tellwe.com'da bakılan fallar!

bende telwede baktırdıklarımı yazayım

imparotoriçe: herkesin çok merak ettiği bir falcı bana dediklerinin bazılarını yaşadım ve arkadaşlarımada baktı onlarda çoğunu yaşadı aşk pek tutmuyor ama diğerlerine göre dediklerini yaşadığım tek falcı

adin: beni etkiledi çünkü geçmişi ve şuanı iyi yakalı hiçkimsenin bana demediği birşeyi dedi ordan tuttum adamı ama dediği çıkmadı

falbaz : bunun dediklerini tuttu ban aama ben bu adama fal baktırmak istemiyorum psikolojininz kaldırırsa baktırın

sevgi: oda iydi bildi bazı şeyleri çıkarmı bilmiyorum

dastar : bana bazı dedikleri çıktı iyi

yakamozlar :iyi değil

esince: bir dediği çıktı

falcıasmin: tutarlıydı bakalım çıkacakmı zamanına var

kahinvanga çok iydi dediklerinin çıkması için 4 ay var

benim durum eski sevgilim için baktırıyorum sevdiğim adam o çıktı bu çıktı diyemiyorum tam olarak beni en çok etkileyen herra imp. kahinvanga dastar yüzyıl adin hepsi şuanki durumu iyi bilmiş geçmişide ama başka bir kızla çıktığını bana yüzyıl imp. ve herra demişti bende öğrendimki evet varmış ilk imp. demişti snaırım o ayrılacak demişti çok yakında evet ayrıldı kızdan ama daha dönmedi baktırmak isterseniz bunlara baktırın hepsini denedim ben neredeyse mercuryi boşverin para tuzağı okadın

Imparatoricenin bir dedigi cikmisti bende.
Adin iyi mi sizce? Dastar da mi iyi??

Falbaz sallamasyonun teki yahu, bana hic bir dedigi uymadi..

Şu falcılar hakkında fikri olan?

Merak ediyorum;

AMEN
idas
REHBER
Galadriel
Peter
Chloe
Falcıasmin

Şu falcılar hakkında fikri olan?

Merak ediyorum;

AMEN
idas
REHBER
Galadriel
Peter
Chloe
Falcıasmin

Falcıasmin geçen yaz bakmıştı bana.
O dönem promosyon falda soru da sorabilmiştim üstelik.
Bana her falcı hoşlandığım kişiyle ilişkiye başlayacağımı söylerken, falcıasmin "olmayacak, üzgünüm" demişti.
Ve olmadı. Zaten imkansızdı ama ben yine de falcılara soruyordum.

hmm, bilmem ya.
Önceden hep cevrimici oluyordu
Bende yakalayamadim onu.

Istersen chloe dene, oda fena degil.
Bende yüzyilla baktiracagim galiba, dedikleri cikmis bir kiside.

sence chole degermı ya usenıyorum valla ınıp lıra yukletmeye bıde telwedekılerın hepsı aynı seyı soyluyo olan yok dıgerlerınden farklımı sence?zaman falan verıyomu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…