tellwe.com'da bakılan fallar!

İlkay Gür'ü hiçbir yerde göremedim ben.
Hangi sitede bilen var mı? =(
2013te baktırdığım falı çıktı ya.
Bir daha baktırmak istiyorum.

ne guzel cıkan bır fal var :) ınsallah ıyı bırseydır canımm.benımle enerjısı tutmazdı yasamadım ben dedıklerını ama senın adına sevındımm ınsallah dedıgım gıbı guzel bır haberdır :)

Kizlar bende hatiri sayilir fal baktirdim bu sitede ve goruslerimi paylasmak isterim.. Tamamen kendi dusuncelerim size gore uymuyor olabilir sonucta enerji meselesi bu fal:)

Binnaz: tarot ve kahve falinda durum analizi fena degil uzun yorum sevenler icin ideal bos konusmuyor kendi kartlari ilede destekliyor ve cikan kartlari soyluyor. Kredisini hak ediyor.
Pakini1:kredim az kaldiginda ona yollamistim deneme amacli ,yalniz soyledikleri beni krediye gore bayagi sasirtti. Her turlu sorunuzu cevapliyor dedikleri cikarmi cikmazmi bilmem ama kesinlikle bu isi para icin degil zevk amacli yaptigini soyleyebilirim. Tam 3kez baktirdim. Bos laf soylemiyor. Duruma gore kendisi tekrar acilim yapiyor. Yildizim cok tuttu.
Merilin: 2kere promosyon falima bakti. Sahsen promosyon fallara kanaatim dusuk oylesine baktiriyorim. 2 seferindede verdigi gun ve olaylar tuttu.. Sasirtici bir durum. Inanmayanlar icin olaylar gunler olup bittikten sonra yorumlarimi okurken bunu fark ettim.. kredi ile baktirmaya degermi bilemiyorum.
Sabrinaa: promosyon fal bakmis. Fena degil diyelim. Verdigi sayilar bende tutmadi
Shamanix: kredisine gore guzel fal bakan bir diger falcimiz. Uzun guzel yorumlari nokta atislari var. olumlu ve olumsuz herseyi soyluyor. Kartlarina danisiyor size fal bakarken. Ben cok tuttum.
Herra: baktirdiklarim arasinda en iyi durum analizi onda. Goruntu harf hatta isim ve burc belirtebiliyor ve bende hepsi cikti gecmis hakkindada olumlu olumsuz olaylari gorebiliyor. Fiyatini sonuna kadar hak eden bir diger falci benim icin.
Sellinus: uzgunum ama rezalet.. Bosa gitti o kredilerim. Kotu bakiyor demiyorum. Direk bakmiyor! Niyetimi yazdim ve niyetimin olcagini soyleyip hadi yallah demis. Boyle falcilari kesinlikle kiniyorum bizimle dalga geciyor gibiler.
Rehber: bosa giden kredilerimin diger ornegi.. Buda bakmiyor. Bakamiyor degil hic bakmamis hemde. Ustune ustluk bana baska fallar onerip durmus yorumunda.. Toplam 5satircik bos cumleler yazmis.
Falaniyethakkaniyet: ne yazikki bu da bosa gitti.. Ve verdigim kredi oldukca yuksek. Yorumlari cok uzun. Ama buda bakmiyor.. Yorumda gelecek gecmis simdi ile ilgili bisey yok. Yorumun ici bos surekli kendi dileklerini insallah masallahlari olcak olcaklari yigmis.. Kesinlikle bir daha baktirmam.
Kehanettin: fena degil. Nokta atislari bununda mevcut. Tek sorun pembe tablocu gibi biraz. Daha objektif yorumcular tercihimdir..
Maestro: 3kere promosyon fal bakmis.. Dedikleri hic uymadi:) ama genede bir ugras vermis yorumu uzun.
Akila: 2 kere promosyon fal bakmis ve dedikleri soyle boyle tutmus diyelim. Uzun ve analizli bir yorumu var genede bana pek uymadi buda.

Gelecek tuttu tutmadi tarzi bisey demiyorum. Acikcasi beklemiyorumda tutup tutmazmi. Sadece sonralardan yorumlarimi okurken falcilarin biseyler bildiklerini gorebiliyorum. Ölüm dışındaki herseyin kaderin degisken bir yapiya sahip oldugunu dusunuyorum. Fali neden baktiriyorsun dersen. Amacim guzel vakit gecirmek:) ve karsimda evlenceksin zengin olcaksin tarzi atmasyon yapmasindan cok olumlu,
Olumsuz,abartisiz ve mantikli yorumlar yapabilen insanlari dinlemek. Umarim biraz yardimci olabilmisimdir. :)

bir yolun var adlı sitede bakım yapıyor artık. Ben de geçen baktırdım ilk kez ona. Çıktı derken falın nasıl tam olur bildi mi olacakları?

Evet bende çıkan falı çok oldu onun.
Çok baktırırdım önceden.
En son işte 2013başında baktırmışım.
2 ay önce oldu dediği şey.
Söylediği süreden daha sonra gerçekleşti.

Gerçekten bi buraya beğendiklerimizi yazıyoruz ama hepsi farklılık yapabiliyor. Selena bende inanılmaz iyi iken Nazz inanılmaz hata yaptı. Başkalarındada tam tersi söz konusu olabiliyor.Alberona bende dua falan yazmamıştı ilginç:KK48:

Serüven'e kitap falı baktırmak istiyordum aslında ama 15 kredim varmış. Tarot yolladım. Aslında daha önce baktırdığımda hiç beğenmemiştim. Gelecek için söyledikleri patlamıştı. Ama falında söylediği benim bile bilmediğim bir şeyi aylar sonra öğrenince, yeniden bir şans vermek istedim kendisine. Çünkü bildiği detay sallamayla tutturulacak bir şey değildi. Tarotunu beğendim. Nokta atışı vardı. Verdiği tarih yakın. Çıkarsa yazarım. Favorim Selena'dır hep söylerim. Ama bence Serüven'de emek veriyor. Bana ilk falı çıkmamasına rağmen, bence his var onda. Denenebilir.

Evet bende çıkan falı çok oldu onun.
Çok baktırırdım önceden.
En son işte 2013başında baktırmışım.
2 ay önce oldu dediği şey.
Söylediği süreden daha sonra gerçekleşti.
Ya bende mi bir tuhaflık var anlamadım,herkesin bayıldığı falcılar bende hiç tutmadılar.Ilkay ve Rezzan bir defa hiçbir zaman net birşseyler söylemediler hep ucunu açık bıraktılar ve patladıkları da oldu.Mesela Ilkay gecmiste beni uzen bir adamın cok pesimde kosup ugrasacagini soylemisti hic oyle birsey olmadı.Ama adamla ilgili diger hisleri dogruydu.Nesibe,Ilkay Rezzan kutsal uclemesinin hepsi patladi bende..Cikanlar; Melih Gun ilk fali oldu,Nalan abla,Mert Reiki harfi harfine tuttu,falsepeti Yagmur,tellwede Ruhani,binnazabla Maya Demir,Serra..

Bu arada Fama midir Fava midir nedir,buranin gazina gelip fal yolladım,hanımefendi geri yollamis,yok efendim enerjim dusukmus..Vardir bir cakalligi,isine gelmemistir bir sebeple ama ugrasamiyacagim sahsen..Ona kalmadim o kadar..

Ya bende mi bir tuhaflık var anlamadım,herkesin bayıldığı falcılar bende hiç tutmadılar.Ilkay ve Rezzan bir defa hiçbir zaman net birşseyler söylemediler hep ucunu açık bıraktılar ve patladıkları da oldu.Mesela Ilkay gecmiste beni uzen bir adamın cok pesimde kosup ugrasacagini soylemisti hic oyle birsey olmadı.Ama adamla ilgili diger hisleri dogruydu.Nesibe,Ilkay Rezzan kutsal uclemesinin hepsi patladi bende..Cikanlar; Melih Gun ilk fali oldu,Nalan abla,Mert Reiki harfi harfine tuttu,falsepeti Yagmur,tellwede Ruhani,binnazabla Maya Demir,Serra..

Herkes farklı bir falcıyı beğeniyor.
Bilemiyorum.
Ben de çok övülen klothoyagmurmuş, selenaymış, saraylıhanımmış hiiiçç beğenmiyorum.
Saçmaladılar bana boyuna.
Ama taliplisi çok bunların da.

Bir de bazen çok geç çıkan fallar oluyor. Nisan diyor, aralıkta çıkıyor falan...
Ya da insanlar karışabiliyor.
Bizim sorduğumuz insanı anlattığını sanıyoruz ama başka birinden anlattığı şeyleri görüyoruz vs.
Benim için İlkay bambaşka.

Bu arada Fama midir Fava midir nedir,buranin gazina gelip fal yolladım,hanımefendi geri yollamis,yok efendim enerjim dusukmus..Vardir bir cakalligi,isine gelmemistir bir sebeple ama ugrasamiyacagim sahsen..Ona kalmadim o kadar..
benimde 2 defadır geri yolluyor kartlarımın enerjisi düşükmüş .dogrudur hep diyoruz ya enerji olayı

kızlar peki herra mı yoksa kirazemi

Herra fena değil. Bende gelecek için dediği 1 şey olmuştu.
Küçük bir olaydı.
Onun dışında hiç bilemedi.

Ama kiraze çok çok iyi bir falcıdır.
İlkay gibi onun da çıkan falları oldu.
Çıkmayan da oldu tabii , fakat yine de çok iyidir.
Ben ona baktırmaktan vazgeçmem sanırım hiçbir zaman.

Ya bakın buradan kişileri hepimiz övüyoruz bu çıktı ooley diyoruz. Ama burdan bakıp fal baktıracak bir kişinin bunları göze alması gerekir. Örneğin ben X falcısını çok önerdim ve herkes bunu beğeniyor. Ama bakın tüm falcılardakiler gibi bunuda beğenmeyen var. Yani eğer şu an burada bizim yazdıklarımıza göre fal atçaksanız çıkmama olasılığını da katın. Sonradan çıkmadı tek bende mi oldu problem falan demeyin. İçinize sinen çok merak ettiğiniz bir falcıya atın çok takılmayın.

benimde 2 defadır geri yolluyor kartlarımın enerjisi düşükmüş .dogrudur hep diyoruz ya enerji olayı
Enerji menerji degil ben inanmiyorum..kahve fali olsa anlarim..ben nazzayada ayni anda gondermistim,ya ikisi ayni kisi,nazza daha pahaliydi o yuzden fama iptal etti 2 defa ne yazicam diye..yada bilgi milgi arastirip bulamadi bir yerden veya killandi birseyimden ne bileyim..amaannn üüüfffffff :)

hahhahahaha :) allahım yaa ben ona attım famayla aynı yorumları yapmıstı ama ıste bırıne tutan bırıne tutmuyor selena bana acayıp salladı,aynı sekılde begenmısler cıkmıs falıda ılkay gur cıkmadı falı ,herra tutarlı gıbıydi ama beklıycemm daha zaman var bıde nazzı beklıyorum su anda ona baktırmısmıydın canım ? bende jubilemi nazla yapıyorum bıttı fal mal yok artık ( kendıde ınanmadı :))

Naaz'a baktirmadim canim. Son kredimle kirazeyi denedim artik kendimi su tellweden kurtarmak istiyorum alkolik gibi bagimli oluyo insan hahaa belki denerim ama kendime guvenmiyorum bu konudaa : D

Enerji menerji degil ben inanmiyorum..kahve fali olsa anlarim..ben nazzayada ayni anda gondermistim,ya ikisi ayni kisi,nazza daha pahaliydi o yuzden fama iptal etti 2 defa ne yazicam diye..yada bilgi milgi arastirip bulamadi bir yerden veya killandi birseyimden ne bileyim..amaannn üüüfffffff :)

Fama uyenin oyu dusuk olunca da iade ediyor bir arkadasa iade etti

Naaz'a baktirmadim canim. Son kredimle kirazeyi denedim artik kendimi su tellweden kurtarmak istiyorum alkolik gibi bagimli oluyo insan hahaa belki denerim ama kendime guvenmiyorum bu konudaa : D
Al benden de o kadar..sadece tellwe degil komple birakiyorum ben,ama sapittim,birakicam diye saldirdim resmen tum falcilara..psikolojiyi duzeltmek gerek,o da kafayi taktigimiz seyden uzaklastirmkla olacak ancak..boyle fallara sardikca daha cok dusunuyor insan,kendi gucunu tuketiyor..

Kizlar hepimiz bilsek de sunlari yapsak, hicbir zaman fal baktirma ihtiyaci duymayiz
Asla erkeklere seviyorum demeyeceksin,sadece cok az arada karsilik verme amacli ufak tefek belli edeceksin..Asla sık sık arayıp mesaj atmayacaksın,onları fazlaca düşünmeyeceksin.Kendi hayatın hep ön planda olacak,farklı hobiler edineceksin ve ne arkadaslarından ne hobilerinden onlar icin ödün vermeyeceksin..Filmemi gitmek istiyorsun,o istemiyormu,sen gideceksin..Ugrastirmadan hemencecik sevismeyeceksin..Cok istesen delirsende belli etmeyecek,hep zora koşacaksın..Kitap okurken,birsey izlerken,veya kiz arkadaslarinla beraberken onlarin yaptigi gibi hiiicccc tel.inle ilgilenip mesajlarina cevap vermeyecek,isin bitince yanitlayacaksin..Burda fala harcadigimiz para,enerjiye spora gitsek,alisveris yapsak,kitplar alip okusak,ne bileyim kendimizi mutlu edecek seyler yapsak,bakin nasil kul köle oluyorlar..Murphy Kanunu:birseyden vaz gecitigin zaman o sana gelir..
Bende artık fala veda ediyorum ve hepinizi cok seviyorum,cektiginiz acilari ve uzuntuleri hepsini cook iyi anliyorum..yasamayan bilemez,Allah hepimize iyi ve guzel seyleri yasamayi,hayatimizi daha dolu dolu ve yararli seylerle gecirip mutlu olmayi ve iyi insanlarla karsilasip mutlu olmayi nasip etsin..Sevgiler hepinize

Ahh tatlim bunlari bilmek ama yapamamak ne aci degil mi :) Cook haklisin kesinlikle katiliyorum. Surda yazanlarin hepsini yaptim yapiyorum ne yazik ki. Halbu ki biraz kostursam pesimden kul kole olmuyo muydu gorurdum. Ama gel gor ki ask diyorsun sevgi sefkat merhamet diyorsun. Uzmeyeyim adami seviyorum diyorsun. Gidince haber ver diyor haber veriyorsun. Zaten vermezsen neden haber ver dedim vermedin oluyor. Ama sen aradiginda ulasama, mesajina cevap gelmesin arkadaslarlaydim oluyor. Be adam cok mu zor 2 dk oteye gidip bunu arayip soylemek. Icine atarsin. Aman olay cikmasin diye. Cunku etiketi yemissin surekli trip yapiyorsundur ona gore. Offf cok dolmusum. Gercekten kendimi kitaba, ise guce vercem. Sakin sosyal medyada whatsapp da surda burda melankolik takilmayin. Mutlu pozlar verin. Hatta yeni yerlere yeni kiyaferlerinizle gidip fotograflar cektirin profiliniz degissin haha yapcam ben bunu:)

Kiraze arayacak dedi ben ihtimal vermiyorum. Arasa da cok seyi yiktik imkansiz yeniden baslamak.

Fama da arayacak ama yine eski sorunlar gundeme gelcek sen yine ayrilcan dedi ortak noktalari ikisine aralik dedi.

Bence biz bu fal isin birakip fal magdurlari diye geyik topigi acalim dertleselim ehehe :) cok uzattim neyse 5 gundur uyku duzenim alt ust oldu biraz kendime dikkat etsem iyi olcak. Siz de kendinizi uzmeyin olur mu? Hayat kisa. Ve yalniz oldugumuzde o ugruna oldugumuz adamlar hayatlarina devam edecekler... Iyi uykular tellwe guzelleri :)

X