tellwe.com'da bakılan fallar!

hmm, bilmem ya.
Önceden hep cevrimici oluyordu
Bende yakalayamadim onu.

Istersen chloe dene, oda fena degil.
Bende yüzyilla baktiracagim galiba, dedikleri cikmis bir kiside.

Ben Falciasmin'e gonderdim, Crystall'dan cektim. Chloe, gonulgozu , dastar ve yuzyill a da baktircam

Destiny aslanim, artik birer sevgili bulsak da tellwe.com dan kurtulsak........adamlari zengin ettik resmen

Falciasmin in yorumu geldi ama pek begenmedim....ustunkoru buldum, zaten dedigi seyler cikar mi bilemem, 3 vakte kadar demis

Kirazeyi begenmisim

Son düzenleme:
sence chole degermı ya usenıyorum valla ınıp lıra yukletmeye bıde telwedekılerın hepsı aynı seyı soyluyo olan yok dıgerlerınden farklımı sence?zaman falan verıyomu?

karakter, düsünce, durum analizi iyi, ama biraz cok ileri dönük tarihler veriyor.
Ben pek sanmiyorum gelecek ile ilgili seylerin cikacagini.
Gayet uzun bakiyor, begendim. Cogu faliclardan iyi.

Ben Falciasmin'e gonderdim, Crystall'dan cektim. Chloe, gonulgozu , dastar ve yuzyill a da baktircam

Destiny aslanim, artik birer sevgili bulsak da tellwe.com dan kurtulsak........adamlari zengin ettik resmen

Ya evet ya, kurtulsak tellweden ve bütün falcilardan.
Ama Chloe biraz moralimi bozdu yahu.
Ne demek sonbaharda tanisacagim kisi ile zaten ayrilacakmisim ondan sonra
bir sürü kisa iliskilerim, flörtlerim vs. olacakmis... Ya ben öyle birsey istemiyorum ki.
Zaten ben öyle bir kisi degilim ki yahu.
1 kisi olsun, tam olsun. Olmadi 2. Ama ne demek bir sürü kisa misa iliskiler ve flörtler, olmaz ya bu ne allah askina.

Taha, Derin, Melek bana su aylarda tanisacagim kisi ile ciddi bir iliskimin olacagini söylediler,
ins. onlar hakli cikar, Chloe'nin dedigi gibi olmazsin yahu...

Son düzenleme:

Kuzum benim, ortada olmayan adamla olan iliskine yorum yapan insanlara neden inaniyorsun deli misin Dur once bir adami gorelim

Bana da Taha, Ilkay vs kucuk kucuk flortleriin olacak demisti ama nerdeeeeeeeeeeeeee o adam bollugu Flort isi bende bastan asagi yalan oldu

Bende öyle düsündüm zaten, ama yinede biraz kafam takildi ya.
Bir manyakdan kurtulduk derken, öbürüne bulasmayalim

Ya zaten falcilari hepsi gelecegi salliyor be.
Bazilar iyi salliyor

Bakalim, su kisi bi gelsinde, ondan sonra görürüz isinin nereye varacagini.

Cyrstall da önceki kisi icin ilk fal baktirdigimda olumlu konusmustu.
Biraz olumlu gibiydi o zaman zaten durum. Sonra 2. falda ise olmusuz konustu ve ondan sonra öyle oldu.
Kader degisken.

Son düzenleme:
Rehber tutarli tespitleri var ama cok kisa bakiyor

falciasmin fena degildi tatmin etmedi 5 yildiz ve hayranim ol diye israrlarida onu sevimsizlestirdi

hades toz pembe bir tablo cizdi keske gercek olsa ama... ayrica soruma cevapta vermedi ...

muge3942 isabetli atislari var ama kisa bakiyor

peter cok alakasiz seylerde söyledi moral bozucularda vardi kafami karistirdi cok sevmedim nedense..

vadivatan oda kisa bakanlardan nokta atislari var

Son düzenleme:

Moralini bozma gaybi Allah bilir canim hem iliskini yönetmek gene senin elinde olcak kim ne söylerse söylesin

Okadar çok kişiye fal baktırdım ki burada..hiçbirinin dediği bu zamana kadar olmadı anı bilenler oldu ama artık bıraktım şu fal işlerini hergün fal baktıra baktıra kafayı okadar bozmuştumki hem maddi hemde manevi zarar.. Artık baktırmıyorum.. Darısı başınıza diyorumm :) :) :) :) :) :)

kızlar merhaba. esinceye fal baktırdığımdan bahsetmiştim size beğendiğimi de söylemiştim. baktığı falla alakalı bir detayı yaşamaya başladım sanırım ufaktan. şöyle ki bana hiç ama hiç ihtimal vermediğm bir konuda 1-2 aylık vadede bir gelişme yaşayacağımdan bahsetmişti. hatta sana şuan bu imkansız geliyor ama zamanı gelince görüceksin demişti. bende gerçekten ihtimal vermezken dün bu konuyla alakalı şaşırdığm bir şey yaşadım. sanırım devamı da gelicek birşey olucak. begenmeyenler olmuştu baktran arkdslardan. büyük ihtimalle enerji tutmasıyla alakalı bir durum. eğer dediği olursa sanırım esince benim favorm olucak. çünkü ilk defa bir falcının dediği birşey çıkıyor. hmde bnim için imkansız olan birşey. hyrdır inş :)

Son düzenleme:

uff ya, anasini satim, galiba dogru düzgün bi falci ama benim falima bakmiyor ya!!!
Falci buluyorum bakmiyor yahu, ne demek oluyor bu ya

Fal göndermistim ona bir kac hafta önce, ama bakmadi, iade etti.
Yine mi denesem acaba´?

uff ya, anasini satim, galiba dogru düzgün bi falci ama benim falima bakmiyor ya!!!
Falci buluyorum bakmiyor yahu, ne demek oluyor bu ya

Fal göndermistim ona bir kac hafta önce, ama bakmadi, iade etti.
Yine mi denesem acaba´?

Bana esince zırvalamıştı galiba, bahtıma tüküreyim. Chloe den de hala falım gelmedi. Ben en çok Kiraze derim hala

Son düzenleme:
Chloe'yi ben de merak ettim.
Yorumlar çok güzel ama bir süre ara vereceğini yazmış profilinde.
Fallarınızı çekin demiş. :44::44:
O yüzden bir bakın, beklemeyin boşuna.

destynx burdamısın?telwede yedı kredım var chole ıade etmıs falı bıdaha telwede baktırmıycam son olsun kımı onerırsın canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…