tellwe.com'da bakılan fallar!

İnternetten nasıl bakılabiliyor tuhaf geldi bana ama bakacağım nolur nolmaz

Son düzenleme:
Mercury i bosver Destiny, senin oglak burcu geldi mi? Evlere servis oglak burcu

hahaa
Ya bilmiyorum ki, bir kisi var, fena degil.
ama onunla konusmuslugum yok, isimini bile bilmiyorum
Bazen okulda sinifima geliyor, arkadaslari var cünkü sinifimda,
ama bilmem yani. Acaba burcu ne? haha sorsam mi acaba
Belki Oglak falan dir hahahahaa

Kızlar herraya baktırdım anı çok iyi bildi baktırıp çıkan var mı?Ben beğendim.Gelecek verdiği zamanlarda diğerlerinin verdiği zamanlarla tutarlı ne diyorsunuz?Herra tarotta nasıldır?

Ben de tarot baktirdim ona , evet ani biliyor, gelecekle ilgili dedigi seylerin tutup tutmadigini agustosta gorucez.

hadi inşallah kuzum ne diyelimbildiği çok şey var iş durumum karışık dedim sadece gideceksin başka yerde görünüyorsun demiş.Eylül gibi gitmeyi düşünüyorum onu söylemiş falan şaşırdım :)

Merhaba elrond a baktırdım biraz önce hiç tavsiye etmiyorum.. Bi de pembekahvee ye baktırdım ondan da yorum bekliyorum gelince onu da paylaşacağım sizlerle

Kızlar bende bu zamana kadar baktırdıklarım hakkında bilgi vereyim;

Hatta benim durumum şuydu ben birinden hoşlanıyordum ve o kişiyle ilgili baktırdım tüm fallarımı. Bir kısım falcı o kişiyle olacak dedi, bir kısım falcı ise olmayacak dedi. Sonuç itibariyle olmadı ve şu an o hoşlandığım kişi başka biriyle nişanlı. Evlilik hazırlığında. Bu nedenle kimin dediği çıktı/çıkmadı çok rahat söyleyebilirim. İşte benim değerlendirmem

Herra : Anı ve ruh halini süper biliyor. O çocukla olacak dedi, yanıldı. Gelecekle ilgili zayıf bence tavsiye etmiyorum.

elrond : İki kez baktı. Israrla o çocuğun hayatında biri yok, siz evleneceksiniz dedi. Şu an kendisine nanik yapıyorum.
Tutmadı.

AkaGul : Ağzı müthiş laf yapıyor. Karşındakinin sürekli kullandığı bir aksesuara ve anlamına kadar bildi. Olacak dedi. Yanıldı.

monica : Promosyon falımı havuza atmıştım Vip+ olmasına rağmen kendi isteğiyle alıp bakmıştı. Dedikleri çıkmadı.

asteria: eyifer'e yakın konuştu. O da yaz aylarında biriyle tanışacağımı söylemişti. O da olmayacak demişti. Özenli bakıyor. 2 kez baktırmıştım.

gonulgozu: 1 yıl oldu bakalı. Dedikleri tutmadı. Şimdi nasıl bakıyor bilemiyorum.

Kehriban : Kart anlamlarıyla dolu yorumlar yapıyor. Lafı çok uzatıyor. Söylediklerinin çoğu kart anlamları süslü cümleler. Sizin beklediğiniz cümleleri falın sonunda 1 cümlede söylüyor. Sıkıcı bence başarılı değildi dedikleri çıkmadı hiç.

yakamozlar: Çok özensiz tamamen sallamasyon hatta birden fazla falcı hesabı olduğunu söyleyenler vardı. Anahtar-saklıbahçe-yakamozlar ve ikamet aynı kişiler demişlerdi. Beğenmiyorum hiçbirini.

ikamet: Herşeyi bal-kaymak anlatıyor. Canım, cicim. İyi temenniler falan. Öyle fala bende bakarım. Yıka-yağla

Adin: Şimdiki ve geçmiş zamanda inanılmaz başarılı. Hatta baktırdıklarım arasında en iyi şimdiyi bilen bu falcı oldu. Ama tabi ki şimdiyi bilmesi çok şey ifade etmiyor. Şimdiyi ve geçmişi zaten yaşadığım için bende biliyorum :) Gelecekle ilgili dedikleri çıkmadı ama çok alakalı bir falcı.

pembekahvee: Tamamen tırt. Eleştiri de kabul etmiyor hasbam Tutmadı hiçbişeyi.

emsaliprens: Tutmadı dedikleri. Denemeyin.

TaTLiCaDi84: Bu kız resmen beynini okuyor insanın. Ama dedikleri olmadı. Ve çok çok ilgisiz bana kaç kez cafeye gel dedi saat verdi 3 gün bekledim soruma cevap verecek diye sonra ay çok yoğunum dedi 1 yıldız verdim bende sinirlenip. O da falımı iade etti. Tek istediği herkes 5 yıldız versin ona ve puanı %100 de kalsın dikkat edin hiç 4 yıldızı dahi yok. Şuan bu profil uzakta diye görünüyor ama belkide yeni bir hesapla başka bir isim olarak sitededir. Dediklerinin ufacığını bile yaşamadım. Olsadı keşke ama hiç tutmadı.

Yesilcingene: Tamamen ütopya Vakit kaybı.

eyifer: O çocukla olmayacak dedi Haziran ayında tarif ettiği bir kişi var onunla tanışacaksın dedi. Daha önceki falında da yine o kişiyle olmayacak demişti, hatta hayatında başka bir kız var sen bunu duyacaksın zaten dedi ve öyle de oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kuzum benim, gercekten uzuldum adamin baskasiyla nisanlanmasina :2: :2: :2:

Gelecegi kimse bilmiyor zaten....ama bana Kiraze12 terapi gibi geliyor, dedikleri cikar mi bilemem ama ruh halimi duzeltti.

Son düzenleme:
Kuzum benim, gercekten uzuldum adamin baskasiyla nisanlanmasina :2: :2: :2:

Gelecegi kimse bilmiyor zaten....ama bana Kiraze12 terapi gibi geliyor, dedikleri cikar mi bilemem ama ruh halimi duzeltti.

tatlım ben üzülmedim çünkü son zamanlarda çok sıkıcı gelmeye başlamıştı tavırları. herkes bu senden hoşlanıyor diyordu ama adam dengesizdi. bi öyle bi böyleydi. nişanlanma haberi beni etkilemedi çünkü artık sinir olduğum için kendisine umursamadım bile sadece oha dedim madem biri vardı bana karşı neden öyleydi diye ki inanır mısınız hala bana karşı aynı yavşaklıkta adam nişanlı olduğunu bilmeyen bu sana kur yapıyor der yine. bence karaktersiz birinden kurtuldum. he çok kafamı karıştırdı çok param gitti bu fallara bu nedenle o başka tabi

kirazeye bende sizlerin tavsiyesiyle baktırdım onun dedikleri bakalım çıkacak mı kasım dedi bana biri olcakmış. sesli de baktığı için çok hoşuma gitti bakımı.

bi de kızlar dikkat ettim ay veren falcılar nedense o aylardan sonra ortadan kayboluyor

Maalesef cogu falci gelecegi tutturamuyor.
Bende tatlicadiya, eyifere, herraya falan filan baktirmistim
Ama hic birinin dedigi cikmadi. Bir tek 2, 3 kisi biraz tutturdu gelecegi.
Ve bende senin gibi hoslandigim kisi icin baktirdim.
acikcasi tellwedeki baktirdigim neredeyse butun falcilar
hoslandigim kisi ile bir iliskim olacagini dediler.

ama hic birsey olmadi.
Oda bir böyleydi bir soyleydi.
Cok dengesizdi. Ve butun guzel kizlarla samimiydi.
Buda beni tabi üzüyordu. Bende sikilmaya basladim sonra.
O benden uzaklasti, bende ondan.

Bu isin olmayacagini birtek falsepetinde bir kac falci dedi.
yani tellwedeki falcilar bana Göre falsepetindeki falcilardan daha kotu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…