :) ikisi de benim favorimdir :)

ben serüvenden ve selenadan memnunum canım :) ama serüvene kitap falı selenaya da su falı attım. ikisinden de memnun olan ve olmayan var seni yanlış yönlendirmek istemem enerji meselesi fal sonuçta :) ikisi de benim favorimdir :)

haklısın 3 u arasında kaldım nedense su falı hıc cazıp gelmıyo selenada tarottan memnun olan var mı?

urmia senin bi cok yorumunu okumustum sayfayı aktif takip ediyorsun eminim unutturmayacağına bunun için kişisel teşekkür ederim. Ben sürekli online olamayabiliyorum huzurlu oldum şimdi =)

bılgılendırdıgın ıcın sagol canım begendıgın yada begenmedıgın baska falcı varsada yorumlarını beklıyoruzz :):)

elrond
efsunlar
Herra
sahsenem
adalar tutturamayanlar.

Bunlara kalsa çocuk aşkımdan ölüyordu. Bende patladılar. İsabetli olanlar çıktıtsa sizde bilemem. İçlerinden sadece Herra birebir durum analizi etti. Ertesi aksam çocuğun sevgilisi olduğunu öğrendim Herra'ya söyledim seni kandırmak istemişler öyle birsey yok dedi ahaha :KK70:

hahhahahaha :) allahım yaa ben ona attım famayla aynı yorumları yapmıstı ama ıste bırıne tutan bırıne tutmuyor selena bana acayıp salladı,aynı sekılde begenmısler cıkmıs falıda ılkay gur cıkmadı falı ,herra tutarlı gıbıydi ama beklıycemm daha zaman var bıde nazzı beklıyorum su anda ona baktırmısmıydın canım ? bende jubilemi nazla yapıyorum bıttı fal mal yok artık ( kendıde ınanmadı :))

X