tellwe.com'da bakılan fallar!

nokta atışı isterseniz orda adin çok iyi bana dedikleri çıkan falbaz dastar imp. bir kısmı arkadaşıma deikleri çıkan dastar yüzyıl beyazperi diye biriymiş

monicanın bana söyledikleri tutmamıştı. o yüzden bi daha denemek istemiyorum. yüzyıl da çok genel bakmıştı. hep iyi dilekler falandı falı. nokta atışından kastım en azından doğru tutturması 1 konu dahi olsa.

nokta atışı isterseniz orda adin çok iyi bana dedikleri çıkan falbaz dastar imp. bir kısmı arkadaşıma deikleri çıkan dastar yüzyıl beyazperi diye biriymiş

adin bana çok baktı. geçmiş ve şimdiki zaman müthiş. gelecekte dediği olmadı. hemde çok emindi.

asteria'yı bekliyorum sanırım yine ona baktırcam.

Ben simdi Asteri'ya gonderdim, ona daha once baktirdin mi, neler dedi?

ben de biraz aradan sonra dayanamayıp kahinvangaya fal gönderdim.

ben gönderdiğimde çevrimiçiydi şimdi güniçi aktif olmuş. ne zamana bakar iptal etsem mi etmesem mi bilemedim?

ne yapsam onu iptal etsem 10 krediye kime gönderebilirim?

Bana gönder bebeğem

Biz asteria'ya gönderdik, 5ini ona gönder, 5ini de adin ya da platon a yatır derim.

Yüzyıl veya dastar da seçenekler arasında.

burdaki arkadaslar fal iadesi konusunda kndisi sevmediler ama istersen esinceyi de dene derim. ben çok memnun kaldım. ve dediği imkansız olan birşeyi yaşıyorum şuan

öyle mi? ben promosyon kahve falı yolladım havuza esEsin diye biri bakmış. baya da detaylı bakmış çok isabetli şeylerle tarif etti yaşananları ve kişileri ki sadece adımı ve doğum tarihlerimizi vermiştim. ama işte mühim olan ileriyi tutturması.

size bişey diyim ben bu sitede yaklaşık 2 yıldır fak baktırıyorum 1 tane falcı vardı daha da onun gibisi gelmedi. o da gitti bi gelse ondan başka kimseye baktırmazm medyum funda diye biri kadın resmen söylüyor ben gelecek hafta yaşıyordum. hatta ve hatta bundan 10 ay kadar önce birinden hoşlanıyordum bu kişi 1 yıl önceden bildi nasıl bir tipi ve karakteri olduğunu söyledi ve 2 isim verdi adı da bunlardan biri dedi. ben çocukla tanıştığımda adını duyunca şok olmuştum. adını bilmişti yani.

o yüzden bu falcıların çoğu çerez geliyor insana yine de merak ediyoruz napalım

kapalı fincanım bekliyor acaba kime baktırsam diye bir türlü karar veremedim :) kime baktırayım ne dersiniz ?

Son düzenleme:

hadi ya bana daha o kdr tutturan denk gelemdi. ama esince de iyi bence. yalnız sana dediğim kişi o değil. sanırım o esinde yeni gelmiş siteye

Ayyy fotoğrafları yüklüyorum görünmüyorlaaar ! (( nasıl yükleniyordu, unuttum kızlar?

Medyumaskk,Galadriel,Treos,Enderun,Elrond Kahinkadin,Merilin,Krall Falcıabla,Katarina,Destin bir tane bile nokta atışları yok kesinlikle baktirmayin Şimdi biz nasıl falcilara kötü baktıkları zaman olumsuz oy veriyoruz onlarda bize olumsuz oy veriyorlar bazı falcilarda bakmıyor :)selin89 ve liliyum üzerimde olumsuz oy olduğu için bana bakmadilar :)

Gelelim diğer falcilara sabrina promosyon fal olmasına rağmen güzeldi Amen standart bir fal Kehriban güzel nokta atışlari var :) Herra güzel fal baktı verdiği tarihi bekliyorum :) Kahinkadın verdiği tarihler çıkmadı Tutankammon başarısız sorduğum soruya bağlı olarak yorum yapmış sadece Akila promosyon fal olmasına rağmen başarılı Joker nokta atışlari var ama sorduğum soruya cevap alamadım. Ikamet çok güzel.nokta atışlari var klasik cumleler dışında anı ve yakın geleceği biliyor Womenn bana dedikleri çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…