tellwe.com'da bakılan fallar!

uff ya, anasini satim, galiba dogru düzgün bi falci ama benim falima bakmiyor ya!!!
Falci buluyorum bakmiyor yahu, ne demek oluyor bu ya:KK43:

Fal göndermistim ona bir kac hafta önce, ama bakmadi, iade etti.
Yine mi denesem acaba´?
bu kararı sen ver canım. çünkü daha önceki tavsiyemde çok mahçup oldum. yine ters giden birşey olur mazallah :26: ama ben kndm için söylüyorum söylediği bir iki şey var zamanı yakın olan eğer onlarda çıkrsa falcımı buldm dicem gönül rahatlığıyla

Bana esince zırvalamıştı galiba, bahtıma tüküreyim. Chloe den de hala falım gelmedi. Ben en çok Kiraze derim hala :21:

sanırım enerjiyle alakalı bir durum canm. ama bnce falını sakla. ara ara gir ve oku. bakarsn saçma değildr ve yaşarsn bazı şeyler. bnm için çok imkansz birşeyi söylediği için sanırım hayran kaldm ona. 2 senedr mümkün olmayan ve olmayacak gbi görünen birşeyi bilmiş olması üstelik ben ona böyle bir durumun varlığından bile bahsetmemişken :26:

int falalrı hiç doğru değil bnce kişi ile karşılıklı en iysi yanlız fal baktrdığında yada baktığında 40 gün yptğın hiç bir ibadet kbul olmuyo

kızlar Ariana'ya baktıran var mıydı? katina yollamıştım tutmuş kart anlamlarını yazmış resmen. netten baktım o dedikleriyle cümleler aynı. keşke hiç bakmasaydınız resmen nette ki kart yorumlarıyla aynı yazmışsınız beğenmedim kusura bakmayın bu fal yorumu olmamış dedim 1 yıldız verdim. bugün iade etmiş falımı. kabul etti yani sallamasyon fal baktığını resmen.:KK51:

kızlar nerdesiniz :) şu acikahvem ne ayak:KK37: çok yağlı ballı konuşmuş ama emin olamadım. bilen var mı?

Beğenmedim , çok ortalama bir faldı. Ne zaman , ne kişi, hiçbir şey yok, sadece şaanslısın, pozitif ol , umutsuz olma bibibi demiş, yani sevgilisi olmadığından yakınan insanlara söylenen klasik sözler. 15 krediye yazık oldu bence.

X